Počet klubů v databázi: 167

CZ GOLF

klub bez domovského hřiště
CZ GOLF
4 / 5 (7 ×)
golfový klub
ČGF
Praha
Stodůlky
Bucharova 1314/8
tel.: +420 725 707 633
web

o klubu: Členství v CZ Golf znamená šest areálů v jednom za výhodnou cenu. Budete hrát bez dalších poplatků v půvabných golfových resortech Benátkách nad Jizerou, Telči, Písku, Ústí nad Labem i v rakouském Waidhofenu. Navíc získáte zvýhodněný vstup nejen na jejich driving range, ale i na Driving Range Rohanský ostrov v Praze. Rovněž se automaticky stanete členem České golfové federace, kde bude veden Váš handicap.

A
vloženo 16.7.2015 v 18:19

Aktualita dne: Letní HCP turnaje

Po vzoru oblíbených HCP turnajů v Telči a v Benátkách pro Vás pořádáme otevřené HCP turnaje také v Golf Resortu Písek. Až do konce prázdnin na Vás každý čtvrtek od 13.00 hodin čekají Letní HCP turnaje. HCP dny na našich resortech jsou skvělou volbou i pro začínající hráče, kteří se tak mohou v klidu a bez zbytečného stresu seznámit s tím, jak takový soutěžní golf vypadá. Více se dozvíte na www odkaz

členský VSTUPNÍ poplatek 45 000,- Kč
členský HRACÍ poplatek ROČNÍ 12 500,- Kč
členský HRACÍ poplatek roční JUNIOR 5 000,- Kč
členský KLUBOVÝ poplatek roční 2 490,- Kč
Klasické členství - individuální 19 000,- Kč
Klasické členství - rodinné 36 800,- Kč
Premiérové členství 25 000,- Kč
Flexi členství 15 900,- Kč
Basic členství Rohanský ostrov 2 490,- Kč
Dvouleté Basic členství Rohanský ostrov 4 490,- Kč
Tříleté Basic členství Rohanský ostrov 5 990,- Kč
Basic členství Rohanský ostrov 6 990,- Kč

Klub je partnerem projektu České golfové federace „Hraj golf – změň život“ Hraj golf - změň život

Žádné spolupracující resorty.

Vladimír “VladMraz” Mráz, HCP 34.2, 30 let
Martin Presl, HCP 27.9, 59 let
Marek Bičík, HCP 36, 53 let
Jakub “Kubiksvec” Švec, HCP 54, 35 let
Jan “Sindelka” Šindelář, bez HCP, 38 let
Jan “Honza” Dobrovský, HCP 50, 33 let

POSLEDNÍ ODPALY

 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  V sobotu 24. října 2015 Vás zveme do Golfového Resortu Písek na "Golfovou Poslední leč". Myslivecká nebude pouze svačina do bagu, ale i oběd po hře se ponese v duchu alá "Svatého Huberta". Přihlásit se můžete na: www odkaz

  odpáleno 19.10.2015 v 14:13
  ( +1 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Letní HCP turnaje
  Po vzoru oblíbených HCP turnajů v Telči a v Benátkách pro Vás pořádáme otevřené HCP turnaje také v Golf Resortu Písek. Až do konce prázdnin na Vás každý čtvrtek od 13.00 hodin čekají Letní HCP turnaje. HCP dny na našich resortech jsou skvělou volbou i pro začínající hráče, kteří se tak mohou v klidu a bez zbytečného stresu seznámit s tím, jak takový soutěžní golf vypadá. Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 16.7.2015 v 18:19
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CZ Golf Tour 2015 už má svůj turnajový kalendář
  Je golf sport? Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Někdo vnímá golf jako aktivitu pro volný čas, někdo jako vrcholový sport. Každopádně zařazením golfu na program olympijských her udělal golf jasný krok směrem ke sportu.

  A jaký vůbec je takový sportovní golf? Nejsou to jen vrcholné profesionální podniky, sportovní golf je celá škála turnajů, zhusta organizovaných národními golfovými autoritami. Málokdy ale sportovní turnaje organizují samotné resorty.

  Světlou výjimkou v českém kalendáři je s tradicí už od roku 2010 CZ Golf Tour.

