Počet resortů v databázi: 124

9Golf Club Stará Boleslav

Golf Club Stará Boleslav
Umístění resortu
Golf Club Stará Boleslav

UZAVŘENO

4.4 / 5 (7 ×)
golfový resort
rok otevření: 2004
výška: 170 m n. m.
Středočeský kraj
Stará Boleslav
Borek 83
tel.: +420 724 158 842
tel.: +420 326 911 325
web

o resortu: Golfová pohoda na hřišti i v klubovně.
První ze tří plánovaných hřišť ve Staré Boleslavi má devět jamek a je v provozu od roku 2005. Jestliže se o řadě hřišť říká, že jsou vůči hráčům přívětivá, pak pro staroboleslavskou devítku to platí bez výjimky. Pohodovou atmosféru cítíte už od prvního kontaktu v klubovně. Na hřišti rovinatém, stejně jako okolní Polabská nížina, najdete vše, co má plnokrevné hřiště mít - upravené fairwaye, vodní překážky, bunkery, neproniknutelné houštiny a také poloostrovní jamku. Všechny jamky jsou ale hratelné bez stresu, a to se počítá. Navíc se tu dá hrát díky klimatickým podmínkám i téměř celou zimu.

příjezd do resortu: Od Prahy: po rychlostní silnici R10, sjezd EXIT 14. V Boleslavy zahněte doprava, směr letiště. Resort uvidíte po levé ruce. Sledujte místní značení k hřišti.
Od Mladé Boleslavi: po rychlostní silnici R10, sjezd EXIT 14. V Boleslavi zahněte doprava, směr letiště. Resort uvidíte po levé ruce. Sledujte místní značení k hřišti.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

domácí klub: Golf Club Stará Boleslav
hostující kluby: Český golfový klub   
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) klubovna WC na hřišti

Žádné spolupracující kluby.

Trenéři: Milan Hrouda AKA srixon, HCP 13, 52 let, cena lekce 500,- Kč
Caddies: Hynek Polák AKA Hynek, HCP of.54 neof.26, 43 let, caddie

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

Komerční subjekty: komerční subjekt Easytogolf s.r.o. , služby, Nusle

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Golfový resort nemá na GOLFee plně aktivní profil. Informace zde uvedené jsou čerpány z volně dostupných zdrojů.

POSLEDNÍ ODPALY

 • Golf Club Stará Boleslav OFF

  Golf Club Stará Boleslav informuje na svých stránkách: Hrajeme na zimní greeny! Sleva na fee 20%. Více na www odkaz

  odpáleno 23.2.2012 v 19:17
  ( +2 / -0 )
 • Golf Club Stará Boleslav OFF

  Golf Club Stará Boleslav Chcete hrát lepší golf a mít větší radost ze hry? Zkuste náš 2 h trénink v sobotu 23. 7. 2011 pod vedením PRO trenéra Jiřího Štryncla. Trénink je určen pouze pro členy klubu s HCP min. 54. Cena tréninku 500,-Kč 1 osoba. Začátek tréninku 15:00 hod. Přihlásit se můžete přímo na recepci nebo na tel. čísle 724 158 842 nebo 326 911 325 nejpozději do pátku 22.7.2011. Max. počet skupiny je 6 osob. Před tréninkem hráči napíší své požadavky a představy o průběhu tréninku. @web

  odpáleno 13.7.2011 v 12:41
  ( +0 / -0 )

Poslední komentáře

Jakub “Kytkosaurus” Pavelka
Jakub “Kytkosaurus” Pavelka Kousek od Prahy, rozumne ceny a relativne mene narocne hriste (i kdyzna devitce uz jsem par micku utopil), dobra volba pro zacatecnika bydliciho v hlavnim meste nebo pro trenink.
odesláno 27.4.2012 v 08:32
Karel “Fofr” Formánek
Karel “Fofr” Formánek přepychové místo pro golf, kratší hřiště, ale pro trénink ideální, devítka za 90 minut za rozumné peníze a v přátelském prostředí mezi fajn lidmi
odesláno 7.1.2012 v 09:22

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  2x9 jamek

  Golf Club Stará Boleslav, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°12'29.912"N   14°39'26.682"E

  18/68
  640,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  První ze tří plánovaných hřišť ve Staré Boleslavi má devět jamek. Obtížnost hřiště je dána terénem Polabské nížiny, do níž je hřiště zasazeno. Nalezneme více

  4.6 / 5 (13×)
 • Uzavřeno

  9 jamek

  Golf Club Stará Boleslav, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°12'29.912"N   14°39'26.682"E

  9/34
  380,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  První ze tří plánovaných hřišť ve Staré Boleslavi má devět jamek. Obtížnost hřiště je dána terénem Polabské nížiny, do níž je hřiště zasazeno. Nalezneme více

  4.5 / 5 (2×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Club Stará Boleslav
  GPS lokace 50°12'29.912"N   14°39'26.682"E

  6/0
  192,- Kč

  cvičná louka

  Driving range - otevřen PO - NE od 8:00 do 16:00 hod .

  4.5 / 5 (2×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.