Klára Spilková: V Mnichově se dá zahrát dobré číslo

Na posledním turnaji Ladies European Tour v Turecku jsem neprošla cutem. Bylo to i proto, že mi nebylo právě nejlépe. Prala jsem se s nějakou virózou, která se pořád vrací. Ale snad už to bude dobré. Čeká mě totiž turnaj v Německu, na který se hodně těším.

Více o: Blogy osobností , Klára Spilková

BLOG-klara-spilkova-new.jpg

V Turecku jsem kvůli nemoci nemohla ani pořádně trénovat. Jen jednou jsem obešla hřiště. Nešla jsem ani cvičit ani jsem netrénovala. Nemohla jsem mít svůj obvyklý režim, a to je pak znát i na hřišti. Jinak vypadá i hra.

Když je člověk nemocný, a je jedno, jestli má rýmu, virózu, nebo něco jiného, tak je jiný. Nemůže se pořádně soustředit. Ale to platí pro každého, nejen pro mě. Nemohla jsem se pořádně soustředit, měla jsem v hlavě něco jiného. Táta i máma mi pořád říkali radši lež a zůstaň zdravá, než abys potom padla úplně a měla nějaké následky. Nakonec jsem turnaj odehrála, ale byla jsem hodně unavená.

Po návratu jsem dost běhala po doktorech, ale snad už to bude dobré. Čeká mě turnaj v Německu a je fajn, že nemusím letět letadlem. Nebudu se prát s tou klimatizací. To by mi asi nepomohlo. Na turnaj se už moc těším. Patří k těm velkým. Od prvního dne je tam strašně moc lidí, a to mám ráda. Hraje se v Mnichově, takže je to blízko a přijede se podívat i pár známých.

Před rokem jsem tam sice neprošla cutem, ale je to hřiště, kde se klidně dá zahrát i minus dvacet. Můžete tam hrát berdíky, není to dlouhé hřiště a dá se tam zahrát hodně dobré číslo. Není to jednoduché, ale ani až tak těžké hřiště. Je udělané tak, aby se tam dal zahrát dobrý výsledek.

Na prvních dvou turnajích jsem už byla se svým novým caddiem Michalem a pokračujeme dál. Je fajn mít někoho u sebe, kdo tomu rozumí. Když mi poradí, hele, tam nehraj, není to potřeba. Jen si přihraj. Je dobře, že jsme spolu už zažili i situace, kdy jsem cutem prošla a kdy ne. Měla jsem pohled z obou stran. Navíc dokáže odlehčit i těžkou situaci. Funguje to.

Klára Spilková pro GOLFee.cz5 / 5 (17×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.