G/FORE je móda pro ty, kteří se nebojí odlišit

Mossimo Giannulli, fenomén z Beverly Hills, který svou první společnost vybudoval již ve svých 24 letech. Muž, podnikatel, designér a návrhář, který má za sebou celou řadu velmi úspěšných projektů. Stojí za světoznámými značkami jako jsou Mossimo, nebo Paul Frank. Před 3 roky se vrhl do tvorby společnosti G/FORE věnující se jeho velké vášni, golfu.

Více o: Komerční články , Osobnosti a golf

24gloves_1.jpg

G/FORE splňuje touhu Mossima, přinést do golfu styl, osobitost a hravost s důrazem na vytříbenou eleganci. Oblékají jí už takové hvězdy jakými jsou Michael Phelps, Bill Murray, Wayne Gretzky, Michael Jordon, Will Ferrell. Mezi golfovými legandami a profesionálními golfisty pak Tom Watson, Alex Čejka, Jonas Blixt, Robert Rock, Brooke Pancake, nebo Kathleen Ekey.

Mossimo Giannulli je v první řadě módní návrhář a vášnivý golfista. Byla jen otázka času, kdy se obě jeho vášně spojí, a na svět přijde produkt, kde by se naplno projevila jeho kreativní duše a osobnost. Vznikla tak první řada luxusních golfových rukavic, která do golfu vnesla více zábavy a nápaditosti.

Prvních 24 barevných odstínů v perfektním zpracování a kůži Cabretta v kvalitě AA. V kůži, kterou dobře znají i milovníci Ferrari. Dnes můžete vybírat v barvách od krémové až po tyrkysovou nebo si nechat vyrobit barevnou kombinaci na míru a dle vlastního vkusu.

Vše se zrodilo z vášně pro golf a touhy po osobitosti pro každého. Přinést do golfu více zábavy a vkusu.

Díky významnému úspěchu G/FORE rukavic a vzrůstajícímu zájmu po nápadech tohoto módního domu představili i řadu golfových bot a originálních módních doplňků, které se budou v České Republice uvádět koncem tohoto roku. Jsou vyrobeny jen z kvalitních materiálů s důrazem na detail a ve stylových barevných kombinacích.

Veškeré produkty značky G/FORE nezapřou vytříbený styl Mossima. Nyní jsou k dostání v módním butiku GOLF MODE v OC Spektrum v Průhonicích.


Autorizovaný butik: GOLF MODE, OC SPEKTRUM, Průhonice
Cena G/FORE rukavice: 790 korun
www.gfore.cz


4.9 / 5 (13×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.