GOLFee - Co jsme a co chceme

Golf-Image-m____ek-h__l.jpg

Co jsme...

Jsme skupinou golfových nadšenců, kteří se rozhodli provozovat golfový portál. Tyto stránky jsou jen částí široké golfové sítě skládající se z několika webů mezi sebou propojených a na sebe navazujících - kromě GOLFee.cz také GOLF42.cz (zpravodajství, servis a komunita). Další se zatím jen připravují.


Jsme stránkami, které možná působí na první pohled jako pouhá sociální síť, nicméně jen tuto úlohu zdaleka nemá a není jeho prioritou. GOLFee.cz je servisem pestré nabídky a zároveň komunitou lidí zaměřených na golf. Je i širokým spektrem vícero druhů zábavy, které se má s aktivitou uživatelů naplno rozvíjet.


Jsme těmi, kteří chtějí oslovit všechny golfové fanoušky, ať už aktivní nebo jen pasivní, ale na jednu cílovou skupinu se zaměřujeme obzvlášť. Jsou to lidé, kteří s golfem teprve začínají nebo nad tím alespoň uvažují. Golf je přece zábavná hra. A my jsme toho názoru, že čím více nás si tu hru oblíbí, o to veselejší zelený svět bude.


Jsme obyčejnými smrtelníky s dostatečným nadhledem, kteří mají rádi jakýkoliv smysl pro humor a nebojí se ho použít jak na ostatních, tak i sami na sobě. A tak si nevysvětlujte špatně, kdyby si z vás náš tým v rámci mezí vystřelil, stejně jako vy můžete učinit to samé na nás. Takový proces budeme považovat za důkaz určité formy přátelství.


Jsme maximalisty a s veškerým vynaloženým úsilím bojujeme o to, abyste neměli důvod myslet si opak. Proto se tu v co nejlepším vědomí a svědomí budeme vždy snažit o uspokojení golfistů jakékoliv kategorie. Dokonce i těch, kteří se za golfisty vlastně vůbec nepovažují.


...a co chceme

Chceme propagovat golf v co nejlepším světle, pomáhat mu zbavovat se nepravdivé nálepky "snobství" u neznalé veřejnosti. Stále více lidí se postupně přesvědčuje, že je tento sport přístupný téměř každému. Jen jich je oproti opačnému názoru pořád výrazně málo, což bychom rádi alespoň trochu spravili.


Chceme vždy ctít pouze fair play, hrát podle pravidel a golfové etikety. A také se pokoušet tohle známé poselství rozšiřovat mezi ostatní, protože golf je považován za sport gentlemanů a slušných hráčů. My ho takto rozhodně nikdy nepřestaneme prezentovat.


Chceme zpříjemnit chvíle strávené na golfu lidem stejného zájmu. Naším cílem je nejen posílit váš požitek ze hry, ale například se zasloužit o lepší náladu, větší přehled, snadnější orientaci. Přinášet vám radost i příjemný odpočinek. Tedy obecnou pomoc v golfu vůbec.


Chceme zůstat zásadně svými, přinášet a doplňovat originální nápady a rozhodně nekopírovat něčí styl. Nabídnout svým uživatelům něco, co dosud na žádných golfových stránkách kompletně k dispozici nenašli. Zkrátka být spolehlivou jedničkou na tuzemském trhu.


Chceme zde rozšiřovat námi-vámi vytvořenou komunitu lidí, kteří se sem budou rádi vracet. Věřte, že právě tohle bude pro nás vůbec tou největší odměnou a motivací do zítřků. Toužíme výhradně po tom, aby naše práce dostávala smysl. Abyste ji mohli ocenit, ať už s upřímností vědomou či nechtěnou.


Jsme GOLFee.cz

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.