Počet resortů v databázi: 124

9Golf Club Svratka 1932

Golf Club Svratka 1932
Umístění resortu
Golf Club Svratka 1932

UZAVŘENO

3 / 5 (6 ×)
golfový resort
rok otevření: 1970
výška: 700 m n. m.
Vysočina
Svratka
Na Vyhlídce 20
tel.: +420 773 984 007
web

o resortu: Devítijamkové hřiště, kde krátké neznamená lehké.
Relativní krátké, jen 2276 metrů dlouhé hřiště v kopcích nad městem Svratkou se chlubí několika raritami. Ať už se jedná o hned pět tříparů, společný green třetí a páté jamky nebo společná odpaliště na čtvrté a šesté jamce. V případě tříparů jsou nutné většinou kratší a přesné údery, u táhlých čtyř a pětiparů pak především dlouhé rány. Devítijamkové hřiště se může pochlubit bohatou historií, která se datuje už do roku 1932, dnešní podobu ale začalo získávat po roce 1967, kdy bylo po delší odmlce v šedesátých letech znovuotevřeno. Atrakcí pro návštěvníky hřiště je pak množství turistických cest v jeho okolí v krajině Žďárských vrchů.

příjezd do resortu: Od Prahy: po dálnici D1, sjezd EXIT 119 na Žďár nad Sázavou. Dále se držte silnice č. 350 na Herálec a Svratku.  V obci zahněte doprava na silnici č. 354 na Moravskou Cikánku a po zhruba 900 metrech bude odbočka doleva, která vede přímo k resortu.
Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 119 na Žďár nad Sázavou. Dále se držte silnice č. 350 na Herálec a Svratku.  V obci zahněte doprava na silnici č. 354 na Moravskou Cikánku a po zhruba 900 metrech bude odbočka doleva, která vede přímo k resortu.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

Cyril Vasko OFFLINE
Cyril Vasko

Golfista, Brno, 39 let, bez HCP i
Golf Club Svratka 1932

Zdeněk “zdene” Velička OFFLINE
Zdeněk “zdene” Velička

Golfista, Polička, 56 let, HCP: 33.4 i
Golf Club Svratka 1932

Luděk Bodlák OFFLINE
Luděk Bodlák

Golfista, Hradec Králové, 44 let, HCP: 2.9 i
Golf Club Svratka 1932

Jiri “tennistrainer” Honsa OFFLINE
Jiri “tennistrainer” Honsa

Golfista, Svratka, 47 let, HCP: 17 i
Golf Club Svratka 1932

Ondřej Vykoukal OFFLINE
Ondřej Vykoukal

Golfista, Praha, 31 let, HCP: 40 i
Golf Club Svratka 1932

Jaroslav “JaJaNi” Jandík OFFLINE
Jaroslav “JaJaNi” Jandík

Golfista, Litomyšl , 45 let, HCP: 15.5 i
Golf Club Svratka 1932

Tomáš Šroubek OFFLINE
Tomáš Šroubek

Golfista, Klášterec nad Ohří , 44 let, HCP: 33 i
Golf Club Svratka 1932

David Guth OFFLINE
David Guth

Golfista, Praha, 26 let, HCP: 11.8 i
Golf Club Svratka 1932

Vítězslav “Víťa” Fila OFFLINE
Vítězslav “Víťa” Fila

Golfista, Litomyšl, 56 let, HCP: 42 i
Golf Club Svratka 1932

Ivo Stavel OFFLINE
Ivo Stavel

Golfista, Olomouc, 51 let, bez HCP i
Golf Club Svratka 1932

Petr “Pete” Hemerka OFFLINE
Petr “Pete” Hemerka

Golfista, Pardubice, 43 let, HCP: 16.7 i
Český golfový klub

Pavel “Pavlis” Vedra OFFLINE
Pavel “Pavlis” Vedra

Golfista, Jihlava, 37 let, HCP: 20 i
Golf Club Jihlava

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.