Počet resortů v databázi: 124

0Golf Indoor Center Prague

Golf Indoor Center Prague
Umístění resortu
Golf Indoor Center Prague

OTEVŘENO

2.5 / 5 (2 ×)
golfový resort
rok otevření: 2012
výška: 250 m n. m.
Praha
Horní Měcholupy
Ovesná 7
tel.: +420 773 123 123
web

o resortu: 1. listopadu 2012 se pro veřejnost otevřelo zcela nové indoorové centrum v Praze 10 - Horních Měcholupech. Nově vybavené indoorcentrum se rozprostírá na bezmála 1 000m2, přičemž je rozděleno na driving range a samotné simulátory, kterých je zde 6. Srdcem indoorcentra je nejnovější technologie simulátoru ProTee, která využívá senzory v rohožce a dvě vysokorychlostní kamery, které snímají celý hráčův švih a impakt. Simulátory také potěší svým rozměrem, protože oproti klasickým kójím jsou tyto o 1,5 m širší. V hale, která je propojena se simulátory, si hráči mohou vyzkoušet svou techniku, a to jak dlouhé hry do sítě, tak příhry či putty na tvarovaný green o rozloze 65 m2. Na přípravu jednotlivců, juniorů ale i klubového týmu zde bude převážně v zimních měsících dohlížet A. J. McAdam, zakladatel GolfLab Academy a další profesionálové působící v GLA.

příjezd do resortu: Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 2 směr Chodov, Hostivař. Pokračujte dále stále rovně na Horní Měcholupy. Resort budete mít po pravé ruce. Sledujte místní značení.
Od Hradce Králové: po dálnici D5 směr Brno po rychlostní silnici R1, sjezd EXIT Šterboholy, Hostivař. Dále pokračujte na Horní Měcholupy. Resort budete mít po pravé ruce. Sledujte místní značení.

otevírací doba: PO - PÁ: 10:00 - 22:00, SO - NE, svátek: 10:00 - 22:00

přijímáme tyto platební karty:
 • VISA
 • MASTERCARD
 • AMERICAN EXPRESS
domácí klub: Golf Indoor Center Prague
indoor golf celoroční provoz PRO shop půjčovna holí půjčovna dětských holí služby trenérů služby trenérů pro děti bezbariérový přístup klubovna restaurace převlékárna šatna se sprchou WC na hřišti Wi-Fi free možnost platby CC

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Golf Club Poděbrady sleva Po-Ne, svátek: 10%
Golf Club Svatý Jan sleva Po-Ne, svátek: 10%
Golf Klub Botanika sleva Po-Ne, svátek: 10%
Maria Theresia Golf Club sleva Po-Ne, svátek: 30%
Ringhoffer Golf Club sleva Po-Ne, svátek: 10%
Sokrates Golf & Country Club sleva Po-Ne, svátek: 30%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Trenéři: Jakub Kučera AKA Kůča PRO, HCP , 40 let, cena lekce 700,- Kč

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

Komerční subjekty: komerční subjekt Golfcourses-shop , golfová prodejna/golfový e-shop/golfová škola/výrobce vybavení/webový portál, Libuš

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Otevřeno

  INDOOR golf

  Golf Indoor Center Prague
  GPS lokace 50°2'45.496"N   14°33'59.400"E

  6
  450,- Kč

  indoor

  Nově vybavené indoorcentrum se rozprostírá na bezmála 1 000m2, přičemž je rozděleno na driving range a samotné simulátory, kterých je zde 6. Srdcem indoorcentra více

  5 / 5 (2×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.