KRONIKA

Snadno si tu ověříte statistiky uplynulých měsíců, to vše vám totiž umožňuje unikátní archiv výsledků všech turnajů PGA Tour i jejích profesionálních hráčů. Sekce má kromě archivářské funkce ovšem i svůj poučný význam - dozvíte se vše o pravidlech hry, golfové etiketě, co znamená jaké slovíčko v golfovém jazyce. S historií golfu blíže poznáte jak její legendy, tak i hvězdy současnosti.

golf-detail-putter-001.jpg

Co tato rubrika konkrétně nabízí a co v ní naleznete:


HISTORIE GOLFU

S průvodcem do golfové historie se díky stále přibývajícím tématům dozvíte například o začátcích této hry, o zvláštních tradicích, o kouzlu významných podniků a výjimečných hřišť nebo o původu golfového vybavení.

více se dozvíte ZDE


LEGENDY GOLFU

Profily slavných, legendárních hráčů z celého světa i různých časových období vám poodhalí jejich životní osudy. Zde můžete poznat, jak těžká cesta mnohdy vedla do golfové Síně slávy a proč ti, kteří se tam dostali, byli tolik výjimeční.

více se dozvíte ZDE


HVĚZDY GOLFU

Oproti legendám z minulosti tu najdete současné osobnosti světového golfu. Nová jména sem budou s určitou pravidelností přibývat i podle aktuálního vývoje v sezoně - tedy jak se zrovna bude komu během roku dařit.

více se dozvíte ZDE


PGA HRÁČI

Pro přehled dění v profesionálním golfu tu můžete najít hráče momentálně působící v PGA Tour. Abyste si trochu udělali obrázek, komu se jak momentálně vede. U každého hráče budou k dispozici aktuální statistiky dané sezony.

více se dozvíte ZDE


PGA TURNAJE

Stejně jako máte možnost vyhledat si jednotlivé bilance u profesionálních hráčů, stejným způsobem si může najít také výsledky všech odehraných PGA turnajů. Archivace statistik se aktualizuje okamžitě po každém nově odehraném turnaji PGA nebo EUROPEAN Tour.

více se dozvíte ZDE


GOLFOVÁ ETIKETA

Především málo znalým hráčům mohou cenné rady pomoci k tomu, přiučit se společenskému chování na hřišti, zvolit správný oděv, umět držet tempo či rozhodnout se pro vhodný postup v obvyklých i neobvyklých situacích při hře.

více se dozvíte ZDE


PRAVIDLA GOLFU

Sporné momenty při hře mnohdy může rozhodnout jen malý detail ve výkladu pravidel. Náš přehled však nepomáhá hráčům pouze na hřišti, nýbrž i mimo něj - ať už v tom, co se může a nesmí na odpališti či tréninku, co je povoleno nebo zakázáno ve výbavě hráče, nebo co je v golfu jeho povinností obecně.

více se dozvíte ZDE


POJMOVÝ SLOVNÍK

Napoví vám, co ve světě golfu znamenají různé výrazy, označení, pojmy. Jejich abecední seřazení a filtr vám co nejvíce usnadní vyhledávání. Kontaktováním nás s novými slovíčky se můžete zároveň podílet na rozšiřování slovníku.

více se dozvíte ZDE


SLANGOVÝ SLOVNÍK

Uvede vás do jazyka golfového slangu, řeči, které rozumí jen golfisté. Abecední seřazení výrazů a jejich filtr vám co nejvíce usnadní vyhledávání. Kontaktováním nás s novými slovíčky se můžete zároveň podílet na rozšiřování slovníku.

více se dozvíte ZDE

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.