Počet trenérů v databázi: 17

Jirka “Gio” Danek PRO

isChildCoach ownTransport
Jirka “Gio” Danek PRO
3.3 / 5 (4×)
fanoušci: 0
trenér PRO
Praha
Karlín
věk: 50
tel.: +420604244840
web

moje CV: 2006 zahájení působnosti na hřišti v Olomouci, nábor dětí a jejich trénink v pozici trenéra mládeže (cvičitel), pomoc při akademiích pořádaných resortem ve spolupráci s Petrem Kabátem členem PGAC. 2007 stěhování do Sokolova (rodinné důvody) nástup do resortu jako klubový trenér včetně tréninků mládeže.(cvičitel) Položení základů TCM v Sokolově první kontakt s p. Skopovým a aktivní účastí při založení systému tréninků a jejich provedení. 2008 vstup do PGA C spolupráce s golfovým hřištěm Jezera v Ostrožské nové Vsi, otevření a zahájení činnost společně s lektorem PGAC O. Truplem. 2009 pomoc při vedení TCM v Mladých Bukách a zahájení provozu 18 jamkového s otevřením luxusního Hotelu. Ukončení na základě oslovení p. Skopovým zda bych měl zájem se podílet na založení a vedení Akademie ve Skalici. 2010 nástup do Akademie Skopový ve Skalici, spolupráce na jejím založení, vedení tréninků mládeže, dospělých a pořádání golfových akademií. Práce v teamu na současné Slovenské reprezentantce K. Chovancové. Odchod z rodinných důvodů, poněvadž mojí ženě skončila mateřská a nastoupila zpět do zaměstnání. 2011 práce v resortu Sokolov ve všech možných směrech. Vedení akademií, tréninky dospělých, pořádání turnajů, marshal a podobně. 2012 Roční kontrakt na založení akademie v White Eurovalley Malacky na pozici HEAD PRO rozvoj dětského golfu v Malackách z nuly na 20 členů EPGC a dětské akademie.

moje kariéra:

jako trenér od roku: 2008
jazykové znalosti: německy, anglicky, italsky
poskytované služby: zlepšení hry
časové možnosti: kdykoliv
cena lekce: 700,- Kč
délka lekce: 50 minut
cena kurzu: 7 800,- Kč
obsah kurzu: Kurz na získání HCP 54 : -10 lekcí driving range Čechie Karlín - 3hod cca zkouška herní dovednosti, pravidel a golfové etikety.
služby jako caddie: ne
resorty působnosti: MSTĚTICE
slušnost/korentnost
3.0 / 5 (2×)
pochopitelnost výuky
3.5 / 5 (2×)
respekt ostatních
3.0 / 5 (2×)
komunikace
3.0 / 5 (2×)
celková spokojenost
3.0 / 5 (2×)
datum poslední aktualizace: 14.9.2019

Jste certifikovaný trenér a nejste registrováni na stránkách GOLFee.cz?
ZAREGISTRUJTE SE jako TRENÉR
Nabídněte své služby klubistům na našich stránkách.

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.