Počet hřišť v databázi: 139
Počet cvičných hřišť v databázi: 27
Počet veřejných hřišť v databázi: 110
Počet mistrovských hřišť v databázi: 2
Počet cvičných luk v databázi: 109
Počet indoorů v databázi: 27

KARLOVY VARY - 18 jamek

18 jamek
18
72
18 jamek

UZAVŘENO

4.4 / 5 (7 ×)
golfové hřiště
znormováno: 2003
rok otevření: 1933
C. Noskowski
veřejné hřiště
omezení HCP: 36
kopcovité, lesnaté
tel.: +420 353 331 001
web

o hřišti: V roce 2004 proběhla výstavba nové klubovny, závlahového systému, odpališť, parkovací plochy, došlo k obnově veškerých travních povrchů, drenáží, vodních ploch, výstavby nové cvičné louky a v neposlední řadě i strojového parku. I přes veškeré úpravy byl zachován původní ráz hřiště, které se zařadilo mezi renomovaná hřiště v Evropě.

otevírací doba hřiště: Po-Pá: 08:00 - 21:00, So-Ne, svátek: 08:00 - 21:00

FEE  Po-Pá: 2000,- Kč / So–Ne, svátek: 2000,-

Lukas Tintera PRO OFFLINE
Lukas Tintera PRO

Trenér, Karlovy Vary, 34 let, bez HCP i
Golf Club Karlovy Vary

David Tešný PRO OFFLINE
David Tešný PRO

Trenér, Praha, 40 let, bez HCP i
Golf Club Karlovy Vary

Josef Dvořák OFFLINE
Josef Dvořák

Golfista, Ústí nad Labem, 61 let, HCP: 25.2 i
Golf Club Terasy Ústí nad Labem

Petr Pařízek
8.8.2012 v 12:27
diskuse (0)
Ohlédnutí za Czech PGA Strokeplay Championship 2012 v Karlových Varech
Ano, neodolal jsem a zajel se podívat na naše profesionály jak to vlastně „in natura“ hrají. A o své postřehy se zde hodlám nyní podělit, i když ne všechny mé postřehy budou kladné.
Začnu asi tím co se očekává, pro mne to byl docela poučný den, neb vidět to opravdové soustředění jednotlivých hráčů na každou ránu, je asi to nejsilnější co si odnáším. Každý to má trochu jinak, myslím si, že třeba vítězi (Petr Štrougal) hodně pomáhá udržovat si tempo hry a jeho skvělý vě…
zobrazit celý zážitek
Petr Pařízek
25.6.2012 v 13:28
diskuse (0)
31-P1030469.JPGSyslí lesopark
Zastavení páté, 21. Června Karlovy Vary Olšová vrata. Již příjezd do zdejšího resortu Vás přesvědčí o jedinečnosti tohoto místa, zastavíte na stopce a dáte přednost hráčům hrajícím třípar s číslem osm, míček přeletí silnici a Vy můžete pokračovat na parkoviště ke klubovně. Vše je tu připraveno pro hráče a také vše napomáhá tomu nejlepšímu pocitu ze hry, od počátku což jsou cestičky, odpaliště až po rozlehlé a členité greeny. Určitě mezi nej tohoto hřiště patří jeho historie,…
zobrazit celý zážitek

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.