Počet resortů v databázi: 124

9Park Golf Hradec Králové

Park Golf Hradec Králové
Umístění resortu
Park Golf Hradec Králové

OTEVŘENO

3 / 5 (5 ×)
golfový resort
rok otevření: 2005
výška: 240 m n. m.
Kralovehradecký kraj
Hradec Králové
Roudnička 730
tel.: +420 723 848 039
tel.: +420 777 824 160
web

o resortu: V resortu Park Golf Hradec Králové najdete vše co golfista potřebuje: devítijamkové hřiště, patrový driving s délkou 200 metrů. cvičné greeny i moderní indoor.
Současně je pro Vás připravena prvotřídní restaurace, hotel a kongresové prostory. Volný čas můžete strávit i na disc-golfovém hřišti, nebo se jen projít krásným okolím k nedaleké rozhledně.

příjezd do resortu: Od Prahy: po dálnivi D8, sjezd EXIT Opatvoce nad Labem. Dále pokračujte na městskou část Roudnička. Areál naleznete na konci městské části po levé ruce. Sledujte místní značení.
Od Hradce Králové: z centra směr Třebeš a městská část Roudnička. Areál naleznete na začátku městské části po pravé ruce.

otevírací doba: PO - PÁ: 07:00 - 22:00, SO - NE, svátek: 07:00 - 22:00

A
Kateřina NEPOŽITKOVÁ OFFLINE
Kateřina NEPOŽITKOVÁ

Golfista, Hradec Králové, 46 let, bez HCP i
Park Golf Club Hradec Králové

Zdeněk “Břéťa” Přikryl OFFLINE
Zdeněk “Břéťa” Přikryl

Golfista, Pardubice, 54 let, HCP: 21 i
Park Golf Club Hradec Králové

Tomáš “Turtle” Doležal OFFLINE
Tomáš “Turtle” Doležal

Golfista, Hradec Králové, 61 let, HCP: 31.7 i
Park Golf Club Hradec Králové

Jan Gross OFFLINE
Jan Gross

Golfista, Hradec Králové, 46 let, HCP: 31.5 i
Park Golf Club Hradec Králové

Gabriela Žáčková OFFLINE
Gabriela Žáčková

Golfista, Hradec Králové, 27 let, HCP: 44 i
Park Golf Club Hradec Králové

Jakub  Vlček OFFLINE
Jakub Vlček

Golfista, Hradec Králové, 30 let, HCP: 54 i
Park Golf Club Hradec Králové

Roman “romanf” Fajkus OFFLINE
Roman “romanf” Fajkus

Golfista, Brno, 53 let, HCP: 54 i
Park Golf Club Hradec Králové

Zoltán “Zoli” Bubeník OFFLINE
Zoltán “Zoli” Bubeník

Golfista, Hradec Králové, 53 let, HCP: 25.2 i
Park Golf Club Hradec Králové

Petr “Pete” Hemerka OFFLINE
Petr “Pete” Hemerka

Golfista, Pardubice, 43 let, HCP: 16.7 i
Český golfový klub

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.