Počet resortů v databázi: 124

9Benešovský Golfový Klub

Benešovský Golfový Klub
Umístění resortu
Benešovský Golfový Klub

UZAVŘENO

3.8 / 5 (5 ×)
golfový resort
rok otevření: 2011
výška: 355 m n. m.
Středočeský kraj
Barrandov
Semovice 11
tel.: +420 606073819
web

o resortu: „Public“, co nabízí vše jako plnokrevné hřiště.
Nádherné cvičné veřejné hřiště nabízí prakticky vše jako na velkém „plnokrevném“ hřišti. Jediným handicapem je jeho délka, kterou ale nahrazuje jeho obtížnost. Zkušení golfisté zde asi delší hůl než sedmičku železo z bagu nevytáhnou, ale pro nácvik krátké hry je místní „public“ ideální. Devět jamek má par 29 a ze žlutých odpališť měří 1285 metrů. Hrát tady mohou i hráči bez handicapu a fee platí na celý den.

příjezd do resortu: od Prahy: po dálnici D1, sjezd EXIT 21 na Benešov. Dále pokračujte po silnici E55 až do Benešova. Za městem odbočte doprava na obec Jírovice, silnice č. 114. Na další odbočce doleva na Tvoršovice. Tady již ale projíždíte resortem, vjezd ke klubovně tedy nemůžete minout.
Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 41 na Divišov, Benešov. Projeďte městem a odbočte doleva na Tábor na silnici E55. Po zhruba 2,5 km odbočte doprava na obec Jírovice, silnice č. 114. Na další odbočce doleva na Tvoršovice. Tady již ale projíždíte resortem, vjezd ke klubovně tedy nemůžete minout.

Žádné spolupracující kluby.

V záložce se zobrazují pouze trenéři a caddies působící v resortu a zaregistrovaní na stránkách GOLFee.cz

V záložce se zobrazují pouze subjekty spolupracující s resortem a zaregistrované na stránkách GOLFee.cz

Poslední komentáře

Ludek Palek
Ludek Palek Moc pěkně Public hřiště. Oproti jiným Public hřištím zde hráč nemá pocit, že je na ploché vyprachlé louce, ale kopcovitý terén umožňuje zajímavé herní situace a pěkný pocit z prostředí. I delší jamky jsou dělány víceméně na krátkou hru, což pro začátečníkům rozhodně nevadí, ba naopak si důkladně procvičí krátkou hru. Většina jamek má díky terénu šikmou farway, takže je potřeba opravdu strategicky myslet už při první ráně a ne jen slepě pálit. Škoda vyššího fee (zvláště víkend je nesmyslně drahý).
odesláno 24.7.2013 v 10:43

© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým resortem.

Pro zobrazení informací klikněte zde

HŘIŠTĚ V RESORTU

 • Uzavřeno

  PUBLIC 9

  Benešovský Golfový Klub, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°44'57.511"N   14°37'47.721"E

  9/29
  600,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Nádherné cvičné hřiště Public Course je součástí resortu Konopiště. Najdete zde prakticky vše, jako na velkém hřišti. Jediným hendikepem je jeho délka, více

  4.2 / 5 (5×)
 • Uzavřeno

  Public 2x9

  Benešovský Golfový Klub, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 49°44'57.511"N   14°37'47.721"E

  18/58
  600,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Nádherné cvičné hřiště Public Course je součástí resortu Konopiště. Najdete zde prakticky vše, jako na velkém hřišti. Jediným hendikepem je jeho délka, více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Benešovský Golfový Klub
  GPS lokace 49°44'57.511"N   14°37'47.721"E

  24/4
  134,- Kč

  cvičná louka

  Kvalitní tréninkové zázemí zahrnuje driving range o rozměrech 120 x 350 m včetně krytých odpališť (4), putting green, chipping, pitching area a bunker více

  3.5 / 5 (2×)
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.