LETNÍ SOUTĚŽ: Ještě nehrajete golf? CZ Fér-Way je cesta

Netradiční golfová soutěž pro všechny, kteří ještě golf nehrají. To je letní speciál, který vám přinášíme společně s největším provozovatelem golfových hřišť, společností CZ GOLF. Nehrajete-li tedy ještě golf, můžete jít cestou CZ Fér-Way a na podzim být golfistou se zelenou kartou a členstvím v golfovém klubu na rok 2014.

Více o: CZ GOLF , Soutěže

soutez_banner.jpg

Od 1. července startuje velká letní soutěž pro ty, kteří ještě nevlastní HCP. Pro všechny, kteří doposud o golfu jen přemýšleli, ale ještě k němu nenašli tu správnou cestu. Pro všechny nehrající partnery golfistů, kteří již po hřištích chodí, ale zatím ještě golf nehrají.

Máme pro vás 10 kol letní soutěže, kdy se v každém hraje o CZ Fér-Way, balíček v hodnotě 1500 korun, který vám ukáže cestu do golfového světa. Balíček, který obsahuje lekce s trenérem, golfové míčky na driving range, zapůjčení golfových holí, výuku na hřišti a fér ceny na další produkty.

Každý týden se jeden z vás může stát golfistou a otevřít si tak dveře k této krásné hře. Vždy od pondělí do neděle bude stačit odpovědět na jednu jednoduchou otázku a následující pondělí se jeden z vás bude radovat z prvního golfového dárku.

Deset výherců letní soutěže se pak sejde na cvičném hřišti Dýmač v Benátkách nad Jizerou a bude hrát ve velkém finále o členství v Golf Clubu Rohanský Ostrov pro rok 2014 a tím také Osvědčení o hře golfu zdarma.


SOUTĚŽ BYLA UKONČENA


Golf je fér hra gentlemanů, proto je tu CZ Fér-Way jako cesta k tomuto sportu. Pojďte s námi hrát. V průběhu léta vám přinášíme šanci na 10 míst v programu, který vám pomůže s prvními krůčky. Zažijete svůj první turnaj o velkou cenu.


Golf nezná překážky, není svázán omezeními, je pro všechny a dá se hrát kdykoliv, třeba i příležitostně. Na hřištích společnosti CZ GOLF jdou všem naproti. Stačí znát základní pravidla a golfovou etiketu a můžete se vydat do Telče, Písku, Ústí nad Labem nebo Benátek nad Jizerou a golf si opravdu užít. Stejně dobře si golf můžete vyzkoušet v Praze na Rohanském ostrově.

Soutěž je určena výhradně pro hráče bez HCP, pro příležitostné hráče a pro všechny, kteří třeba jen o golfu zatím přemýšlí. Máte partnera, který golf nehraje, kamaráda, který by rád šel na hřiště s vámi, pak je tu ta pravá CZ Fér-Way, jak si golf užít. Staňte se Fér-Hráčem a hrajte golf bez hranic.

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH KOL

Jednotlivým výhercům gratulujeme a těšíme se společně na turnaj na cvičném hřišti Dýmač v Benátkách nad Jizerou, který proběhne 28. září 2013.

1. kolo - Dalibor Koliba
2. kolo
- Martina Brůnová
3. kolo - Markéta Pavlasová
4. kolo - Petr Karvánek
5. kolo - Mirka Buchbauerová
6. kolo
- Michal Kapalko
7. kolo - Lenka Jirsáková

8. kolo - Radim Tomeš
9. kolo - Lucie Ambrová
10. kolo - Lucie Krupková4.9 / 5 (32×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.