  A co je pro letošek připraveno? Čeká na Vás opět série deseti turnajů vysoké sportovní úrovně, které hostí resorty skupiny CZ Golf. Po vzoru profesionálních turnajů se startuje ve tříčlenných flajtech – to zaručí svižné tempo hry. K minimálním prodlevám během turnaje přispívá i značení hřiště podle standardů ČGF a EGA – o hranicích autů, vodních překážkách ani vzdálenostech ke greenům nebude sporu. Pokud byste však nevěděli, jak se v některé ze situací chovat v souladu s pravidly, vždy je Vám nablízku mezinárodní rozhodčí s bohatými zkušenostmi Víťa Štrouf. Ani na hledání míčků nebudete sami – na exponovaných místech budou připraveni forcaddies. Jako příjemný doplněk pro Váš sportovní zážitek obdržíte tabulku přesných pinpozic a tréninkové míče na rozehrání. A jako při ostatních sportovních turnajích Vás do hry vyšle startér.

  Co se novinek týče, čekají na Vás nově vypsané kategorie, které zaručí hráčům ve všech kategoriích stejné šance na vítězství. Vrátili jsme se k oblíbenému modelu a v jednom případě se CZ Golf Tour bude hrát dva dny po sobě – konkrétně 11. a 12. července na resortu v rakouském Waidhofenu, přičemž hráči se mohou těšit na více než lákavou nabídku ubytování v Golf Hotelu Waidhofen. Myslíme i na nehrající doprovod – během turnajů CZ Golf Tour budou pro začátečníky připraveny dvouhodinové akademie s našimi trenéry. A to jen za cenu oběda. Pro hráče chystáme také další drobná vylepšení, jako například pomoc s vykládáním bagů z Vašeho vozu či mytí Vašich holí po hře, abyste se skutečně cítili vítáni.

  V letošním ročníku se dá očekávat další gradace soutěže O pohár klubů CZ Golf. Cíl jednotlivých klubů, respektive jednotlivých skupin napříč všemi kluby skupiny CZ Golf, je jasný – vyhrát v týmové soutěži a přivést tak na svůj resort mimořádný turnaj CZ Golf Masters. Ceny v individuálních kategoriích jsou neméně lukrativní – první tři v každé kategorii si domů odvezou unikátní skleněnou trofej v designu CZ Golf Tour 2015 a věcné ceny, vítězové získají také Divokou kartu CZ Golf Masters – plně hrazenou pozvánku na tento exkluzivní turnaj. Celkový vítěz každé kategorie bude odměněn neomezenéým hracím fee na příští sezónu.

  Startovné i fee zůstává v nezměněné výši, pokud máte uhrazený hrací poplatek, zaplatíte pouze 400 Kč za celý den na golfu včetně plnohodnotné svačiny a oběda s výběrem ze dvou hlavních jídel. Pokud nejste členem klubů CZ Golf, je pro Vás připraveno zvýhodněné turnajové fee v tradiční výši 800 Kč.

  Letošní, už šestý ročník této sportovní série turnajů startuje už 9. května v Golf Resortu Benátky nad Jizerou.

  odpáleno 26.2.2015 v 22:26
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Na Rohanském ostrově hrajeme za mimosezónní ceny
  Areál Driving Range Rohanský ostrov v polovině ledna odstartoval zimní sezónu. Protože máme rádi naše greeny a jejich stav během golfové sezóny je pro nás prioritou, rozhodli jsme se omezit krátkou hru a po zbytek zimy zavřít putting green. Abychom Vám kompenzovali toto omezení, upravujeme ceník za hru na Driving Range: vstupné do areálu je zdarma a každý odpálený míček máte pouze za 1,50 Kč*. Otevřeno je denně od 8 do 17 hodin, připraveny jsou pro Vás krytá odpaliště, chipping green i teplé nápoje pro zahřátí na recepci.
  Pokud Vás nebaví trénovat a raději vyrážíte rovnou na hřiště, máme pro Vás dobrou zprávu. Využíváme mírného klimatu v Polabí a resort v Benátkách necháváme otevřený pro neomezenu hru. Čeká na Vás tradiční linksové hřiště s letními odpališti i greeny a to za celodenní vstupné v pásmu E – tedy za pouhých 700 Kč získáte den neomezené golfové hry. Počasí však poručit neumíme a při námraze nebo sněhové pokrývce jsme nuceni hru omezit, kontaktujte tedy před svojí návštěvou recepci a informujete se o aktuálním stavu hřiště.

