Podmínky užití GOLFee.cz

ilu-podminky.jpg

© Copyright

Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách www.golfee.cz, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich částí do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.


Ochrana osobních údajů

Provozovatel zaručuje všem uživatelům svých publikací ochranu jejich osobních údajů. Provozovatel nesbírá žádné osobní údaje, které mu uživatelé sami dobrovolně neposkytnou (například při vkládání názorů v debatních skupinách, registracích do soutěží atd.). Informace o uživatelích jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.
Společnost LITEHOUSE Media s r.o.. je registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Společnost je registrována na UOOU pod Registračním číslem subjektu 00036880 ze dne 9. 4. 2010.


Diskusní příspěvky

Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv příspěvek. Zejména takový, který bude porušovat platné zákony ČR nebo dobré jméno našich stránek. Typickým příkladem odstraněných příspěvků jsou rasistické výroky, hrubé urážky, zjevné kopírování cizích textů v nadměrném rozsahu, adresná nepodložená obvinění, reklama, odkazy na pornografické či extrémistické webové stránky apod. Provozovatel neodpovídá za obsah příspěvků jednotlivých uživatelů.


Obchodování na webu - Bazárek

Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv příspěvek v Bazárku nebo kdekoliv, kde bude nabízen prodej nebo přeprodej hracích fee. Provozovatel neodpovídá za obsah příspěvků jednotlivých uživatelů, má však právo do nepovolených příspěvků zasáhnout nebo je z webu odstranit.


Porušení kodexu

Provozovatel si vyhrazuje právo na zrušení registrace v případě porušení pravidel užití stránek nebo nevhodného chování ze strany uživatele. K těmto krokům saháme pouze ve velmi výjimečných případech. Věříme totiž, že tato komunita a svoboda slova je jednou z nejcennějších svobod, které člověku náleží, a uživatelé se chovají dle golfové etikety. Kodex GOLFee naleznete zde.


Právní aspekty

Veškeré materiály na webech provozovaných společností in time tbs, spol. s r.o. jsou chráněny autorským zákonem § 46 a násl. zákona č. 121/2000 Sb. Jejich poskytování třetím osobám je proto povoleno pouze s výslovným souhlasem provozovatele těchto stránek.


Provozovatel stránek

LITEHOUSE Media s r.o., Opletalova 29, 110 00  Praha 1


  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.