Počet resortů v databázi: 124

9I. Golf Club Most

I. Golf Club Most
Umístění resortu
I. Golf Club Most

UZAVŘENO

2.8 / 5 (4 ×)
golfový resort
rok otevření: 2000
výška: 240 m n. m.
HCP den: pondělí
Ústecký kraj
Most
Skyřická 44
tel.: +420 776 832 891
web

o resortu: Hřiště místo důlní výsypky vhodná i pro rodiny.
Ještě na konci osmdesátých let minulého století se sem vyvážela zemina z důlní činnosti, pak se ale krajina začala měnit a dnes se na místě bývalé Velebudické výsypky nachází devítijamkové hřiště, které bylo v roce 1999 znormováno. Hřiště s parem 70 je zhruba pět kilometrů dlouhé. Nejdelší jamky měří 490 a 430 metrů, nejkratší jen 124 metrů. Je vhodné i pro začátečníky, ale třeba i pro celou rodinu. Negolfisté mohou vyrazit třeba na mostecký Hippodrom v těsném sousedství, nebo v případě slunečného a teplého počasí na přírodní koupaliště Benedikt. Tam se lze „vyřádit“ na in-line bruslích, na koních, při tenisu, či pétanque.

příjezd do resortu: Od Prahy: po rychlostní silnici R7 na Chomutov. Odbočte na silnici č. 27 na Most, městskou část Velebudice. Resort budete mít po pravé straně. Sledujte místní značení.
Od Chomutova: po silnici E442, Jirkov, Most, městskou část Velebudice. Resort budete mít po pravé straně. Sledujte místní značení.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 19:30, SO - NE, svátek: 08:00 - 19:30

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Erbia Golf Club Po - Ne, svátky: 50%
Golf Klub Botanika sleva Po – Ne, svátek: 10%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  2x9 jamek LONG

  I. Golf Club Most, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°28'38.483"N   13°38'56.816"E

  18/70
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je zhruba pět kilometrů dlouhé, nejdelší jamky měří 490, resp. 430 metrů. Naopak nejkratší má pouhých 124 metrů. Je vhodné pro začátečníky a z mírných více

  4.3 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  9 jamek LONG

  I. Golf Club Most, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°28'38.483"N   13°38'56.816"E

  9/35
  400,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je zhruba pět kilometrů dlouhé, nejdelší jamky měří 490, resp. 430 metrů. Naopak nejkratší má pouhých 124 metrů. Je vhodné pro začátečníky a z více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  I. Golf Club Most
  GPS lokace 50°28'38.483"N   13°38'56.816"E

  10/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičné plochy mají klasické složení - driving range, putting a chipping green. K dispozici je také cvičný bunker.

  3.3 / 5 (3×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.