  odpáleno 27.1.2015 v 11:49
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Krátící se dny znamenají zkrácené ceny fee na resortech CZ Golf
  Ještě není čas uklízet hole do sklepa, využijte příjemných podzimních dnů a přijeďte si zahrát na naše resorty za zvýhodněné ceny. Za celodenní fee bez omezení počtu odehraných jamek zaplatíte 700 Kč, rychlá devítka před setměním Vás bude stát pouhých pět stokorun. Využijte slunečných a suchých dnů, přijeďte před dlouhou zimou načerpat energii na naše resorty a vychutnejte si hřiště zahalená do pestrých barev podzimu.

  odpáleno 13.11.2014 v 12:48
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Svatomartinská husička na resortech CZ Golfu
  Zveme Vás na tradiční podzimní turnaje, kde nechybí odměna po hře v podobě výborné svatomartinské husičky a vína pro zahřátí.

  Kdy: 8. listopadu 2014

  Golf Resort Benátky nad Jizerou
  Golf Resort Písek
  Golf Resort Telč
  Golf Resort Ústí nad Labem

  Těšíme se na Vás!

  odpáleno 5.11.2014 v 19:38
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  FREE FEE TURNAJE V ŘÍJNU 2014
  V sobotu 25. října si můžete vyzkoušet hřiště v Golf Resortu Telč, Ústí nad Labem nebo v Benátkách nad Jizerou.
  Připravili jsme pro Vás opět Free Fee turnaje, kdy je poplatek za Fee 0 Kč.

  Propozice turnaje:
  Postupný start z jamky č. 1
  Čas startu: 9.00 hodin
  Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
  Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
  Ceny: poháry a věcné ceny
  Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP

  Přihlásit se můžete na serveru ČGF.

  odpáleno 9.10.2014 v 09:21
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Flajt za 1 900 Kč hrajte také o prázdninách!
  KDY: vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 13.00 hodin
  KDE: na resortech v Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou

  Jak nabídky využít?
  • přijďte si rovnou zahrát se svými přáteli
  nebo
  • nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

  odpáleno 13.8.2014 v 23:06
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  18 měsíců neomezeného golfu za 1111 korun měsíčně
  Přemýšleli jste, co se dá pořídit za 1111 Kč? Značkové tričko? Večeře s partnerkou? A co takhle měsíc neomezeného golfu? Pro ty, co umí počítat a rádi přemýšlejí dopředu, přináší CZ Golf 18 měsíců neomezeného golfu jen za 1111 Kč měsíčně.

  Čeká na vás golf v té nejlákavější podobě, 5 špičkových resortů napříč celou ČR, 110 jamek jen pro vás, kdykoliv si budete přát. Pořiďte si od července naší kartu 18 měsíců golfu, a zajistěte si až do 31. prosince 2015 golf bez hranic. Prázdninovou hrací kartu zakopupíte ve všech areálech CZ Golfu.

  odpáleno 10.6.2014 v 08:52
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  FREE FEE turnaje pokračují v sobotu 7. června
  FREE FEE turnaje pokračují v Golf Resotech Telč, Ústí nad Labem a Benátky nad Jizerou v sobotu 7. června.

  Vezměte své přátele s sebou na hřiště a zkuste si s nimi hru v areálech CZ Golf. Turnajové fee je zdarma, zaplatíte pouze startovné 600 Kč, které obsahuje kompletní turnajový servis včetně svačiny, nápoje do bagu a obědu po hře.

  Soutěžíte ve 4 kategoriích o poháry a věcné ceny. Turnaj je otevřen i pro hráče bez HCP.

  Termíny:

  7. června 2014:

  Golf Resort Telč
  Golf Resort Ústí nad Labem
  Golf Resort Benátky nad Jizerou
  Propozice turnaje:

  Postupný start z jamky č. 1
  Čas startu: 9.00 hodin
  Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
  Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
  Ceny: poháry a věcné ceny
  Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP

  odpáleno 28.5.2014 v 23:08
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Cvičná runda jen za 600 Kč před každým turnajem CZ Golf Tour 2014
  Zahrajte si libovolný počet cvičných kol za jednotkovou cenu 600 Kč.

  Této výhody můžete využít kdykoliv od okamžiku, kdy uhradíte turnajové fee a startovné ve výši 1 200 Kč.
  Tato nabídka platí 14 dní před každým turnajem CZ Golf Tour na daném hřišti.

