Počet resortů v databázi: 124

9Golf & Racing Club Karlovy Vary

Golf & Racing Club Karlovy Vary
Umístění resortu
Golf & Racing Club Karlovy Vary

UZAVŘENO

4 / 5 (4 ×)
golfový resort
rok otevření: 2003
výška: 400 m n. m.
HCP den: středa
Karlovarský kraj
Karlovy Vary
Kpt. Jaroše 29
tel.: +420 602 757 093
tel.: +420 353 592 163
web

o resortu: Když na osmnáct greenů stačí jen devět golfových drah.
Spousta netradičních zajímavostí je k vidění na hřišti City Golf & Racing Clubu Karlovy Vary. Nejenže je místní hřiště zasazeno do vnitřku dostihového závodiště, ale přestože je zde na první pohled jen devět jamek, útočí zde golfisté hned na osmnáct greenů. Základem jsou vždy společná odpaliště, fairway, bunkery a vodní překážky pro dva greeny. Jednou útočíte na jeden a při druhé devítce na druhý. Řečí čísel to znamená 4932 metrů dlouhou osmnáctku pro muže, 4205 metrů pro ženy a celková par 68. Jamky jsou dlouhé od 117 do 455 metrů.

příjezd do resortu: od Prahy: po rychlostní silnici E48 do Karlových Varů, sjezd EXIT 129 Dvory. Resort budete mít po pravé ruce na karlovarském dostihovém závodišti. Držte se místního značení.
Od Plzně: po rychlostní silnici E48 do Karlových Varů, sjezd EXIT 129 Dvory. Resort budete mít po pravé ruce na karlovarském dostihovém závodišti. Držte se místního značení.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 19:30, SO - NE, svátek: 08:00 - 19:30

cena zapůjčení bagu 400,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 100,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 500,- Kč
přijímáme tyto platební karty:
 • VISA
 • MASTERCARD
 • AMERICAN EXPRESS
domácí klub: Golf & Racing Club Karlovy Vary
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) půjčovna golfových motorových vozíků (cart) bezbariérový přístup klubovna restaurace ubytování v klubu jízda na koni WC na hřišti možnost platby CC

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Golf Klub Botanika sleva Po – Ne, svátek: 30%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Poslední komentáře

Petr “Steve” Matoušek
Petr “Steve” Matoušek Jak je napsáno v popisu, zcela unikátní typ hřiště, u nás jediné podobného typu. Vzhledem k délce má nízký HCP rating, jenomže díky velkému počtu autů a vod to vůbec není lehké hřiště. Uhrát zde "na sebe" nebo dokonce zlepšit je velké umění a mě se to za 10 let povedlo jen párkrát. Pro mě 5 minut od práce nebo domova, co víc si přát. A minulou zimu nezimu bylo jako jediné široko daleko stále otevřené na letní greeny, takže paradoxně zde v zimě bylo více plno než v létě.
odesláno 30.11.2014 v 19:35

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf & Racing Club Karlovy Vary, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 50°13'36.336"N   12°50'15.933"E

  18/68
  550,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Na základě výběrového řízení byl panem architektem Städlerem zpracován Master plan golfového hříště s devíti drahami, ale s osmnácti greeny. To znamená, více

  5 / 5 (3×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf & Racing Club Karlovy Vary
  GPS lokace 50°13'36.336"N   12°50'15.933"E

  18/6
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka resortu City Golf Karlovy Vary.

  3.8 / 5 (4×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.