Finále Czech Mid-Amateur Tour na Albatrossu

Přesně měsíc poté, co na golfovém hřišti Albatross sváděli boje přední evropští profesionálové na turnaji ze série European Tour, vyvrcholí 23. 9. na stejném hřišti Czech Mid-Amateur Tour.

Více o: Albatross , Czech Mid-Am Tour , Roman Šebrle

_RDP6843s.jpg
Roman Šebrle. Czech Mid-Amateur Tour 11. června 2014 Loreta Pyšely.
Foto: © Robin Drahoňovský

Jedná se o otevřenou sportovní sérii golfových turnajů pro nejlepší amatérské hráče, jejíž tradice se začala psát v roce 2002. Vůbec prvním vítězem se stal nynější úspěšný golfový profesionál Alan Babický.

Czech Mid-Amateur Tour 2014 je otevřená soutěž, o postupu do finále rozhodují pouze výsledky ze základní části. Stejně jako loni byla vypsána soutěž mužů starších 25 let, kteří mají HCP 15 a nižší.

Czech Mid-Amateur Tour se skládá z pěti samostatných turnajů, 30 nejúspěšnějších hráčů se pak utká na vyhlášeném hřišti Albatross Golf Resortu.

Od roku 2012 vyhrává vítěz letenku na kvalifikační turnaj U. S. Mid-Amateur Championship, ze kterého vede cesta na nejsledovanější a nejprestižnější golfový turnaj světa, Masters.  

Vítěz US Mid-Amateur Championship získává právo účasti na turnaji, kam se dostanou jen ti, kteří vyhráli na některém slavném profesionálním turnaji či jsou vysoko ve světovém žebříčku. K cestě na kvalifikační turnaj U. S. Mid-Amateur Championship má zatím nejlépe nakročeno Roman Šebrle a loňský vítěz Petr Vošvrda.

Více o Czech Mid-Amateur Tour na www.mid-golf.cz

Součástí vybraných turnajů Czech Mid-Amateur Tour jsou také turnaje pro významné hosty a partnery. Partner Cup by Albatross navazuje na finále midů a uzavírá letošní ročník.

Hráči se mohou těšit na skvělé hřiště ve výborné kondici a čtyři exkluzivní hole-in-one, které jsou v tomto rozsahu naprosto výjimečné, a to jak vysokou hodnotou, tak počtem, neboť na čtyřech jamkách se hraje o hole-in-one.  Ve hře budou i atraktivní ceny, které dodali partneři.

Hrát se tak bude o Mercedes ML od dealera  Mercedes-Benz S. & W. Automobily a také o exkluzivní hodinky Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver. Vyhrát lze rovněž týdenní pobyt na Eden Island Seychelles, případně v luxusním resortu Villas Valriche na Mauriciu, od společnosti Bling – Bling.

Zdroj: www.luxuryguru.cz


4.9 / 5 (8×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.