Počet klubů v databázi: 167

Golf Club Hradec Králové

klub bez domovského hřiště
Golf Club Hradec Králové
3.6 / 5 (5 ×)
golfový klub
rok založení: 1997
ČGF
Kralovehradecký kraj
Hradec Králové
Collinova 421
tel.: +420 605 363 951
tel.: +420 495 441 246
web

o klubu: Golf Club Hradec Králové je občanské sdružení založené v roce 1995, které organizačně spadá pod Českou golfovou federaci. Svým členům umožňuje registraci statutu amatérského hráče golfu a s ní související evidenci hráčského handicapu, bez něhož nelze hrát soutěžní golf. Další důležitou činností GCHK je trénování mládežnického oddílu (děti ve věku 6 až 18 let). Výchovu golfových talentů v oficiálním Tréninkovém centru mládeže organizačně zajišťuje sedmičlenný tým profesionálních trenérů a cvičitelů. Naši nejlepší mladí hráči se pravidelně účastní mistrovských soutěží ve všech věkových kategoriích a v republikovém měřítku patří do širší špičky. Klub zajišťuje také golfovou školu pro dospělé hráče. O tom, že golf není nenáročným cvrnkáním do míčku, se každý začátečník přesvědčí v okamžiku, kdy na cvičné louce uchopí hůl. Samotný švih vyžaduje precizní koordinaci všech částí těla hlavou počínaje a patami konče. Jak říká jeden ze zákonů "golfového Murphyho" Thomase Mulligana: Při odpalu nikdy nemysli na víc jak 300 věcí najednou.

GCHK pořádá ročně několik desítek turnajů na hřišti v Hrádku u Nechanic a organizuje Dětskou Tour Severovýchod pro mládež do 16 let, která se skládá z cca 10 turnajů na golfových hřištích v severních a východních Čechách. Naši nejlepší hráči úspěšně reprezentují královéhradecký golf v celostátní první lize družstev mužů. Výbor GCHK pracuje v tomto složení: Ing. Petr Drbal (prezident), Ing. Vladimír Rybář (STK), David Jirků (STK, média), Jiří Stránský (hospodář), Zdeněk Košťál (mládež) a Lutz Kleiner (nezávislý revizor).

členský VSTUPNÍ poplatek 1,- Kč
členský HRACÍ poplatek ROČNÍ 7 000,- Kč
členský KLUBOVÝ poplatek roční 1 500,- Kč

Ceny poplatků jsou pouze orientační, pro přesné informace prosím kontaktujte přímo klubové stránky.

domovský resort: Golf Hrádek   

Členům našeho klubu jsou poskytovány slevy v těchto golfových resortech:

Golf Club Pardubice sleva Po - Ne, svátek: 20%
Golf Club Svratka 1932 sleva Po – Ne, svátek: 20%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Ales “veceraa” Vecera, HCP 34, 43 let
Vladimír Kubeček, bez HCP, 45 let
Jiří “KASTY” Kastner, bez HCP, 44 let
Petr Jaroš, HCP 54, 39 let
Lukáš Smolej, HCP 23.5, 42 let
Marie Smolej, HCP 46, 40 let

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Kralovehradecký kraj
Hradec Králové 500 03
Collinova 421
Telefon: +420 605 363 951
Telefon 2: +420 495 441 246
Prezident klubu: Ing. Petr Drbal
Manager klubu: Marcela Makovská

KLUBOVÁ HŘIŠTĚ

 • Uzavřeno

  Castle & Cherry 2x9

  Golf Hrádek, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°13'32.756"N   15°40'5.804"E

  18/66
  500,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Golfové hřiště na Hrádku má 9 jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Uprostřed více

  4 / 5 (4×)
 • Uzavřeno

  Castle & Cherry 9

  Golf Hrádek, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°13'32.756"N   15°40'5.804"E

  9/33
  400,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Golfové hřiště na Hrádku má 9 jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Uprostřed více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Hrádek
  GPS lokace 50°13'32.756"N   15°40'5.804"E

  20/10
  126,- Kč

  cvičná louka

  V bezprostřední blízkosti golfového hřiště Hrádek se nachází tréninkové centrum. Driving range nabízí 20 odpalovacích stání pro trénovaní odpalů. Pro trénink více

  3.5 / 5 (2×)

GPS lokace: 50°13'32.756"N   15°40'5.804"E

Datum poslední aktualizace: 15. 3. 2011
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.