OČIMA KLUBISTŮ: Jak jsem si užil výhru ve FANTASY

Redaktory Golfee.cz a profesionální hráče Petra Skopového a Ondřeje Lébla jsem už znal z premiérového setkání klubistů a přátel golfu konaného v lednu v Praze. Skvělá sešlost. Že jste tam nebyli? Vaše chyba. V pátek 21. března jsme se sešli znovu. Neptejte se, jak jsem to udělal, ale vyhrál jsem hlavní cenu první fáze GOLFee FANTASY.

Více o: Hodkovičky , Zážitky klubistů

20140321_135903_2.jpg
Výherci první fáze Golfee Fantasy 2014 v Hodkovičkách.
Foto: © GOLFee.cz

Raději jsem přijel o půl hodiny dřív, ale netrvalo dlouho a seděli jsme u ranní kávy všichni. Hned jsme začali řešit, kdo a jak tipoval právě probíhající turnaj Arnold Palmer Invitational. Všichni zkušení hráči Fantasy, byl jsem jako ryba ve vodě. Už jenom povídání v tomto kolektivu pro mně byla s výhrou.

S Janou Holcovou, dámskou vítězkou, jsme se přesunuli do tréninkového centra Golfové akademie Skopový. Jako první si mě vzal na starost Petr Skopový. Jelikož patřím mezi golfisty, kteří na podzim ukládají hole k zimnímu spánku, člověk se v půlce března ještě hledá.

Na mém výkonu to bylo znát. Naštěstí přišlo i pár dobrých ran. Došlo i na řešení mého dlouhodobějšího problému s hraním přehnaného draw, který byl Petrem samo sebou okamžitě rozpoznán. Hned mně všechno vysvětlil na monitoru a okamžitě předepsal správnou léčbu. Bude to boj!

Při video analýze jsem byl ve hledáčku kamer obsluhovaných dalším legendárním golfistou - Karlem Skopovým, Petrovým starším bratrem. Po pochvale základního postoje to přišlo. Co ten nápřah a přehnané zalomení zápěstí? A co ta levá ruka? Najednou jsem zjistil, že to dělám všechno tak nějak jinak. Hm, tak to už k nápravě všech chyb budu muset na drivingu i nocovat. Co bych taky chtěl, když mě trenér viděl naposledy před dvěma lety.

Když se přiblížil čas naší hry, přesunuli jsme se k prvnímu odpališti hřiště v Hodkovičkách. Ani já ani Jana jsme zde ještě nehráli. Místním manažerem jsme byli obdarováni krabičkou míčků pro případ ztráty. Hrál se texas. Nastoupil jsem s Petrem Skopovým a Aloisem Žatkuliakem. Jana byla ve flightu s Ondřejem Léblem a Robinem Drahoňovským.

Užili jsme si nádherných devět jamek. Petr posílal míče tak přesně a do vzdáleností, na které mezi námi amatéry nejsme rozhodně zvyklí. Dohráli jsme s celkovým skóre -1. Na druhý flight to ale nestačilo. I díky skvěle hrající Janě, která trefila i fantastický 15metrový putt.

Byl to skvělý golfový den. Mé díky nepatří jenom serveru GOLFee.cz, který mně přinesl tuto výhru, ale i celé Golfové akademii Skopový, která ve mně vzbudila opravdový zájem znovu začít navštěvovat profesionálního golfového trenéra. Věřte mi, že to stojí za to!

Autor: Eduard Zlatuška


 

4.8 / 5 (29×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.