Počet resortů v databázi: 124

0Prague Diamond Golf Club - Lahovice

Prague Diamond Golf Club - Lahovice
Umístění resortu
Prague Diamond Golf Club - Lahovice

UZAVŘENO

1.8 / 5 (5 ×)
golfový resort
rok otevření: 2011
výška: 200 m n. m.
Praha
Lahovice
K Sádkám 158
tel.: +420 728 472 322
web

o resortu: Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Dlouhý driving s možností hry z trávy i podložek obsahuje na ploše dva zavlažované target greeny ve vzdálenosti 70 a 90 metrů a další zajímavé cíle či distanční vlajky.
Rozloha chiping greenu je cca 800m2. Bez nadsázky lze říci, že se jedná o jeden z největších a svým umístěním mezi stromy také z nejhezčích v Praze. Jeho unikátnost ještě podtrhuje jednak skutečnost, že umožňuje hráčům trénovat rány až ze 100 metrů, ale také jeho umístění, díky kterému na něj lze přihrávat z bunkeru, přes vodu či pitchovat přes stromy.
V neposlední řadě disponujeme jedním z největších putting greenů v republice, jehož polovina je rovná a polovina modelovaná.
Areál PDCG disponuje kromě skvělých herních podmínek také velmi příjemným zázemím v podobě stylové restaurace Golf Café, kde vedle chutného a pestrého občerstvení můžete využít i možnosti sledování golfových turnajů na velkoplošné plasmové obrazovce. Stejně tak mohou příjemné prostředí Golf Café využít i naši členové či návštěvníci k uspořádání oslavy narozenin či večírku.
Naše jedinečnost spočívá rovněž v možnosti pořízení členství v našem klubu, kdy při zakoupení Diamond klubové karty či Family klubové karty získáte možnost neomezeného tréninku po celou sezonu zdarma.

příjezd do resortu: MHD
Nejblíže k areálu PDGC se nachází zastávka MHD "Lahovičky". Z centra Prahy - od metra B Smíchovské nádraží - autobus linky č. 129, 241, 314, 317, 318 a 321 do zastávky Lahovičky (na znamení).

Dále přímo u zastávky projdete podchodem ul. Strakonickou a dáte se podél ní směrem zpět do centra. Po několika minutách chůze uvidíte u sjezdu poutač, před kterým odbočíte po chodníku vpravo a již vidíte za křižovatkou areál PDGC.
 
AUTEM
Sjezd k areálu PDGC je přímo z rychlostní komunikace Strakonická směrem do centra.
 
Z centra Prahy - po rychlostní komunikaci "Strakonická" až ke sjezdu na Radotín a Lahovice (před Lahovickým mostem) kde ze Strakonické sjedete. Hned za sjezdem na světelné křižovatce odbočíte vlevo, podjedete most a vrátíte se na Strakonickou, směrem zpět do centra. Po cca 500 metrech uvidíte vpravo u sjezdu billboard PDGC, u něhož sjedete ze Strakonické. Cca 50m vzdálenou úplnou křižovatku projedete přímo a dostanete se na parkoviště PDGC.

otevírací doba: PO - PÁ: 08:00 - 20:00, SO - NE, svátek: 08:00 - 20:00

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  Driving range

  Prague Diamond Golf Club - Lahovice
  GPS lokace 50°0'15.506"N   14°23'47.957"E

  28/5
  170,- Kč

  cvičná louka

  Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Dlouhý driving s možností hry z trávy i podložek více

  4 / 5 (3×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.