PLAY GOLF: Prémiová kosmetika stvořená samotnými golfisty

Ostré slunce, silný vítr, občasný déšť – pokožka golfového hráče dostane během projití jednoho hřiště pořádně zabrat. Společnost World Business Corporation Group na to naštěstí reagovala – a představila výjimečnou kosmetickou řadu určenou přímo hráčům golfu. Jmenuje se PLAY GOLF.

Více o: Golfové vybavení , Komerční články

pla-golf-main.jpg

Testováno v USA i Německu

Kosmetická řada Play Golf zahrnuje opalovací krémy, balzámy na rty, repelenty nebo i sprchové gely. A jedná se o skutečnou kvalitu – všechny výrobky jsou ještě před uvedením do prodeje dermatologicky testovány hned ve třech zemích. Pokud by se komukoliv odpovědnému v USA, Německu či České republice něco nezdálo, výrobek se vůbec nedostane do prodeje.

V Česku má testování kosmetiky Play Golf na starosti Státní zdravotní ústav a Ministerstvo zdravotnictví. A výsledky jsou lepší, než dobré – výrobky mohou bez obav používat i lidé se zvýšenou citlivostí pleti nebo dokonce záněty kůže. To o něčem svědčí.

Perfektní ochrana proti slunci

Pojďme si jednotlivé produkty z kosmetické řady Play Golf představit trošku blíže. Hlavní linii tvoří opalovací krémy, které ocení zejména světlejší typy lidi s pokožkou náchylnou na spálení. Vybrat si přitom můžete opalovací krém s nízkým, středním i vysokým faktorem – ten nejvyšší s UV faktorem 50 je skvělý i pro malé začínající golfisty.

Některým lidem se z dlouhého pobytu na slunci tvoří opary, takže Play Golf nezapomíná ani na balzámy na rty. A ne jen tak ledajaké – balzámy na rty s mateří kašičkou a skvalenem si rychle zamilujete a už nikdy nebudete chtít jiné.

Skvělé jsou i sprchové gely. Obsahují kyselinu hyaluronovou, skvalen, kokosový olej či výtažek z mořské řasy. Díky tomu krásně hydratují a regenerují vaši pokožku a pomáhají také vašim vlasům – dodají jim lesk a hebkost. Budete mít vlasy jako z pohádky.

Kam pro ni?

Play Golf není komerční kosmetika, v klasických drogeriích ji proto nehledejte. Jejím oficiálním distributorem v Česku je v perexu zmíněná společnost WBC Group, na jejíž webových stránkách najdete podrobnější informace i možnost objednání kosmeticky v e-shopu. Jděte do toho – minimálně za vyzkoušení to určitě stojí.

Více informací naleznete ZDE


4.9 / 5 (15×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.