Počet resortů v databázi: 124

18Golf Club Český Krumlov

Golf Club Český Krumlov
Umístění resortu
Golf Club Český Krumlov

UZAVŘENO

4.1 / 5 (7 ×)
golfový resort
rok otevření: 2005
výška: 574 m n. m.
HCP den: úterý, neděle
Jihočeský kraj
Velešín
Svachova Lhotka 1
tel.: +420 606 754 570
tel.: +420 602 607 767
web

o resortu: Osmnáctka nabízející golf, pohodu a přírodu.
Golf, pohodu, krásnou přírodu, to vše nabízí českokrumlovské osmnáctijamkové hřiště ve Svachově Lhotce, které bylo postaveno ve dvou vlnách v letech 2004 až 2008. Nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a dva třípary - jamku číslo 2 a 18, které vám nedají na hřiště hned tak zapomenout. Celé hřiště je obklopeno smíšeným lesem, ale přitom od greenu šesté jamky je to do centra Českého Krumlova jen pět kilometrů. Hráči i hosté určitě ocení, že přímo uprostřed hřiště stojí zrekonstruovaný Village golf hotel s kompletním wellness programem a výbornou jihočeskou restaurací.

příjezd do resortu: Od Linze: po průjezdu okolo Velešína (je vlevo od hlavní silnice a do města určitě nejezděte) odbočte doprava směr Velešín-nádraží, kterým projedete (vč. železničního přejezdu za obcí) obcí Markvartice a po cca 3 km přijedete na křižovatku T - odbočte doprava po silnici č. 157 směr Český Krumlov (tento ukazatel tam chybí, je tam pouze cedule doleva směr Kaplice). Projedete okolo vesnice Mirkovice a hned v další obci Chabičovice (za cedulí) dle směrovek GOLF odbočte doprava do obce Svachova Lhotka - NEJLEPŠÍ VARIANTA.
Od Českého Krumlova: projedete 2 kruhovými objezdy rovně směr centrum, na světelné křižovatce u mostu přes Vltavu odbočíte doleva směr Kaplice (č. 157) - za mostem po cca 300 m se hlavní silnice stáčí doprava a vy odbočíte na vedlejší doleva (před benz. stanicí AGIP), vyjedete z města okolo nemocnice a po cca 3 km v obci Chabičovice dle směrovek GOLF odbočíte doleva do obce Svachova Lhotka (jsou zde 2 odbočky - první je na malém náměstíčku mezi domy, druhá těsně před koncem obce).
Od Kaplice: hned za železničním přejezdem v Kaplici odbočte vlevo směr Český Krumlov. Jedete cca 10 km stále po silnici č. 157, která vás přivede až do obce Chabičovice, kde hned za cedulí obce odbočíte vpravo a po cca 2 km jste v resortu.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 21:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

cena zapůjčení bagu 300,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 100,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 600,- Kč
cena nealko 0,25l 30,- Kč
cena káva, čaj 35,- Kč
cena pivo 0,5l 35,- Kč
cena nealko pivo 0,5l 35,- Kč
průměrná cena oběd - menu 130,- Kč
přijímáme tyto platební karty:
 • VISA
 • MASTERCARD
 • DINERS CLUB
domácí klub: Golf Club Český Krumlov
hostující kluby: Golf & Sport Club HoSPORT   
Lipno Golf Club   
driving range chip & putt putting green PRO shop půjčovna holí půjčovna dětských holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) půjčovna elektrických golfových vozíků (trolley) půjčovna golfových motorových vozíků (cart) myčka holí, bot, vozíků služby trenérů služby trenérů pro děti bezbariérový přístup klubovna restaurace ubytování v klubu šatna se sprchou bazén půjčovna jízdních kol WC na hřišti Wi-Fi free možnost platby CC

Resort je partnerem projektu České golfové federace „Hraj golf – změň život“ Hraj golf - změň život

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Beskydský Golfový Klub sleva Po-Ne, svátek: 20%
Bohemia Manor Golf Club sleva Po – Ne, svátek: 40%
Golf Club Mladé Buky sleva Po – Ne, svátek: 30%
Golf Club Mnich sleva Po – Ne, svátek: 20%
Golf Club Plzeň sleva Po – Ne, svátek: 50% i
Golf Club Praha sleva Po – Ne, svátek: 40%
Golf Klub Botanika sleva Po – Ne, svátek: 30%
Golf Klub Čertovo Břemeno sleva Po - Čt: 25%
Golf Klub Plzeň-Dýšina sleva Po – Ne, svátek: 50% i
Golfový Klub Hluboká nad Vltavou sleva Po – Ne, svátek: 30%
Královský Golf Club Malevil sleva Po – Ne, svátek: 30%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

Komerční subjekty: komerční subjekt Easytogolf s.r.o. , služby, Nusle

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Golfový resort nemá na GOLFee plně aktivní profil. Informace zde uvedené jsou čerpány z volně dostupných zdrojů.

POSLEDNÍ ODPALY

Poslední komentáře

Lukáš “lukas03” Kalina
Lukáš “lukas03” Kalina No právě si myslím, že přečíslování je z důvodu stěhování se do nové klubovny, která sousedí s "fervejí" bývalé sedmnáctky, dnes jedničky.
odesláno 2.3.2013 v 11:24
Karel “Fofr” Formánek
Karel “Fofr” Formánek I když teď, po tom přečíslování to bude z a do klubovny pěkně daleko. Nemluvě o přechodu mezí odpalovanými míčky společného odpaliště původní jedničky a sedmnáctky. No uvidíme...
odesláno 17.2.2013 v 21:24
Karel “Fofr” Formánek
Karel “Fofr” Formánek Velmi pěkné hřiště a místo vůbec. Kdo by očekával nafoukaný resort v blízkosti Českého Krumlova, bude mile překvapen až skoro vesnickou atmosférou. Tak trošku bláznivé grýny na první devítce, ale hratelné hřiště pro všechny.
odesláno 14.4.2012 v 08:31

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf Club Český Krumlov, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 48°49'37.442"N   14°21'48.365"E

  18/71
  700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004 - 2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, více

  4.4 / 5 (8×)
 • Uzavřeno

  1. devítka

  Golf Club Český Krumlov, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 48°49'37.442"N   14°21'48.365"E

  9/36
  500,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004 - 2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, více

  4.5 / 5 (2×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Club Český Krumlov
  GPS lokace 48°49'37.442"N   14°21'48.365"E

  15/4
  118,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka resortu Český Krumlov.

  4 / 5 (4×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.