Počet hřišť v databázi: 139
Počet cvičných hřišť v databázi: 27
Počet veřejných hřišť v databázi: 110
Počet mistrovských hřišť v databázi: 2
Počet cvičných luk v databázi: 109
Počet indoorů v databázi: 27

DÝŠINA - 18 jamek

18 jamek
18
72
18 jamek

UZAVŘENO

4.6 / 5 (12 ×)
golfové hřiště
znormováno: 2017
rok otevření: 2004
Christoph Stadler
veřejné hřiště
omezení HCP: 54
kopcovité, lesnaté
tel.: +420 724 749 083
web

o hřišti: Hřiště, které je zkrátka nezapomenutelné a pokora je základem úspěchu. Skloňte hlavu a vydejte se do prostředí bývalého břidlicového lomu a prostoru skládky komunálního odpadu města Plzně, na kraj Ejpovického jezera s proslulou jamkou č. 11. Ta dala i specifický tvar celému hřišti, zkratka dojít až sem a zase zpátky do klubovny. To činí z tohoto hřiště jedno z mála, které nemá klasické devítky out a in. Každá z jamek je originál daný přírodou, možnostmi a vlastním vznikem, který se rodil přímo za jeho výstavby. Každý z tvůrců tak má na jamkách svůj podíl a podpis.

5597 m, PAR 71 (2012), úzké fairwaye, kombinace vody, vzrostlých stromů a opravdových kopců, které prověří plně vaši kondici, to je výzva pro každého golfistu, jakékoliv výkonnosti. Charakter hřiště plně vystihuje výrok Seve Ballestera, na který si asi vzpomene každý, kdo zde jednou hrál a povzdechne si „Rád bych viděl fairwaye užší. Pak by všichni museli hrát z rafu, nejen já.“.

otevírací doba hřiště: Po-Pá: 08:00 - 21:00, So-Ne, svátek: 08:00 - 21:00

FEE  Po-Pá: 1300,- Kč / So–Ne, svátek: 2200,-

Karel Bayer OFFLINE
Karel Bayer

Golfista, Plzeň, 50 let, HCP: 18.6 i
Golf Klub Plzeň-Dýšina

Vladimír Novák OFFLINE
Vladimír Novák

Golfista, Plzeň, 60 let, HCP: 32.2 i
Golf Klub Plzeň-Dýšina

Miloš Svoboda OFFLINE
Miloš Svoboda

Golfista, Klatovy, 8 let, HCP: 20.8 i
Golf Klub Plzeň-Dýšina

Martin Kopčák OFFLINE
Martin Kopčák

Golfista, Spálené Poříčí, 35 let, HCP: 14,9 i
Golf Club Hořehledy

Zbyšek Zahrádka
16.8.2014 v 12:25
diskuse (0)
144-Amy.jpgJak Amy pobláznila Dýšinu
Letos se mi opět poštěstilo navštívit turnaj LET v Plzni. Nechci popisovat, jak všechny holky hrály skvěle, organizace turnaje byla pro diváky o krok výše než loni, více stánků s občerstvením a golfovými věcmi, více info tabulí s průběžnými výsledky, až na déšť v samém závěru turnaje úžasné počasí .. Co mne však nejvíce zaujalo bylo to, jak Welšanka Amy Boulden dokázala místní fanoušky ve finálovém kole vyhecovat až k téměř forbalovému či hokejovému fandění, Amy šla v předpos…
zobrazit celý zážitek
Tomáš “Jedle” Jedlička
15.8.2013 v 18:12
diskuse (0)
93-P8080030.JPGJak jsem si zahrál golf s profíkem
Na portálu Golfee (tímto moc děkuji) jsem vyhrál v soutěži fantasy účast v ProAm turnaji HPGM 2013 a také VIP vstup na celý turnaj.
Nejprve mě polil pot a začali mě převládat názory typu : co tam budu dělat, vždyť jsem úplně špatnej a budu tam pro smích.Postupem času se to změnilo na nadšení a touhu, ukázat, že umím do míče občas také pořádně prásknout.
V předvečer před startem mi přišel od pořadatele mail, kde mi určili hráčku (Felicity Johnson).Dobře, moc k…
zobrazit celý zážitek
David “Kano” Kajnar
14.8.2013 v 13:01
diskuse (0)
LET Dýšina - Nejlepší turnaj co kdy u nás byl
Nejlepší turnaj co kdy u nás byl

Na tento turnaj jsem vyhrál lístky v doprovodném turnaji PGM , který se konal po celé republice což je určitě dobrá propagační cesta jak dostat lidi na turnaj a co jsem četl tak se má příští rok opakovat takže si ho určitě zahrajeme.
Další moji kamarádi z Přerova vyhráli dokonce vstup do Farway clubu což by můj zážitek z tohoto super turnaje ještě určitě zvýšil o 10 % .
Jelikož jsem , ale byl po celou dobu na hřišt…
zobrazit celý zážitek

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.