Počet resortů v databázi: 124

18Golf Park Slapy sv. Jan

Golf Park Slapy sv. Jan
Umístění resortu
Golf Park Slapy sv. Jan

UZAVŘENO

4.5 / 5 (11 ×)
golfový resort
rok otevření: 2004
výška: 310 m n. m.
Středočeský kraj
Slapy nad Vltavou
413
tel.: +420 603 814 455
web

o resortu: Hřiště Golf Park Slapy sv. Jan leží pouhých 18km od okraje hlavního města Prahy u obce Slapy. Areál, který disponuje 18ti jamkami, se nachází přímo v srdci tradiční výletní prvorepublikové oblasti u známé Slapské přehrady. V jeho okolí je tak možnost koupání (Slapská přehrada), výletů pěšky i na kole, vyjížďky na koních atd.

Golf Park Slapy sv. Jan je přátelské hřiště se širokými fairwayemi, mírně kopcovité s modelovanými kvalitními greeny (o průměrech kolem 500m2 a s rychlostí až 11stop). Je to hřiště moderní konstrukce typu links. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů - na okolní kopcovitou krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na hladinu Slapské přehrady.

Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. První devítka má unikátní rozvržení 3+3+3, tzn. že se na ní hrají tři třípary, tři čytřpary a tři pětipary. Druhá devítka nabízí klasické rozložení 2+5+2, tedy dva třípary, pět čtyřparů a dva pětipary. Na hřišti vás čekají samozřejmě bunkry, ale i zelené remízy a tři vody. Greeny, okolí greenů, fairwaye i odpaliště jsou pod závlahami. Hřiště se opakovaně umisťuje v Anketě o nejoblíbenější golfový areál roku v TOP 10.

První devítka je pojmenována podle vrcholu, na kterém je umístěn green jamky č.1 a který je nejvyšším bodem v okolní krajině - Rabyňská hora. Druhá devítka celé 18tky se jmenuje Tři kříže, a to podle nedalekého místa, kde stojí tři pískovcové kříže označující geografický střed Království českého.

Součástí rezortu je také multifunkční budova Pavilon Slunce se zázemím nejen pro golfisty. Budova nabízí restauraci s kvalitní gastronomií, shop, šatny a dále dvě multimediální zasedací místnosti pro 42 a 12 osob umožňující realizaci pracovních setkání. A to není vše, využít zde můžete také wellness se saunou a vířivkou, tělocvičnu s cvičebním programem, masáže, rehabilitaci a také Infocentrum s množstvím užitečných rad a tipů na výlety po okolí (včetně vlastního sestaveného a vydaného průvodce).
V Pavilonu Slunce také najdete Galerii sv. Jan s pravidelným výstavním programem, který představuje současné české malíře, sochaře, umělce – a to nejen v prostorách budovy, ale také volně zakomponované do samotného hřiště.

příjezd do resortu: od Prahy: Po silnici č. 102 za Štěchovicemi na kopci projeďte na křižovatce u čerpací stanice rovně na vedlejší silnici. Po cca 3 km odbočte vlevo směr vesnice Buš. Další křižovatka je u obce Buš, pokračujte rovně. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, Skalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.
Směr od Dobříše: Po silnici č. 102 odbočte vpravo směr vesnice Buš. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, SKalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 20:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 20:00

GOLFee hodnocení resortu: Dvě zajímavé devítky nad Slapskou přehradou.
Rabyňská hora a Tři kříže, tak se jmenují dvě devítky, které na Slapech dávají dohromady jedno z nejmladších osmnáctijamkových hřišť v Česku. První devítka je přátelské hřiště se širokými fairwayemi, mírně kopcovité a s modelovanými greeny. A kromě toho nabízí krásné výhledy na okolní krajinu včetně Slapské přehrady. Druhá devítka už je o trochu fyzicky náročnější, především první a poslední jamka mají poměrně velké převýšení. Poslední jamku si nejspíš zapamatujete i proto, že má green vytesaný ve skále. Hřiště nabízí golfový zážitek pro každého - pro začátečníky i pro hráče s nižším handicapem. Na Slapech ale také najdete množství cvičných ploch včetně drivingu s délkou 300 metrů a target greeny. Stačí přijít a hrát a hrát…

