Počet resortů v databázi: 124

18Molitorov u Prahy - Kouřim

Molitorov u Prahy - Kouřim
Umístění resortu
Molitorov u Prahy - Kouřim

UZAVŘENO

2.7 / 5 (3 ×)
golfový resort
rok otevření: 2002
výška: 270 m n. m.
Středočeský kraj
Kouřim
Molitorov 37
tel.: +420 773 600 001
tel.: +420 321 784 194
web

o resortu: Hřiště, které přeje i odpouští „ranařům“.
S trochou nadsázky by se dalo říct, že tohle hřiště bylo postaveno pro „ranaře“. Právě hráči, kteří se rádi opřou do svých drivů, mají na místní osmnáctce velkou šanci seberealizace. I proto, že v případě nepřesných ran se míče dobře hledají v okolním řídkém roughu. Hřiště leží 25 km jihovýchodně od Prahy v polabské nížině a sází na jednoduchost. Nejkratší jamka z dámských odpališť měří 99 metrů, nejdelší z mistrovských je jamka číslo 5, pětipar dlouhý 530 metrů. Prvních devět jamek je na otevřené louce, druhá je zčásti zasazena do ovocného sadu. A nabízí i krásný výhled do kraje. Za jasného počasí uvidíte i Krkonoše.

příjezd do resortu: Od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 25 na silnici č. 334 do Kouřimi. Zde se držte vpravo a odbočte na Molitorov. Resort naleznete přímo v obci vpravo od cesty. Řiďte se místním značením.
Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 34 směr Sázava, Vlkančice, Nučice, Oleška, Molitorov. Resort naleznete přímo v obci vlevo od cesty. Řiďte se místním značením.
Od Hradce Králové: po dálnici D11, sjezd EXIT 25 na silnici č. 334 do Kouřimi. Zde se držte vpravo a odbočte na Molitorov. Resort naleznete přímo v obci vpravo od cesty. Řiďte se místním značením.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

cena zapůjčení bagu 300,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 100,- Kč
domácí klub: Golf Club Molitorov u Prahy
hostující kluby: Český golfový klub   
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) klubovna WC na hřišti

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Poslední komentáře

Aleš “Ajka” Kamarád
Aleš “Ajka” Kamarád Neděle 26.7.2015, skoro jasno, 24°, mírný SZ vítr
Hřiště po posledních vedrech svou barvou připomínalo dějiště letošního U.S. Open Chambers Bay jen grýny byly v daleko lepší kondici.
...a točený Gambrinus po hře rozhodně neurazil ;-)
P.S. třešňová sezóna na druhé devítce už bohužel skončila :(
odesláno 27.7.2015 v 12:28
Ondřej Rejman
Ondřej Rejman pokr.
Hřiště bylo dost suché a tedy a) míčky pelášily daleko, b) občas jste se pod ně při úderu prostě nedostali aniž byste neprodělali násobnou demolici zápěstí lokte i ramena.
Greeny - většinou menší, udržované, konzistentní s rychlostí odpovídající hřišti, často chráněné bukry
Dva třípary jsou nezvykle dlouhé, při silném větru jsou ještě delší...
Vítr - Ten nám foukal vydatně a dovede přifouknout i výsledek.
Lidi - málo, takže jsme nečekali ani nespěchali, zavládla pohoda na palubě
odesláno 10.7.2015 v 11:47
Ondřej Rejman
Ondřej Rejman Včera, tedy 9. července 2015 jsem si byl zahrát s dvěma kámoši.
Klubovna je - jak z okresního přeboru, ale pán v recepci je ochotný a poradí i pomůže.
Driving range - můžete pálit i z trávy a za to je palec nahoru, Chiping/ putting je na chipování malý.
Hřiště - zdánlivě placaté a jednotvárné, ale je vlastně docela zábavné a svým designem rozmanité. Je dlouhé a odpouští slice i hook (většinou). Prostě hrajete z vedlejší fairwaye. Roughy jsou dobře posekané, bunkery nehluboké.
odesláno 10.7.2015 v 11:33

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Molitorov u Prahy - Kouřim, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°59'48.861"N   14°57'30.47"E

  18/72
  500,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáct jamek má všechny atributy, které by golfové hřiště mělo mít. Krajina je typickou polabskou nížinou s řadou stromů. Některé jamky se hrají přímo více

  3.3 / 5 (11×)
 • Uzavřeno

  1. devítka

  Molitorov u Prahy - Kouřim, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°59'48.861"N   14°57'30.47"E

  9/36
  350,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáct jamek má všechny atributy, které by golfové hřiště mělo mít. Krajina je typickou polabskou nížinou s řadou stromů. Některé jamky se hrají přímo více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  2. devítka

  Molitorov u Prahy - Kouřim, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°59'48.861"N   14°57'30.47"E

  9/36
  350,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáct jamek má všechny atributy, které by golfové hřiště mělo mít. Krajina je typickou polabskou nížinou s řadou stromů. Některé jamky se hrají přímo více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Molitorov u Prahy - Kouřim
  GPS lokace 49°59'48.861"N   14°57'30.47"E

  20/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Driving range má velikost zhruba 70 x 300 m, tudíž může najednou a pohodlně trénovat až 20 hráčů. Mezi další tréninkové výbavy hřiště patří putting gr více

  3.5 / 5 (2×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.