Počet klubů v databázi: 167

1. Jihočeský Golfový Klub Bechyně

klub bez domovského hřiště
1. Jihočeský Golfový Klub Bechyně
4 / 5 (2 ×)
golfový klub
rok založení: 1994
ČGF
Jihočeský kraj
Bechyně
Zámek 1
tel.: +420 777 213 474
web

o klubu: Jihočeský Golfový Klub Bechyně byl založen 28. února 1994. Myšlenka založit na restituovaných pozemcích rodiny Paarů golfové hřiště vznikla již v roce 1993. U prvního golfového hřiště v jižních Čechách byli pánové Josef Šťáva, Milan Šťáva a Pavel Hepnar. Následně byly zahájeny přípravné a projektové práce. Projektantem hřiště byl Ing. Kamil Pilát, stavebním dozorem, prvním správcem, předsedou i trenérem Pavel Hepnar. Výstavba hřiště byla vedena ve dvou etapách. První etapa byla zahájena v červnu 1994 a ukončena v říjnu 1995. V této etapě bylo postaveno 7 greenů a drah a vybudována retenční nádrž pro zavlažování greenů. V druhé navazující etapě byly vybudovány dvě dlouhé lesní dráhy č. 4 a 5 a vodovodní přípojka v délce 1200 m z vodojemu Sudoměřice (hydrogeologický průzkum bohužel neprokázal dostatečné množství podzemní vody a odběr z černického rybníka v tu dobu nebyl možný). V návaznosti na vybudování vodního zdroje byl firmou postaven zavlažovací systém pro 9 greenů a foregreenů. Provoz pro veřejnost byl zahájen v létě 1996. Zahájení bylo poněkud náročné pro personál i členy, protože v tu dobu ještě chybělo zázemí klubového domu. Klubový dům byl podle návrhu architekta Machara přestavěn z bývalé lesní správy. Původně se jednalo o zachovanou starobylou budovu zámeckého vzhledu - Černickou tvrz z 15. století. Budova obsahuje starší zdivo a byla barokně přestavěna. Podle ústního tvrzení se pravděpodobně jedná o původní tvrz vladyků z Černic. Obec Černice byla při budování obory Petrem Vokem zrušena a tvrz tehdy byla pravděpodobně využita jako lovecký zámeček v oboře. Přestavba byla ukončena v roce 1997. Poté zde již nastaly normální podmínky pro golfovou hru i klubový život. V roce 1998 došlo k změně správce. Nastoupil Tomáš Basler a jako greenkeeper Svatopluk Čech, který zde působí stále. Od roku 1999 se konsolidoval klub i hřiště na úroveň vhodnou pro pořádání celostátních soutěží. Zlepšila se úroveň údržby trávníků - začínalo se s vyřazenými sekačkami z Karlových Varů a Lince, s amatérskými zahrádkářskými stroji. Nyní je vše na profesionální úrovni. Součástí hřiště je cvičná louka pro nácvik dlouhých odpalů a cvičný areál pro nácvik krátké hry. Klubový dům právě prochází rozsáhlou rekonstrukcí, která se vztahuje zejména na rozšíření stávající ubytovací kapacity. Po jejím dokončení v dubnu 2008 jsou zde k dispozici pokoje s příslušenstvím, dále výborná restaurace se zahradní terasou a bar. Každou sezonu chceme zkvalitnit naše služby a zpříjemnit vám hru a členství v klubu. Vylepšení hřiště a zázemí se budou plánovat průběžně a realizovat dle možností, doufáme, že vše k vaší spokojenosti. Budeme vás o nich informovat.

členský VSTUPNÍ poplatek 9 900,- Kč
členský vstupní poplatek DÍTĚ 1 900,- Kč
členský vstupní poplatek JUNIOR 7 900,- Kč
členský vstupní poplatek SENIOR 7 900,- Kč
členský HRACÍ poplatek ROČNÍ 8 500,- Kč
členský KLUBOVÝ poplatek roční 2 900,- Kč

Ceny poplatků jsou pouze orientační, pro přesné informace prosím kontaktujte přímo klubové stránky.

domovský resort: Golf Resort Bechyně   

Klub je partnerem projektu České golfové federace „Hraj golf – změň život“ Hraj golf - změň život

Členům našeho klubu jsou poskytovány slevy v těchto golfových resortech:

Čertovo břemeno sleva Po – Ne, svátek: 20%
Golf Club Semily sleva Po – Ne, svátek: 20%
Golf Resort Monachus sleva Po – Ne, svátek: 20%
Golfový Klub Hluboká nad Vltavou sleva Po – Ne, svátek: 30%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Jihočeský kraj
Bechyně 391 65
Zámek 1
Telefon: +420 777 213 474
Prezident klubu: Nicole Šťávová
Manager klubu: Nicole Šťávová
Sekretář klubu/STK: Jaroslav Míka
PRO: Jaroslav Pithart PGA
Trenér Zdeněk Luňáček   

KLUBOVÁ HŘIŠTĚ

 • Uzavřeno

  2x9 jamek

  Golf Resort Bechyně, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°17'25.971"N   14°33'43.944"E

  18/72
  550,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Golfové hřiště v Sudoměřicích u Bechyně bylo první golfovou vlaštovkou v jižních Čechách. První turnaj se zde hrál v roce 1996. Je situováno v rovinatém více

  3.6 / 5 (7×)
 • Uzavřeno

  9 jamek

  Golf Resort Bechyně, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 49°17'25.971"N   14°33'43.944"E

  9/36
  330,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Golfové hřiště v Sudoměřicích u Bechyně bylo první golfovou vlaštovkou v jižních Čechách. První turnaj se zde hrál v roce 1996. Je situováno v rovinatém více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Bechyně
  GPS lokace 49°17'25.971"N   14°33'43.944"E

  10/0
  100,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka resortu Bechyně.

  4 / 5 (2×)

GPS lokace: 49°17'25.971"N   14°33'43.944"E

Datum poslední aktualizace: 19. 4. 2013
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.