Počet trenérů v databázi: 17

Karel Robětín PRO

Karel Robětín PRO
4.7 / 5 (3×)
fanoušci: 0
trenér PRO
Liberecký kraj
Český Dub
věk: 74
tel.: 604 846 908
web

moje CV: golf professional člen PGAC

moje kariéra: www.golfkr.cz

jako trenér od roku: 2008
jazykové znalosti: anglicky
poskytované služby: balíček se zkouškou
časové možnosti: kdykoliv
cena lekce: 600,- Kč
délka lekce: 50mi minut
cena kurzu: 6 000,- Kč
obsah kurzu: Náplň kurzu: nácvik dlouhé hry, dřeva, železa nácvik krátké hry, chipping, pitching, patování,hra z překážky seznámení s pravidly golfu a golfovou etikou příprava na zkoušku na získání klubového HCP 54 - praktická i teoretická zkouška na získání klubového HCP 54 - písemný test + golfová hra počítaná na stablefordové body 1-2osoby 600Kč/lekce 50min 1 osoba 300Kč/lekce 30min 3 osoby 1000Kč/lekce 50min > individuální balíčky > > 2 500,-Kč Voucher na 5 tréninkových hodin pro jednu osobu (5 x 50 minut) > 2 000,-Kč Voucher na 5 tréninkových hodin pro dítě do 15 let (5 x 50 minut) > 3 500,-Kč Kurz na zlepšení HCP – 5 tréninkových hodin a 9 jamek s trenérem (cena včetně fee na 9 jamek) > 1 600,-Kč Hra na 9 jamek s trenérem plus jedna tréninková hodina s trenérem před hrou (cena včetně fee na 9 jamek) > 1 000,-Kč Videoanalýza: 60 minut rozboru švihu s kamerou a speciálním golfovým programem Leadbetter > Kurzy na získání HCP 54 > 6 000,-Kč Kurz na HCP 54 v rozsahu 12 tréninkových hodin včetně zkoušky způsobilosti na HCP 54 > Hráč obdrží po úspěšném splnění Certifikát o složení zkoušky a HCP 54.Získání HCP 54 záleží na dovednostech každého hráče a není garantováno > V případě neúspěchu u zkoušky, lze však tuto zkoušku jednou bezplatně opakovat. > > kontakt: 604 846 908
služby jako caddie: ne
resorty působnosti: JEŠTĚD
slušnost/korentnost
5.0 / 5 (1×)
pochopitelnost výuky
5.0 / 5 (1×)
respekt ostatních
5.0 / 5 (1×)
komunikace
5.0 / 5 (1×)
celková spokojenost
5.0 / 5 (1×)
datum poslední aktualizace: 3.2.2012

Jste certifikovaný trenér a nejste registrováni na stránkách GOLFee.cz?
ZAREGISTRUJTE SE jako TRENÉR
Nabídněte své služby klubistům na našich stránkách.

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.