Počet hřišť v databázi: 139
Počet cvičných hřišť v databázi: 27
Počet veřejných hřišť v databázi: 110
Počet mistrovských hřišť v databázi: 2
Počet cvičných luk v databázi: 109
Počet indoorů v databázi: 27

BENÁTKY - Soudný

Soudný
18
72
Soudný

UZAVŘENO

4.3 / 5 (14 ×)
golfové hřiště
znormováno: 2010
rok otevření: 2004
Ing. Arch. Radim Šimko
veřejné hřiště
v doprovod HCP hráče
rovinaté, luční
tel.: +420 326 313 000
web

o hřišti: Osmnáctijamkové hřiště Soudný linksového typu je charakteristické dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem a členitým okolím greenů. Jamky jsou navrženy s množstvím vodních a pískových překážek.

otevírací doba hřiště: Po-Pá: 8:00 - 18:00, So-Ne, svátek: 8:00 - 18:00

FEE  Po-Pá: 700,- Kč / So–Ne, svátek: 1200,-

Vladimír “VladMraz” Mráz OFFLINE
Vladimír “VladMraz” Mráz

Golfista, Praha, 30 let, HCP: 34.2 i
CZ GOLF

Martin Presl OFFLINE
Martin Presl

Golfista, Písek, 59 let, HCP: 27.9 i
CZ GOLF

Marek Bičík OFFLINE
Marek Bičík

Golfista, Praha, 53 let, HCP: 36 i
CZ GOLF

Jakub “Kubiksvec” Švec OFFLINE
Jakub “Kubiksvec” Švec

Golfista, Praha, 35 let, HCP: 54 i
CZ GOLF

Jan “Sindelka” Šindelář OFFLINE
Jan “Sindelka” Šindelář

Golfista, Strakonice, 38 let, bez HCP i
CZ GOLF

Jan “Honza” Dobrovský OFFLINE
Jan “Honza” Dobrovský

Golfista, Praha, 33 let, HCP: 50 i
CZ GOLF

Lenka Burkertová OFFLINE
Lenka Burkertová

Golfista, Praha, 41 let, HCP: 25.4 i
Český golfový klub

Miroslav Černík OFFLINE
Miroslav Černík

Golfista, Nová Ves pod Pleší, 43 let, HCP: 36 i
Golfový Club Bestgolf Blue Sky

Tomáš “studna” Studna OFFLINE
Tomáš “studna” Studna

Golfista, Praha, 41 let, bez HCP i
Golf Club Beřovice

Aleš “Ajka” Kamarád
13.11.2015 v 11:55
diskuse (1)
183-Benatky.pngHole in One (skoro a ještě na špatný grýn)
Kdo neviděl neuvěří...7. listopadu, 15°, pod mrakem, vítr do 2 m/s...celodenní fee 700,- (!!!) ...na hřišti tak 6 skupinek hráčů
No prostě nádherná sobota. Ten den jsme s mým parťákem Honzou dali 2x 18 jamek (z toho teda jen 34 regulérních, protože na posledních dvou už byla docela tma, ale i tak bych to nazval "Unlimited joy"). Moc jsme si to užili a mně se navíc povedlo zahrát jednu neskutečnou ránu - Na první jamce druhé osmnáctky jsem se postavil na žlutá odpaliště…
zobrazit celý zážitek
Aleš “Ajka” Kamarád
13.11.2015 v 11:47
diskuse (0)
182-WP_20151107_13_35_01_Pro.jpgSkoro Hole in One
Kdo neviděl neuvěří...7. listopadu, 15°, pod mrakem, vítr do 2 m/s...celodenní fee 700,- (!!!) ...na hřišti tak 6 skupinek hráčů
No prostě nádherná sobota. Ten den jsme s mým parťákem Honzou dali 2x 18 jamek (z toho teda jen 34 regulérních, protože na posledních dvou už byla docela tma, ale i tak bych to nazval "Unlimited joy"). Moc jsme si to užili a mně se navíc povedlo zahrát jednu neskutečnou ránu - Na první jamce druhé osmnáctky jsem se postavil na žlutá odpaliště…
zobrazit celý zážitek
vlasta “shorty” nomenů
16.11.2014 v 09:44
diskuse (0)
161-DSC03939.JPGDuhový Ryder Cup
Po několika turnajích na rány, které založily tradici posledních her v roce, kdy sezóna pozvolna končí a většina resortů zavírá své brány, nás napadlo zatraktivnit letos formát a přesunout se z malebného Štiřína do mnohem větších Benátek.
Jenom shodou náhod a i přes zaplněné diáře se náš plánovaný turnaj odehrál víkend před velkým profesionálním Ryder Cupem. Ke změně hřiště přispěla i nabídka CZ Golfu, který začal letos pořádat na svých hřištích mini turnaje za cenu gr…
zobrazit celý zážitek
Lenka Burkertová
25.10.2013 v 00:02
diskuse (0)
První hra na hřišti s čerstvou zelenou kartou
Poté, co jsem od léta pilně trénovala, jsem předminulou neděli konečně dosáhla kýženého výsledku – získala jsem zelenou kartu. Zkouška se konala v Benátkách na akademii a jela jsem tam společně s kamarádkou, která mezitím šla hrát velké hřiště. A protože zkouška byla rychle hotová a já byla povzbuzená příjemným výsledkem s průměrem 5 ran na jamku akademie, rozhodla jsem se, že nebudu čekat na kámošku v restauraci, ale připojím se k ní na druhou devítku na hřiště.


zobrazit celý zážitek
Josef Dvořák
6.10.2012 v 21:38
diskuse (0)
Hezké
Tak jsem dnes poznal další hřiště a jsem mile překvapen, obtížností, kondicí a atmosférou tohoto hřiště. Personál příjemný. Jediná vada foukalo od skládky ale dalo se to přežít, s tím, že odér byl cítit na třech jamkách.
Petr “Pete” Hemerka
23.3.2012 v 23:35
diskuse (1)
Benatky na cas naposled
S prichodem CZ golf odchazi z tohoto hriste Duch Sportovni (CDS) a sance si zahrat v ramci clenstvi zdarma je jen do konce brezna. Venku je jiz dlouho krasne a tak jsem vyuzil moznost setkat se s nekolika doposud virtualnimi prateli a rozloucit se s timto hristem. Teetime 10:40, pekne pocasi kolem 15 stupnu a prvni letosni hra bez termopradla. Format hry Texas tri na jednoho (HCP 54, 54, 48 proti 19.6). Nemel jsem sanci – na greenech a v jejich okoli jsem byl ve vetsine pripa…
zobrazit celý zážitek

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.