Lukáš Tintěra: Učím se na státnice, jedu na Challenge Tour

Poslední dny jsou pro mě docela hektické. Dělím svůj čas mezi golf a studium. A jde to ztuha. Teď vynechávám turnaj EPD Tour ve Fleesensee, protože finišuji ve škole. Jsem krůček od toho, abych ukončil vysokou školu. Učím se teď na státnice, které mám 13. června. Do toho jsem ale dostal pozvánku na Challenge Tour v Rakousku.

Více o: Blogy osobností , Lukáš Tintěra

BLOG-lukas-tintera-new.jpg

Učím se už minimálně deset dní. Původně jsem si myslel, že mně budou stačit tak tři týdny na přípravu na státnice. Jenže do toho mi vstoupilo pár turnajů - EPD v Rakousku, PGAC v Berouně a teď jsem dostal pozvánkou na Challenge Tour do Rakouska.

To je trochu komplikace, protože v poslední době nemám na golf moc pomyšlení. Místo, abych trénoval, tak hltám informace, učím se. Podepisuje se to i na mojí hře. Moc se na golf nesoustředím, je vidět, že myšlenky mám někde jinde.

I na hřišti si totiž říkám, že bych se měl radši učit. Jenže chuť hrát je taky velká. Tak se s tím peru. Ale je to krásná komplikace, protože golf miluji a snažím se mu dávat všechno.

Myslím, že až školu dokončím, odpadne mi jedna velká starost a pak bude můj golf klidnější a vyrovnanější. Studuji Metropolitní univerzitu, obor Evropská studia, veřejná správa. Takže do sebe tlačím informace a všechno především o Evropské unii.

Program se mi trochu zkomplikoval tím, že jsem včera dostal pozvánku na další turnaj Challenge Tour v Rakousku. Byl jsem původně pod čarou jako náhradník, ale dostal jsem se do hry. Rakousko mám obecně rád, daří se mi tam. Vnitřně jsem ale malinko nervózní z toho, že mě to může přibrzdit ve studiu. A na druhou stranu se to může podepsat na mé hře. Jenže taková možnost se prostě neodmítá. A učení si beru sebou.

Koukal jsem, že v Klagenfurtu, bude hrát i Petr Gál. To je příjemné, že tam bude další Čech. Ale já jsem rád, že na turnaj se mnou jede můj táta. Viděl, kolik toho mám, a tak se rozhodl, že pojede se mnou, aby mi pomohl. Jsem rád, že tam budu mít někoho, na koho se můžu vždy spolehnout.

Lukáš Tintěra pro GOLFee4.8 / 5 (14×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.