Počet resortů v databázi: 124

27Resort Darovanský Dvůr

Resort Darovanský Dvůr
Umístění resortu
Resort Darovanský Dvůr

UZAVŘENO

3.7 / 5 (6 ×)
golfový resort
rok otevření: 1997
výška: 320 m n. m.
Plzeňský kraj
Břasy
Darová 3
tel.: +420 371 740 716
tel.: +420 604 211 558
web

o resortu: Skutečný golfový statek, kde se nežije jen golfem.
Rekonstrukcí původem poplužního dvora ze 17. století vznikla v náhorním sedle nad údolím řeky Berounky oáza nejen golfového klidu. V resortu jsou momentálně k mání tři devítky, které lze jakkoliv kombinovat. Devítka s označením Jezírka se vyznačuje množstvím bunkerů a dvěma vodními hladinami, Svatá Anna pak krásnými březovými a dubovými háji, které lemují okolí jednoho z prvních povrchových černouhelných dolů na území Rakouska-Uherska a Panorama pak malebnými výhledy do dáli po okolní krajině a zbývajících jamkách celého hřiště. Na Darovanském dvoře se však nežije pouze golfem, k dispozici je venkovní bazén, wellness, kurty, jízda na koni… Darovanský dvůr jednoduše nabízí široké vyžití pro celou rodinu, která se může ubytovat v místním hotelu.

příjezd do resortu: Od Prahy: po dálnici D5, sjezd EXIT 62 Rokycany. Pokračujte na silnici č. 232 Osek, Březina, Bezděkov a Břasy. Projedete obcí a zahnete doleva na Vranovice a darová. Resort naleznete po levé ruce před Darovou. Sledujte místní značení.
Od Plzně: po dálnici D5, sjezd EXIT 62 Rokycany. Pokračujte na silnici č. 232 Osek, Březina, Bezděkov a Břasy. Projedete obcí a zahnete doleva na Vranovice a darová. Resort naleznete po levé ruce před Darovou.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

cena zapůjčení bagu 700,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 150,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 800,- Kč
cena nealko 0,25l 30,- Kč
cena káva, čaj 30,- Kč
cena pivo 0,5l 45,- Kč
cena nealko pivo 0,5l 30,- Kč
průměrná cena oběd - menu 100,- Kč
přijímáme tyto platební karty:
 • VISA
 • MASTERCARD
 • AMERICAN EXPRESS
domácí klub: Golf klub Darovanský dvůr
hostující kluby: Český golfový klub   
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) půjčovna elektrických golfových vozíků (trolley) půjčovna golfových motorových vozíků (cart) myčka holí, bot, vozíků bezbariérový přístup klubovna restaurace ubytování v klubu šatna se sprchou sauna bazén půjčovna jízdních kol jízda na koni tenisové kurty posilovna WC na hřišti Wi-Fi free možnost platby CC

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Erbia Golf Club Po – Ne, svátek: 20%
Golf Club Chateau St. Havel Praha sleva Po – Ne, svátek: 20%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Trenéři: Marek Toman PRO, HCP Nejnižší +1.3, 31 let, cena lekce 700,- Kč

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

Komerční subjekty: komerční subjekt Easytogolf s.r.o. , služby, Nusle

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Golfový resort nemá na GOLFee plně aktivní profil. Informace zde uvedené jsou čerpány z volně dostupných zdrojů.

POSLEDNÍ ODPALY

 • Resort Darovanský Dvůr OFF

  Resort Darovanský Dvůr informuje na fb: Od 2. do 4. 8. 2011 bude golfové hřiště (všech 27 jamek) uzavřeno pro veřejnost. Omlouváme se všem! Důvodem je pořádání Mistrovství ČR družstev do 18let a Mistrovství ČR družstev žáků do 14let.

  odpáleno 28.7.2011 v 17:12
  ( +0 / -0 )

Poslední komentáře

Martin Kopčák
Martin Kopčák Letos první golf a super. Na to, že byla polovina března, byly ferveje i greeny v super stavu, minimum vody. Recepční zjevně nová a zmatená, ale aspoň byla sranda. A na Anče na poslední jámě (550 metrů) PAR, takže radost na cestu domů!
odesláno 26.3.2013 v 19:45

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  P & A

  Resort Darovanský Dvůr, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°49'57.18"N   13°31'31.511"E

  18/72
  750,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Kombinace Panorama - Svatá Anna. Svým charakterem se jedná o hřiště v kombinaci parkového a linksového typu. V průběhu let 2004 - 2009 došlo ještě k dalším více

  4.3 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  A & J

  Resort Darovanský Dvůr, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°49'57.18"N   13°31'31.511"E

  18/72
  750,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Kombinace Svatá Anna - Jezírka. Svým charakterem se jedná o hřiště v kombinaci parkového a linksového typu. V průběhu let 2004 - 2009 došlo ještě k dalším více

  4.7 / 5 (7×)
 • Uzavřeno

  P & J

  Resort Darovanský Dvůr, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°49'57.18"N   13°31'31.511"E

  18/72
  750,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Kombinace Panorama - Jezírka. Svým charakterem se jedná o hřiště v kombinaci parkového a linksového typu. V průběhu let 2004 - 2009 došlo ještě k dalším více

  4.5 / 5 (2×)
 • Uzavřeno

  Public 9

  Resort Darovanský Dvůr, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°49'57.18"N   13°31'31.511"E

  9/27
  150,- Kč

  golfová akademie

  Začínajícím hráčům a zájemcům o golf Resort Darovanský dvůr poskytuje širokou nabídku možností výuky golfu jak pro jednotlivce tak pro skupiny hostů. Velice více

  4.4 / 5 (5×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Resort Darovanský Dvůr
  GPS lokace 49°49'57.18"N   13°31'31.511"E

  20/10
  100,- Kč

  cvičná louka

  Až 300 m dlouhý driving range s krytými i travnatými odpališti, výdejník cvičných golfových míčů, dva putting greeny, jeden chipping green, možnost zapůjčení více

  4.5 / 5 (4×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.