Počet resortů v databázi: 124

6Golf Klub Hukvaldy

Golf Klub Hukvaldy
Umístění resortu
Golf Klub Hukvaldy

UZAVŘENO

3.7 / 5 (3 ×)
golfový resort
rok otevření: 2010
výška: 360 m n. m.
Moravskoslezský kraj
Hukvaldy
Horní Sklenov 74
tel.: +420 731 504 419
web

o resortu: Nízkorozpočtové hřiště v Janáčkově rodišti.
Slavnostní otevření hřiště Golf Klubu Hukvaldy se odehrálo loni v srpnu. Zatím je k dispozici šest jamek, ale během letošního roku by se měly zprovoznit i zbývající tři jamky. Ve výsledku má být devítka v Hukvaldech, rodišti světoznámého hudebního skladatele Leoše Janáčka, ukázkou nízkorozpočtového hřiště s parem 33 a zachovat si ráz přírodního hřiště. Loni bylo hřiště pro veřejnost otevřené až do poloviny listopadu, letos zahájilo sezonu v dubnu. V provozu je i loni zkolaudovaná klubovna, která funguje zároveň jako restaurace, a driving range.

příjezd do resortu: od Prahy: po dálnici D1 ,a Ostravu. Exit 330 směr Nový Jíčín, Příbor a Frenštát pod Radhoštěm. Odbočte na silnici č 486 na Mniší, Horní Sklenov. Příjezd ke golfovému areálu je ze silnice 486 ve směru od Mnišího nebo od Hukvald. Na příjezdových komunikacích do obce Hukvaldy jsou umístěny směrovky Golf, podle nichž je možné se orientovat. Příjezd po místní komunikaci na Horním Sklenově není možný!

cena zapůjčení ručního vozíku (trolley) 100,- Kč
domácí klub: Golf Klub Hukvaldy
driving range chip & putt putting green půjčovna holí klubovna

V resortu jsou poskytovány slevy členům těchto golfových klubů:

Golf Club Radíkov sleva PO – PÁ: 50% sleva SO – NE, svátek: 30%
Golf Klub Osyčina sleva Po - Ne, svátek: 50%
Park Golf Club Ostrava sleva Po-Ne, svátek: 50%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  3x6 jamek

  Golf Klub Hukvaldy, veřejné hřiště, bez omezení
  GPS lokace 49°37'8.151"N   18°12'36.044"E

  18/66
  300,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Slavnostní otevření golfového hřiště Golf Klubu Hukvaldy, o. s. proběhlo 13. srpna 2011 a pro veřejnost bylo hřiště otevřeno až do poloviny listopadu, více

  5 / 5 (1×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.