  Termíny turnajů a kompletní informace o CZ Golf Tour 2014 najdete na www odkaz

  odpáleno 28.4.2014 v 11:15
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Novinky a bonusy: Rezervujte si svůj hrací čas a sbírejte CZ Gáče
  CZ Golf neustále inovuje, jako jedni z prvních v Čechách přinášíme nejen online rezervace hracích časů bez obtěžující registrace, ale také možnost pohodlné platby kartou předem. Pro ty, kteří si zaplatí fee přes platební bránu, jsou připraveny lákavé bonusy:

  Zaplaťte si fee na hřišti na portálu TeeTime předem a sbírejte CZ Gáče.
  Pro členy CZ Golfu jsme připravili jedinečnou výhodu.
  Za každou platbu fee nejen na hřištích CZ Golf na portálu TeeTime získáte CZ Gáče, kterými od května 2014 můžete platit na resortech CZ Golf – a to nejen na recepci, ale také v restauracích na našich resortech.

  Počet svých CZ Gáčů kontrolujte na své osobní stránce na portále TeeTime.

  odpáleno 16.4.2014 v 17:49
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CZ Fér-Way Tour 2014
  Série čtyř turnajů, ve které soutěží golfový hráč s partnerem, který golf ještě nehraje.

  Hraje se v jedné kategorii ve dvojicích – golfista s partnerem. Společně si projdou 9 jamek a oba dva si zahrají celou hru.

  Jste nadšený golfista a chtěl byste si zkusit zahrát turnaj ve dvojici spolu se svým kamarádem, kamarádkou, přítelem či přítelkyní, který má s golfem jen minimální zkušenosti? Právě pro takovéto dvoučlenné týmy je akce určena.

  Po společném přivítání všech týmů absolvuje golfem nedotčená část týmu skupinovou akademii na Driving Range, kde jí budou během devadesáti minut vysvětleny základy golfového švihu, pravidel a etikety. Hráč se mezitím může v klidu rozehrát. Nemá partner golfovou výbavu? Nevadí, stačí si při přihlašování zarezervovat také zapůjčení vybavení.

  systém turnaje:

  "Partneři" hrají na rány s maximálním počtem deset ran na jedné jamce, golfista hraje na STBL body.
  Během samotného turnaje hraje golfový hráč/ka ze standartních odpališť, partner/ka z CZ Fér-Odpaliště, které je umístěno zhruba sto metrů od greenu.  termíny:

  7. 6. 2014 - Golf Resort Waidhofen

  10. 5. 2014 - Golf Resort Telč

  5. 7. 2014 - Golf Resort Benátky nad Jizerou

  26. 7. 2014 - Golf Resort Ústí nad Labem

  23. 8. 2014 - Golf Resort Písek  cena turnaje:

  1150 Kč za oba hráče
  (zahrnuje Fee – 600 Kč za golfistu/ku a 200 Kč za partnera/ku + startovné 350 Kč, 2 x svačina do bagu a voda + skupinová lekce s trenérem, včetně tréninkových míčků pro partnera před zahájením turnaje)

  Pokud je golfista člen skupiny CZ GOLF s uhrazeným ročním poplatkem pro rok 2014, je cena za turnaj pro oba hráče pouze 550 Kč


  Více informací o turnajích CZ Fér-Way včas doplníme, informovat se o turnaji můžete také u manažera golfu Jana Lískovce: tel.: +420 739 507 421 jan.liskovec@czgolf.cz

  odpáleno 24.3.2014 v 13:46
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  CELÝ FLAJT ZA 1 900 Kč
  Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT! Akce platí také v sezóně 2014! Od 15. března si můžete Flajt za 1900 Kč zahrát vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 12.00 hodin. V Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou.

  Přijďte si zahrát se svými přáteli, nebo nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

  Příjemné ráno na golfu zvyšuje odpolední pracovní nasazení!

