Počet resortů v databázi: 124

6Golf Búřov

Golf Búřov
Umístění resortu
Golf Búřov

UZAVŘENO

2 / 5 (3 ×)
golfový resort
rok otevření: 2011
výška: 660 m n. m.
HCP den: úterý
Zlínský kraj
Valašská Bystrice
Valašská Bystrice 203
tel.: +420 608 829 892
web

o resortu: Šest jamek z rozhledny jako na dlani.
Šestijamkové hřiště na hřebenu kopce Búřov ve výšce 660 metrů nad mořem je vyloženě přírodní hřiště bez zásahů do místní krajiny. Rozkládá se na loukách na ploše cca 60 tisíc metrů čtverečných v areálu horské chaty Búřov. Z místní rozhledny uvidíte hřiště jako na dlani. Šest jamek se dá kombinovat a hrát tak můžete na jamkách o délkách od 110 metrů až po 304 metrů dlouhý čtyřpar na jamce číslo 6. Zatím tu nenajdete ani pískové bunkery ani greeny ve špičkové kvalitě. Široké fairwaye se prostě mění v nízko střižené greeny. Areál nabízí i driving range, chipping i půjčovnu holí. A také restauraci a ubytování.

příjezd do resortu: Od Olomouce: po dálnici D1 EXIT 308 směr Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm po silnici E442. Dále pokračujte po místní silnici až do Valaššské Bystřice. Zde sledujte místní značení.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 19:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 19:00

cena zapůjčení bagu 150,- Kč
cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 50,- Kč
cena zapůjčení golfového vozíku (cart) 500,- Kč
cena nealko 0,25l 20,- Kč
cena káva, čaj 25,- Kč
cena pivo 0,5l 30,- Kč
cena nealko pivo 0,5l 30,- Kč
domácí klub: Búřov Golf Club
driving range chip & putt PRO shop půjčovna holí půjčovna ručních golfových vozíků (trolley) restaurace ubytování v klubu šatna se sprchou WC na hřišti

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf Búřov, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°24'33.274"N   18°5'57.077"E

  18/60
  200,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Aktuálně jsme pro Vás připravili 6 jamek, které se následně kombinují. Nenajdete zde pískové bunkry a zatím ani kvalitní greeny. Široké udržované fairwaye více

  3.8 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  9 jamek

  Golf Búřov, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°24'33.274"N   18°5'57.077"E

  9/31
  100,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Aktuálně jsme pro Vás připravili 6 jamek, které se následně kombinují. Nenajdete zde pískové bunkry a zatím ani kvalitní greeny. Široké udržované fairwaye více

  5 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Búřov
  GPS lokace 49°24'33.274"N   18°5'57.077"E

  3/3
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka hřiště Búřov.

  4 / 5 (3×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.