Počet resortů v databázi: 124

18Golf Třímany

Golf Třímany
Umístění resortu
Golf Třímany

UZAVŘENO

3 / 5 (3 ×)
golfový resort
rok otevření: 2012
výška: 345 m n. m.
Plzeňský kraj
Kladruby - Třímany
tel.: 604 914 121
web

o resortu: Jedná se o 18-ti jamkové, veřejné hřiště přírodního typu, vybudované v překrásné, kopcovité krajině nad údolím řeky Berounky. Hřiště bylo uvedeno do provozu před dvěma lety díky úsilí několika nadšenců a vzniklo s úmyslem umožnit všem zájemcům o golf, kteří nevlastní potřebné vybavení, a začínajícím golfistům, kteří nemají zelenou kartu, vyzkoušet si opravdovou hru (aktivní golfisté mají samozřejmě dveře otevřené). Tomu odpovídá i celková koncepce hřiště, které vzniklo bez velkých terénních úprav, bylo však citlivě zasazeno do krajiny, která sama o sobě, spolu s přírodními překážkami, hustými rafy a okolním lesem, dokáže potrápit i zkušené hráče. Kvalita hřiště se nedá srovnávat s golfovými areály, vznikajícími s náklady v řádu desítek milionů korun, nabízí však krásnou procházku v malebné krajině a klidném prostředí.

příjezd do resortu: Od Prahy: EXIT Žebrák, dále pak po trase Cerhovice - Zbiroh – Drahoňův Újezd –Biskoupky – Vejvanov - Hlohovice - Svinná – Hřešihlavy –Třímany   
Od Plzně: Po trase Chrást – Břasy – Radnice – Kamenec – Svinná – Hřešihlavy – Třímany nebo EXIT Rokycany  a dále pak po trase   Litohlavy - Osek - Březina - Bezděkov - Radnice - Kamenec - Svinná - Hřešihlavy - Třímany

cena zapůjčení dětského 1/2 set + bagu 250,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 50,- Kč
driving range chip & putt putting green půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley)

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Poslední komentáře

vlasta “shorty” nomenů
vlasta “shorty” nomenů podle stranek zruseno
odesláno 27.6.2016 v 11:00

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf Třímany, veřejné hřiště, bez omezení
  GPS lokace 49°56'20.159"N   13°36'30.870"E

  18/60
  399,- Kč

  veřejné hřiště

  Jedná se o 18-ti jamkové, veřejné hřiště přírodního typu, vybudované v překrásné, kopcovité krajině nad údolím řeky Berounky. Hřiště bylo uvedeno do provozu více

  3.8 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Třímany
  GPS lokace 49°56'20.159"N   13°36'30.870"E

  3/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka 200 metrů, venkovní odpaliště. Půjčovna golfového vybavení (hole, míčky, vozíky, odpalovací podložky). Po domluvě instruktáž základů golfové hry.

  3.3 / 5 (3×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.