Počet klubů v databázi: 167

Queen´s Park Golf Club Myštěves

klub bez domovského hřiště
Queen´s Park Golf Club Myštěves
4.5 / 5 (4 ×)
golfový klub
rok založení: 2001
ČGF
Kralovehradecký kraj
Myštěves
Myštěves č.p. 111
tel.: +420 608 030 217
tel.: +420 495 490 850
web

o klubu: Queen´s Park Golf Club Myštěves se nachází v trojúhelníku tvořeném městy Městec Králové, Hradec Králové a Dvůr Králové, tedy městy, která byla ve středověku tzv. věnnými městy českých královen, resp. manželek českých králů. Právě tak i město Nový Bydžov, které se nachází v bezprostředním sousedství Myštěvse, byl věnným městem českých královen. Proto vznikl název Q. P. G. C., tedy Queen´s Park Golf Club Myštěves. Původní zámeček s přilehlým panstvím se konstituoval v 18. století. Toto panství zakoupil v roce 1897 rytíř Gaston Ritter von Mallmann (jeho erb na průčelí zámečku), který provedl kompletní znovuvýstavbu zámečku v neobarokním slohu a založil zde anglický zámecký park. Tento pán, snad z důvodů vysokých nákladů na tuto přestavbu (místní paměť však spíše hovoří o neúměrném holdování karbanu a jiných potěšení tohoto šlechtice). byl nucen celé panství zastavit a posléze přenechat Pozemkové bance v Praze, která jej v roce 1913 jako celek prodala tehdejšímu známemu pražskému lékaři, zakladateli Podolské porodnice, profesoru gynekologie a porodnictví Karlovy university v Praze, prof. MUDr. Václavu Piťhovi a jeho manželce Hermíně.

První známky golfové hry v Myštěvsi se datují již v roce 1930, jak dokládá níže uvedená fotografie ze soukromého archivu viceprezidenta České golfové federace pana ing. Prokopa Sedláka. V roce 1950 byl však rodině Piťhů celý majetek znárodněn. V 50. letech pak komunisté na zámečku nejprve zřídili věznici pro zvláštní osoby. V roce 1976 si nechala pro lepší celospolečenské využití převést celý areál do vlastnictví Československá televize. Vzniklo zde rekreační a školící středisko ČST, kde pak pobývaly a točily veškeré celebrity předlistopadové kultury. V letech 1991/92 bylo celé panství vráceno rodině Piťhů a vznikl projekt na vybudování sportovně a společensky exkluzivního golfového areálu o 27 jamkách. Oproti jiným golfovým hřištím v Evropě, bude do golfového areálu Q. P. G. C. v Myštěvsi integrálně zahrnut nejen zámecký park, ale zejména i vlastní zámek disponující špičkovou klubovou, stravovací a ubytovací základnou (evropská golfová turistika). Podstatnou předností je i vysoká kvalita a náročnost budovaného mistrovského 18jamkového hřiště (celková délka cca 6400 m).

členský VSTUPNÍ poplatek 3 000,- Kč
členský vstupní poplatek RODINA 6 000,- Kč
členský vstupní poplatek JUNIOR 2 000,- Kč
členský vstupní poplatek SENIOR 3 000,- Kč
členský HRACÍ poplatek ROČNÍ 9 500,- Kč
členský HRACÍ poplatek roční JUNIOR 3 000,- Kč
členský HRACÍ poplatek roční SENIOR 5 000,- Kč
členský KLUBOVÝ poplatek roční 1 000,- Kč
JEDNOROČNÍ členství 3 000,- Kč

Ceny poplatků jsou pouze orientační, pro přesné informace prosím kontaktujte přímo klubové stránky.

domovský resort: Queen´s Park Golf Club Myštěves   

Klub je partnerem projektu České golfové federace „Hraj golf – změň život“ Hraj golf - změň život

Členům našeho klubu jsou poskytovány slevy v těchto golfových resortech:

Bohemia Manor sleva Po – Ne, svátek: 30%
Golf & Country Club Svobodné Hamry sleva Po – Ne, svátek: 20%
Golf Club Pardubice sleva Po - Ne, svátek: 20%
Golf Club Semily sleva Po – Ne, svátek: 50%
Kořenec Golf & Ski Resort sleva Po – Ne, svátek: 50%
Královský Golf Club Malevil sleva Po – Ne, svátek: 30%
Ropice Golf Resort sleva Po-Ne, svátek: 20%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Golfový klub nemá na GOLFee plně aktivní profil. Informace zde uvedené jsou čerpány z volně dostupných zdrojů.

POSLEDNÍ ODPALY

 • Queen´s Park Golf Club Myštěves OFF

  Queen´s Park Golf Club Myštěves informuje na fb: Od 1. do 14. 8. jen pro naše členy 50% sleva na fees, carts, driving i ubytování na Nové Americe. Užijte si to!

  odpáleno 1.8.2011 v 08:59
  ( +0 / -0 )

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Kralovehradecký kraj
Myštěves 503 15
Myštěves č.p. 111
Telefon: +420 608 030 217
Telefon 2: +420 495 490 850
Prezident klubu: Ing. Ludvík Hainz
Manager klubu: Ing. Václav Piťha
Trenér Daniel Krejcar   

KLUBOVÁ HŘIŠTĚ

 • Uzavřeno

  Klubové 18

  Queen´s Park Golf Club Myštěves, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

  18/72
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Morozníkem a okolních ploch, kterému vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. více

  3.5 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  Černá 9

  Queen´s Park Golf Club Myštěves, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

  9/36
  350,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Morozníkem a okolních ploch, kterému vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. více

  1 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  Červená 9

  Queen´s Park Golf Club Myštěves, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

  9/36
  350,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Morozníkem a okolních ploch, kterému vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. více

  1 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  Modrá 18

  Queen´s Park Golf Club Myštěves, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

  18/60
  200,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  V našem areálu najdete i veřejné hřiště (public course) značené jako modrá devítka. Na tomto hřišti si mohou zkusit golfovou hru všichni zájemci o tento více

  3.5 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Queen´s Park Golf Club Myštěves
  GPS lokace 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

  10/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka v resortu Myštěves nabízí dlouhý driving range, chipping a putting green. Kromě klasických odpališť jsou k dispozici také krytá.

  3.5 / 5 (2×)

GPS lokace: 50°18'44.15"N   15°33'38.429"E

Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2011
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.