Počet trenérů v databázi: 17

Ondřej Lébl PRO

Ondřej Lébl PRO
5 / 5 (5×)
fanoušci: 5
trenér PRO
Středočeský kraj
Klínec
věk: 35
tel.: 723832176
web

moje CV: 2011 Trenér GA Skopový 2009 Dokončení vzdělávacího programu PGAC a FTVS 2007 Změna statusu na Teaching Pro 2006 Přestup k profesionálům jako Playing Pro 2005 Cvičitel golfu

moje kariéra: 2011 reprezentoval na ME Teaching Professionals /Portugalsko/ 2010 vítěz Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2010 vítěz Kaskáda Grand Finále Czech PGA Tour 2010 reprezentoval na ME Teaching Professionals /Portugalsko/ 2008 reprezentoval v kvalifikaci na Světový pohár Omega Mission Hills 2006 vítěz tří profesionálních turnajů včetně Czech PGA Match Play Championship 1. ledna 2006 stal se členem České profesionální golfové asociace 2005 po úspěšné kvalifikaci na třetí nejvyšší profesionální tour v Evropě Alps Tour se rozhodl přestoupit k profesionálům 2005 reprezentoval na mužském Mistrovství Evropy družstev /Anglie/ 2004 mezinárodní mistr České republiky juniorů 2004 reprezentoval na juniorském Mistrovství Evropy družstev /Irsko/ 2003 reprezentoval na dorosteneckém Mistrovství Evropy družstev /Česká republika/ 2002 reprezentoval na dorosteneckém Mistrovství Evropy družstev /Island/ 2001 - 2003 třetí na mezinárodním dorosteneckém mistrovství České republiky 1995 začal hrát golf pod vedením svého otce Františka a stal se členem Golfového klubu Líšnice Turnajová vítězství 2010 Kaskáda Grand Finále Czech PGA Tour Sokolov Czech PGA Masters by MP Shot 2009 Nová Amerika Trophy 2008 Czech PGA Match Play Championship Sony Bravia Proam 2007 Canon Golf Championship 2006 Czech PGA Match Championship Czech PGA Prezident Trophy Telč Czech PGA Prezident Trophy Weidhofen

jako trenér od roku: 2007
jazykové znalosti: anglicky
poskytované služby: základní trénink
časové možnosti: kdykoliv
cena lekce: 1 000,- Kč
délka lekce: 50 minut
služby jako caddie: ne
resorty působnosti: HODKOVIČKY
slušnost/korentnost
5.0 / 5 (3×)
pochopitelnost výuky
5.0 / 5 (3×)
respekt ostatních
5.0 / 5 (3×)
komunikace
5.0 / 5 (3×)
celková spokojenost
5.0 / 5 (3×)
datum poslední aktualizace: 22.3.2013

Jste certifikovaný trenér a nejste registrováni na stránkách GOLFee.cz?
ZAREGISTRUJTE SE jako TRENÉR
Nabídněte své služby klubistům na našich stránkách.

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.