Kodex GOLFee.cz

ilu-kodex.jpg

Kodex klubisty GOLFee.cz

Tak jako se chováme slušně a podle pravidel na přesně střižených zelených loukách nebo v písečných překážkách, bylo by fajn podobný zvyk přenést i na naše stránky GOLFee.cz. Na novodobé Mirky Dušíny golfových hřišt si do puntíku hrát nechceme, ale porušování základních pravidel může vést až k zákazu „hraní“ zde na webu. Jaké je tedy sedmero přikázání, kterým je dobré se řídit?


1. Identita

Každý by měl vystupovat pod svým pravým jménem, Jan Novák by tedy měl být Janem Novákem a Tadeáš Snědldítětikaši Tadeášem Snědldítětikašem. Nechceme vytvářet anonymní prostor, server GOLFee.cz má být postaven na reálných základech, které spojují zelená hřiště.


2. Chování

Neurážíme sebe ani nikoho jiného. Když si o někom myslíme, že je prevít, darebák nebo budižkničemu, myslíme si to sami pro sebe a neobtěžujeme tím okolí. Nepřípustné jsou především výlevy vulgární, diskriminační, xenofobní a rasistické.


3. Politika

Pokusme se zůstat apolitičtí. Ať už je náš politický pohled ve znamení automobilů, motorek, lodí nebo letadel, tedy směrem doprava, nebo se doleva rádi nedíváme pouze na přechodech, ostatní to zajímat nemusí. Nekažme si politickým štěkotem hru.


4. Odkazy

Pokud zrovna vás zajímají stránky s lechtivou tématikou, počítačovým pirátstvím či jinou nelegální činností, my s tím problém nemáme. Tedy až do té doby, než něčím podobným budete zahlcovat naše stránky. Urážlivé a nesmyslné odkazy sem nepatří.


5. Spamy

Další nevyhledávanou aktivitou na webu GOLFee.cz je zahlcování prostoru opakujícími se zprávami, tedy spam. Až zaznamenáte své první birdie nebo na greenu potkáte atraktivní brunetu, podělte se o tom s námi. Jednou. Stačí to.


6. Obtěžování

Neobtěžujme ostatní, když to nechtějí. GOLFee.cz má primárně golfisty spojovat, ti tak mohou potkávat nové přátele či dokonce životní partnery, ale pokud není zájem oboustranný, je lepší ho ukončit. Mělo by stačit ne, případně NE. Pak může přijít ban, popřípadě BAN.


7. Ohleduplnost

Buďme ohleduplní. Žádný Tiger Woods z nebe nespadl, a tak především v začátcích je slušné druhému poradit, než se nad ním povyšovat. Ať už se jedná o hru na greenu, nebo třeba osobní život. Každý se k vám, včetně našich administrátorů, bude chovat tak, jak se chováte vy k ostatním.


  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.