Počet resortů v databázi: 124

45Golf Resort Konopiště

Golf Resort Konopiště
Umístění resortu
Golf Resort Konopiště

UZAVŘENO

4 / 5 (9 ×)
golfový resort
rok otevření: 2002
výška: 355 m n. m.
Středočeský kraj
Benešov u Prahy
Tvoršovice 27
tel.: +420 606 378 481
tel.: +420 317 784 044
web

o resortu: Mistrovský Radecký a ostrovní green na dˇEste.
Jen čtyřicet kilometrů od Prahy leží jeden z nejkrásnějších a také největších resortů v Česku. Nabízí dvě osmnáctky, starší hřiště Radecký a mladší d’Este, a k tomu ještě veřejnou devítku. Mistrovské osmnáctijamkové hřiště Radecký s parem 72 a délkou 6484 metrů z profesionálních černých odpališť je výzvou pro všechny hráče. Ve spolupráci s evropskou PGA vzniklo hřiště citlivě zasazené do mírně zvlněné krajiny, se zajímavým lesním úsekem, množstvím bunkerů a vodních překážek a s velice kvalitními, rozlehlými a zajímavě modelovanými greeny. Specialitu - vodní jamku číslo 6 - si určitě zapamatuje každý.

Novější osmnáctijamkové hřiště d’Este rozšířilo nabídku Golf Resortu Konopiště pro hráče golfu na šestatřicet mistrovských jamek. Hřiště je o poznání kratší než starší Radecký - má par 72 a délku 6086 z bílých odpališť - ale společným znakem zůstávají široké a přehledné fairwaye a rozlehlé a tvarované greeny. Specialitou hřiště d’Este, které nese jméno arcivévody Ferdinanda d’Este, je ostrovní green jamky číslo 9.

Nádherné cvičné veřejné hřiště nabízí prakticky vše jako na velkém „plnokrevném“ hřišti. Jediným handicapem je jeho délka, kterou ale nahrazuje jeho obtížnost. Zkušení golfisté zde asi delší hůl než sedmičku železo z bagu nevytáhnou, ale pro nácvik krátké hry je místní „public“ ideální. Devět jamek má par 29 a ze žlutých odpališť měří 1285 metrů. Hrát tady mohou i hráči bez handicapu a fee platí na celý den.

příjezd do resortu: od Prahy: po dálnici D1, sjezd EXIT 21 na Benešov. Dále pokračujte po silnici E55 až do Benešova. Za městem odbočte doprava na obec Jírovice, silnice č. 114. Na další odbočce doleva na Tvoršovice. Tady již ale projíždíte resortem, vjezd ke klubovně tedy nemůžete minout.
Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 41 na Divišov, Benešov. Projeďte městem a odbočte doleva na Tábor na silnici E55. Po zhruba 2,5 km odbočte doprava na obec Jírovice, silnice č. 114. Na další odbočce doleva na Tvoršovice. Tady již ale projíždíte resortem, vjezd ke klubovně tedy nemůžete minout.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

A
cena zapůjčení dětského 1/2 set + bagu 500,- Kč
cena zapůjčení bagu 1 000,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 200,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 1 150,- Kč
cena nealko 0,25l 25,- Kč
cena káva, čaj 35,- Kč
cena pivo 0,5l 50,- Kč
cena nealko pivo 0,5l 50,- Kč
průměrná cena oběd - menu 250,- Kč
přijímáme tyto platební karty:
 • VISA
 • MASTERCARD
 • AMERICAN EXPRESS
domácí klub: Golf Club Konopiště
hostující kluby: Český golfový klub   
Golf Club Step   
Benešovský Golfový Klub   
driving range chip & putt putting green indoor golf PRO shop půjčovna holí půjčovna dětských holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) půjčovna golfových motorových vozíků (cart) myčka holí, bot, vozíků služby trenérů služby trenérů pro děti služby caddies hlídané parkoviště bezbariérový přístup klubovna restaurace ubytování v klubu dětský koutek s hlídáním dětí jízda na koni WC na hřišti možnost platby CC

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Erbia Golf Club Pátek: 30%
Golf Club Mnich sleva Po - Pá: 50% sleva So - Ne, svátek: 20%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

Komerční subjekty: komerční subjekt Easytogolf s.r.o. , služby, Nusle
  komerční subjekt EM.REPORTER s.r.o. , služby/média, Černý Most

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

POSLEDNÍ ODPALY

 • Golf Resort Konopiště OFF

  Golf Resort Konopiště informuje na webu: Vážení golfisté, v pátek 22. 7. bude public course od 14:00 do 16:00 hodin uzavřen.

  odpáleno 19.7.2011 v 12:02
  ( +0 / -0 )

Poslední komentáře

Ludek Palek
Ludek Palek Moc pěkně Public hřiště. Oproti jiným Public hřištím zde hráč nemá pocit, že je na ploché vyprachlé louce, ale kopcovitý terén umožňuje zajímavé herní situace a pěkný pocit z prostředí. I delší jamky jsou dělány víceméně na krátkou hru, což pro začátečníkům rozhodně nevadí, ba naopak si důkladně procvičí krátkou hru. Většina jamek má díky terénu šikmou farway, takže je potřeba opravdu strategicky myslet už při první ráně a ne jen slepě pálit. Škoda vyššího fee (zvláště víkend je nesmyslně drahý).
odesláno 24.7.2013 v 11:01

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  Public Course 2x9

  Golf Resort Konopiště, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°45'3.171"N   14°37'45.729"E

  18/58
  600,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Nádherné cvičné hřiště Public Course je součástí resortu Konopiště. Najdete zde prakticky vše, jako na velkém hřišti. Jediným hendikepem je jeho délka, více

  4 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  Radecký

  Golf Resort Konopiště, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°45'3.171"N   14°37'45.729"E

  18/72
  1 700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Mistrovské 18 jamkové hřiště s parem 72 a délkou 6484 metrů z černých (profesionálních) odpališť je výzvou pro všechny hráče. Na jeho vzniku se podílel více

  4.3 / 5 (12×)
 • Uzavřeno

  d´Este

  Golf Resort Konopiště, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°45'3.171"N   14°37'45.729"E

  18/72
  1 700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Novější 18-ti jamkové hřiště D´Este rozšiřuje nabídku Golf Resortu Konopiště pro hráče golfu na 36, mistrovských jamek. Dominantou je ostrovní green jamky více

  4.2 / 5 (11×)
 • Uzavřeno

  Public Course 9

  Golf Resort Konopiště, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°45'3.171"N   14°37'45.729"E

  9/29
  600,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Nádherné cvičné hřiště Public Course je součástí resortu Konopiště. Najdete zde prakticky vše, jako na velkém hřišti. Jediným hendikepem je jeho délka, více

  5 / 5 (2×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Konopiště
  GPS lokace 49°45'3.171"N   14°37'45.729"E

  24/4
  124,- Kč

  cvičná louka

  Kvalitní tréninkové zázemí zahrnuje driving range o rozměrech 120 x 350 m včetně krytých odpališť (4), putting green, chipping, pitching area a bunker více

  4 / 5 (5×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.