Počet resortů v databázi: 124

27Queen´s Park Golf Club Myštěves

Queen´s Park Golf Club Myštěves
Umístění resortu
Queen´s Park Golf Club Myštěves

UZAVŘENO

3.1 / 5 (8 ×)
golfový resort
rok otevření: 2001
výška: 315 m n. m.
Kralovehradecký kraj
Myštěves
Myštěves č.p. 111
tel.: +420 608 030 217
tel.: +420 495 490 850
web

o resortu: Osmnáctka v anglickém parku u rybníka Mozorníka.
V trojúhelníku tvořeném městy Městec Králové, Hradec Králové a Dvůr Králové se nachází 18jamkové hřiště, které je kombinací uzavřených parkových jamek s těmi otevřenými na místních polnostech. První devítka je o více jak čtyři sta metrů delší, než druhá (3296 a 2857 ze žlutých), obtížnost je zde však zaručena několika technickými pasážemi. Vrcholem je závěrečná osmnáctá jamka, na které se pálí přes rybník Mozorník do levého doglegu, za kterým je před zámečkem schovaný poslední green. Součástí areálu je kromě tradičních tréninkových ploch také cvičná devítijamková akademie s parem 30, která nabízí možnost poznat svět golfu především začátečníkům, protože pro hru nepotřebují žádné osvědčení. Nejedná se však o klasické hřiště pitch & putt, jelikož délky jamek jsou od 154 do 295 metrů. Zámeček pak nabízí možnost širokého vyžití, jako je restaurace, ubytování, sauna, fitness, stolní tenis nebo kulečník. Zámeček pak nabízí možnost širokého vyžití, jako je restaurace, ubytování, sauna, fitness, stolní tenis nebi kulečník.

příjezd do resortu: Od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 62 na Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov. Pokračujte po silnici č. 327 až do Bydžova. V centru odbočte vpravo na Nechanice a pak vlevo na silnici č. 326 na Králíky a Myštěves. Projeďte obcí, pokračujte stále rovně a přijedete přímo do resortu.
Od Hradce Králové: po dálnici D11, sjezd EXIT 62 na Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov. Pokračujte po silnici č.327 až do Bydžova. V centru odbočte vpravo na Nechanice a pak vlevo na silnici č. 326 na Králíky a Myštěves. Projeďte obcí, pokračujte stále rovně a přijedete přímo do resortu.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

Lukáš “Lucasso39” Vondráček OFFLINE
Lukáš “Lucasso39” Vondráček

Golfista, Praha, 37 let, bez HCP i
Queen´s Park Golf Club Myštěves

Gustav Louženský OFFLINE
Gustav Louženský

Golfista, Praha, 72 let, HCP: 38 i
Queen´s Park Golf Club Myštěves

Martin “bejek” Čapoun OFFLINE
Martin “bejek” Čapoun

Golfista, Pardubice, 36 let, bez HCP i
nemá domovský klub

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.