NÁZORY

Každý má někdy chuť se k něčemu vyjádřit. A svět golfu témat k bouřlivým diskusím nabízí nepřeberné množství. V naší rubrice Názory dostanou šanci všichni. Budeme sbírat postřehy předních českých golfistů, ale dáme prostor i našim klubistům nebo ostatním golfovým subjektům. A občas si na něco uděláme názor sami.

ip-002.jpg

Co tato rubrika konkrétně nabízí a co v ní naleznete:


POSTŘEHY GOLFee

Když nám něco nedá spát a budeme se o svojí myšlenku muset podělit se svými čtenáři či klubisty, umístíme svůj názorový článek právě sem. Ať už se bude jednat o polemiku, komentář či poznámku k jakémukoliv golfovému dění či tématu. Pravdu přitom mít nemusíme. Tu má vždy pouze maminka a rozhodčí.

více se dozvíte ZDE


NÁZORY KLUBISTŮ

V této rubrice bychom vám rádi představili výběr nejlepších příspěvků klubistů. Může se jednat jak o zážitky, tak o témata, kterými sami přispíváte na komunitním webu GOLF42. Máte-li cokoliv, co byste rádi sdělili ostatním, zašlete nám svůj příspěvek, rádi ho v této rubrice vaším jménem zveřejníme. Nejlepší příspěvky odměníme.

více se dozvíte ZDE


OČIMA KLUBISTŮ

Vlastní zkušenost je neocenitelná a někdy nenahradí publikované informace. Proto je tu prostor přímo pro vás. V něm můžete sdílet zážitky nejen z golfových hřišť v rubrice očima klubistů. Napište nám svoji vlastní recenzi a podělte se o své zkušenosti s ostatními. Stačí nám ho poslat a my zde uveřejníme pro všechny.

více se dozvíte ZDE


BLOGY OSOBNOSTÍ

Námi oslovené osobnosti českého golfu toho mají často také hodně na srdci. Bohužel následně "na jazyku" mohou mít maximálně ve svých domovských klubovnách. My jim dáme prostor vyjádřit se. Podělit se s fanoušky o své zážitky, nebo rozpoutat vášnivou debatu na jakékoliv téma.

více se dozvíte ZDE


GOLFOVÁ TÉMATA

Na internetu se má dnes každý možnost vyjádřit. Slyšet jsou ale bohužel někdy jenom ti, co mají prostor, nebo moc. My dáváme šanci se vyjádřit k čemukoliv všem našim zaregistrovaným klubistům. Otevřete právě vy nějaké ožehavé golfové téma a diskutujte s námi i s ostatními.

více se dozvíte ZDE


  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.