A
Martin Srb OFFLINE
Martin Srb

Golfista, Praha, 44 let, HCP: 10.4 i
Golf Club Svatý Jan

Marek Zábrodský OFFLINE
Marek Zábrodský

Golfista, Praha, 38 let, HCP: 17.4 i
Golf Club Svatý Jan

Jakub Hendrich OFFLINE
Jakub Hendrich

Golfista, Cerhovice, 30 let, HCP: 25.5 i
Golf Club Svatý Jan

Lenka Nováková OFFLINE
Lenka Nováková

Golfista, Praha, 60 let, HCP: 35.3 i
Golf Club Svatý Jan

Radek “RaS” Spurný OFFLINE
Radek “RaS” Spurný

Golfista, Praha, 57 let, HCP: 16.8 i
Golf Club Svatý Jan

Monika “MoS” Spurná OFFLINE
Monika “MoS” Spurná

Golfista, Praha, 55 let, HCP: 30 i
Golf Club Svatý Jan

Radoslav Průcha OFFLINE
Radoslav Průcha

Golfista, Praha, 52 let, HCP: 22.8 i
Golf Club Svatý Jan

Martin Gebauer OFFLINE
Martin Gebauer

Golfista, Praha, 49 let, HCP: 54 i
Golf Club Svatý Jan

Dalibor “Dal” Němec OFFLINE
Dalibor “Dal” Němec

Golfista, Praha, 77 let, HCP: 28 i
Golf Club Svatý Jan

Petr Slim Novotný OFFLINE
Petr Slim Novotný

Golfista, Nová Ves pod Pleší, 58 let, HCP: 20.8 i
Golf Club Svatý Jan

Aleš “alesek” Fremut OFFLINE
Aleš “alesek” Fremut

Golfista, Praha, 42 let, HCP: 9.4 i
Golf Club Svatý Jan

Jan Jírovec OFFLINE
Jan Jírovec

Golfista, Praha, 47 let, bez HCP i
Golf Club Svatý Jan

Michaela Kocianová OFFLINE
Michaela Kocianová

Golfista, Praha, 36 let, HCP: 54 i
Golf Club Svatý Jan

Josef Dvořák OFFLINE
Josef Dvořák

Golfista, Ústí nad Labem, 63 let, HCP: 25.2 i
Golf Club Terasy Ústí nad Labem

Pé En OFFLINE
Pé En

Golfista, Praha, 50 let, HCP: 10.8 i
zahraniční domovský klub

Martin Kopčák OFFLINE
Martin Kopčák

Golfista, Spálené Poříčí, 35 let, HCP: 14,9 i
Golf Club Hořehledy

Jana Malečková OFFLINE
Jana Malečková

Golfista, Praha, 49 let, HCP: 21.6 i
Český golfový klub

Henry Player OFFLINE
Henry Player

Golfista, Praha, 49 let, HCP: 8.7 i
Český golfový klub

Anton Špelec OFFLINE
Anton Špelec

Golfista, Praha, 32 let, bez HCP i
nemá domovský klub

Radek “RaS” Spurný OFFLINE
Radek “RaS” Spurný

Golfista, Praha, 57 let, HCP: 16.8 i
Golf Club Svatý Jan

Tomáš “studna” Studna OFFLINE
Tomáš “studna” Studna

Golfista, Praha, 41 let, bez HCP i
Golf Club Beřovice

Josef Velíšek OFFLINE
Josef Velíšek

Golfista, Praha, 69 let, HCP: 13.6 i
Golf Club Hodkovičky

Zpět na profil

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.