Počet resortů v databázi: 124

9Golf & Country Club Svobodné Hamry

Golf & Country Club Svobodné Hamry
Umístění resortu
Golf & Country Club Svobodné Hamry

UZAVŘENO

3 / 5 (6 ×)
golfový resort
rok otevření: 1999
výška: 540 m n. m.
Pardubický kraj
Hlinsko v Čechách
Svobodné Hamry 1
tel.: +420 608 183 908
tel.: +420 469 319 575
web

o resortu: Dlouhá devítka u Hlinska, která však není záludná.
První golfové míčky létaly podél obou břehů řeky Chrudimky už v letech 1994, tehdy ještě na místních lukách. S těmi si ale následně poradil architekt Jan Velden, který dal vzniknout devítijamkovému hřišti o celkové délce 2976 metrů. Pro novou sezonu si hřiště připravilo pro golfisty několik změn, když zmizela původní tříparová sedmička, kterou nahradí nový třípar na devítce. Původní osmá a devátá jamka se tak jen posunuly na sedmou, respektive osmou pozici. Změny ale nic nezměnily na z velké části rovinatém charakteru hřiště, které není příliš záludné a golf si tak v místní pohodové atmosféře užijí všechny typy golfistů.

příjezd do resortu: od Prahy: po dálnici D1, sjezd EXIT 90 na Humpolec, Havlíčkův Brod a Ždirec nad Doubravou. Zde odbočte doleva na silnici č. 37 na Trhovou Kamenici. Odbočte doprava na Vysočinu, Dřevíkov a Svobodné Hamry. Přijedete přímo k resortu, který budete mít po levé ruce.
Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 90 na Humpolec, Havlíčkův Brod a Ždirec nad Doubravou. Zde odbočte doleva na silnici č. 37 na Trhovou Kamenici. Odbočte doprava na Vysočinu, Dřevíkov a Svobodné Hamry. Přijedete přímo k resortu, který budete mít po levé ruce.
Od Pardubic: po silnici č. 37 na Chrudim, Slatiňany, Nasavrky a Trhovou Kamenici. Zde odbočte doleva na silnici č.343 a dále doprava na Svobodné Hamry. Přijedete přímo k resortu, který budete mít po pravé straně.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

A
P D OFFLINE
P D

Golfista, poi, 31 let, bez HCP i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Milan “mifild” Flídr OFFLINE
Milan “mifild” Flídr

Golfista, Skuteč, 48 let, HCP: 54 i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Ondřej Myška OFFLINE
Ondřej Myška

Golfista, Praha, 41 let, bez HCP i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Kamila  Rokošová OFFLINE
Kamila Rokošová

Golfista, Chrudim, 23 let, HCP: 35 i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Václav “Legenda” Zoulík OFFLINE
Václav “Legenda” Zoulík

Golfista, Skuteč, 41 let, HCP: 33 i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Radek Halouzka OFFLINE
Radek Halouzka

Golfista, Zdar nad Sazavou, 46 let, HCP: 44 i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Patrik Paulus OFFLINE
Patrik Paulus

Golfista, Skutec, 14 let, HCP: 54 i
Golf & Country Club Svobodné Hamry

Petr “Pete” Hemerka OFFLINE
Petr “Pete” Hemerka

Golfista, Pardubice, 43 let, HCP: 16.7 i
Český golfový klub

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.