DIGITAL GOLF: Elektrické a manuální golfové vozíky

Golfové vozíky hráči využívají pro nenamáhavou a snadnou přepravu golfového vybavení po hřišti. Obecně se golfové vozíky rozdělují do dvou kategorií, a to na manuální golfové vozíky a elektrické golfové vozíky. Každá z variant nabízí dvou až čtyřkolové provedení. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody, a který z golfových vozíků se hodí právě vám, se dozvíte v tomto článku.

Více o: Golfové vybavení , Komerční články

2015-digital-golf-main.jpg

Manuální golfové vozíky

Manuální golfové vozíky jsou levnější variantou a hodí se pro případ, kdy nechcete nosit váš golfový bag přes rameno, avšak nechcete za vozík zaplatit příliš mnoho peněz.

Manuální vozíky se vyrábí ve dvou, tří i čtyřkolové variantě, s tím že dvoukolový vozík je nejlehčí a nejlevnější. Oproti tomu však ztrácí na své stabilitě.

Během hry vozík táhnete za sebou a přehlédnete-li nerovnost v terénu, může se vozík převrátit. Nicméně je tato varianta ideální volbou pro rekreační golfisty.

Jedním z nejoblíbenějších dvoukolových vozíků je Big Max Basic z e-shopu DigitalGolf, kde si můžete vybrat I mnohé další golfové vozíky od světověznámých a kvalitních značek s golfovým vybavením.

Tříkolový golfový vozík má váhu o něco vyšší, nicméně je obohacen o mnohem větší stabilitu, a pro hráče tedy příjemnější pohyb po hřišti. Při výběru vozíku se vždy dívejte na velikost kol.

Čím větší má golfový vozík kola, tím lépe se bude táhnout I ovládat. Dobrou ovladatelnost a komfortní řízení tříkolového vozíku podpoří I efektivní manuální brzda.

Více se o manuálních vozících dozvíte ZDE


Elektrické golfové vozíky

DigitalGolf nabízí mnoho variant elektrických vozíků značek Moto caddy nebo Jucad, které sníží vaši únavu během hry díky praktickému elektrickému pohonu.

Ačkoliv je tato varianta elektrického vozíku nejnákladnější, velmi rychle si ji oblíbíte pro nejpohodlnější ovládání a další užitečné funkce, které elektrické golfové vozíky nabízí. Mezi ně se řadí měření vzdálenosti, dokovací stanice pro telefon nebo nastavení dojezdu.

Rychlost elektrických vozíků můžete během jízdy regulovat pro vaše maximální pohodlí.

V případě, že se vám během hry vybije baterie vozíku, stačí povysunou kola a jet s vozíkem jako s klasickým manuálním vozíkem bez pohonu. Výhodou je u elektrických vozíků I automatická brzda, která při zastavení vozíku sama vozík zabrzdí.

Pro velmi náročné klienty DigitalGolf nabízí také elektrický golfový vozík s dálkovým ovládáním, jež vám umožní mít stálou kontrolu nad správným dojezdem vašeho vozíku, který jste vyslali na cestu před sebou s vaším golfovým bagem.

Dálkové ovládání je možné doobjednat i ke každému elektrickému Jucad vozíku.

Více se o elektrických vozících dozvíte ZDE


4.1 / 5 (15×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.

Nejdiskutovanější témata pod článkem

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.