Počet resortů v databázi: 124

18Silesia Golf Resort Kravaře

Silesia Golf Resort Kravaře
Umístění resortu
Silesia Golf Resort Kravaře

UZAVŘENO

5 / 5 (3 ×)
golfový resort
rok otevření: 1996
výška: 237 m n. m.
HCP den: úterý
Moravskoslezský kraj
Kravaře
Alejní 26
tel.: +420 724 556 076
tel.: +420 553 673 202
web

o resortu: Zámecké hřiště, co dospělo v osmnáctku.
Devítka v zámeckém parku se letos proměnila v dospělou osmnáctku. Výstavba devítijamkového hřiště začala po povodních v roce 1997 a hřiště bylo citlivě usazeno do anglického parku v blízkosti barokního zámečku. Staleté stromy a množství vodních kanálů a jezírek určují charakter hřiště. V lese, či ve vodě můžete skončit častěji, než se vám bude líbit. V meandru řeky Opavy vzniklo dalších devět jamek, které povýšilo Kravaře mezi osmnáctky. Ale to by nemělo změnit nic na přátelské a rodinné atmosféře místního klubu, kde každý turnaj zahajují recitací básně, společnou snídaní a končí obědem a zpěvem písní.

příjezd do resortu: od Ostravy: po silnici č. 56 přes Hlučín a Dolní Benešov do Kravařů. V obci se držte cedulí Zámek a přijedete přímo ke klubovně resortu, kterou najdete po levé straně.
Od Opavy: po silnici č. 56 přes Malé a Velké Hoštice do Kravařů. V obci se držte cedulí Zámek a přijedete přímo ke klubovně resortu, kterou najdete po levé straně.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 19:30, SO - NE, svátek: 08:00 - 19:30

A
cena zapůjčení bagu 250,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 100,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 600,- Kč
domácí klub: Zámecký Golf Club Kravaře
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) klubovna restaurace ubytování v klubu WC na hřišti

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Na resortní zeď nebyl vložen žádný veřejný příspěvek.

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Silesia Golf Resort Kravaře, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°55'47.03"N   17°59'59.724"E

  18/72
  900,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je citlivě umístěno do anglického parku kolem barokního zámku a staleté stromy a mnohé vodní toky určují charakter hřiště.

  4.7 / 5 (3×)
 • Uzavřeno

  1. devítka

  Silesia Golf Resort Kravaře, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°55'47.03"N   17°59'59.724"E

  9/35
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je citlivě umístěno do anglického parku kolem barokního zámku a staleté stromy a mnohé vodní toky určují charakter hřiště.

  5 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Silesia Golf Resort Kravaře
  GPS lokace 49°55'47.03"N   17°59'59.724"E

  10/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka + veřejné hřiště

  4.3 / 5 (3×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.