  Golf je radost, sport a zábava pro všechny!

  odpáleno 21.3.2014 v 17:57
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF přidána nová aktualita

  Balíček dvou FEE od 15. do 31. března na zkoušku
  V sobotu 15. března začíná sezóna na všech hřištích CZ Golf. Ještě jste se nerozhodli, kde budete v letošním roce členem? Navštivte kterékoliv hřiště CZ Golfu a vyzkoušejte si, jak se vám u nás hraje. Nabízíme vám balíček dvou FEE s platností od 15. do 31. března 2014 za cenu 2 000 Kč. Pokud si zároveň do 31. března 2014 zakoupíte členství u kteréhokoliv klubu společnosti CZ Golf s hracím poplatkem na rok 2014, snížíme vám cenu členství právě o 2 000 Kč, za které jste zakoupili náš seznamovací balíček dvou FEE.

  Přijďte si zahrát, důvodů je mnoho!

  odpáleno 10.3.2014 v 19:05
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  Děkujeme všem, kteří nás v letošním roce navštívili a doufáme, že se jim u nás líbilo. Těšíme se na Vás a Vaše přátele i v roce 2014! Krásné Vánoce a v novém roce 2014 jen to nejlepší!

  odpáleno 19.12.2013 v 09:09
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  V současné době je hřiště z důvodu silného podmáčení uzavřeno. Driving Range je v provozu. Předběžný termín otevření hřiště je 22. června 2013.

  odpáleno 12.6.2013 v 08:24
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  Chcete si zahrát se třemi kamarády jen za cenu 1900 korun za celý flight? Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 13.5.2013 v 11:53
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT! Od 6. 5. 2013 do 31. 5. 2013 Vám nabízíme vždy v pondělí až středu od 8:00 do 12:00 (mimo svátek 8. 5.). Více se dozvíte na www odkaz

  odpáleno 6.5.2013 v 15:29
  ( +0 / -0 )
 • CZ GOLF OFF

  CZ GOLF

  Vážení golfisté,

  od pondělí 14.4.2013, probíhá na našem hřišti jarní aerifikace. Jsme si vědomi, že tato údržba ovlivňuje kvalitu hřiště, proto do pátku 19. 4. 2013 hrajeme v následujících zónách.

  Zóna A=B, zóna B=C a zóna C=C.

  odpáleno 17.4.2013 v 09:10
  ( +0 / -0 )

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.

Letní HCP turnaje
Po vzoru oblíbených HCP turnajů v Telči a v Benátkách pro Vás pořádáme otevřené HCP turnaje také v Golf Resortu Písek. Až do konce prázdnin na Vás každý čtvrtek od 13.00 hodin čekají Letní HCP turnaje. HCP dny na našich resortech jsou skvělou volbou i pro začínající hráče, kteří se tak mohou v klidu a bez zbytečného stresu seznámit s tím, jak takový soutěžní golf vypadá. Více se dozvíte na www odkaz
16.7.2015 v 18:19

CZ Golf Tour 2015 už má svůj turnajový kalendář
Je golf sport? Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Někdo vnímá golf jako aktivitu pro volný čas, někdo jako vrcholový sport. Každopádně zařazením golfu na program olympijských her udělal golf jasný krok směrem ke sportu.

A jaký vůbec je takový sportovní golf? Nejsou to jen vrcholné profesionální podniky, sportovní golf je celá škála turnajů, zhusta organizovaných národními golfovými autoritami. Málokdy ale sportovní turnaje organizují samotné resorty.

Světlou výjimkou v českém kalendáři je s tradicí už od roku 2010 CZ Golf Tour.

A co je pro letošek připraveno? Čeká na Vás opět série deseti turnajů vysoké sportovní úrovně, které hostí resorty skupiny CZ Golf. Po vzoru profesionálních turnajů se startuje ve tříčlenných flajtech – to zaručí svižné tempo hry. K minimálním prodlevám během turnaje přispívá i značení hřiště podle standardů ČGF a EGA – o hranicích autů, vodních překážkách ani vzdálenostech ke greenům nebude sporu. Pokud byste však nevěděli, jak se v některé ze situací chovat v souladu s pravidly, vždy je Vám nablízku mezinárodní rozhodčí s bohatými zkušenostmi Víťa Štrouf. Ani na hledání míčků nebudete sami – na exponovaných místech budou připraveni forcaddies. Jako příjemný doplněk pro Váš sportovní zážitek obdržíte tabulku přesných pinpozic a tréninkové míče na rozehrání. A jako při ostatních sportovních turnajích Vás do hry vyšle startér.

Co se novinek týče, čekají na Vás nově vypsané kategorie, které zaručí hráčům ve všech kategoriích stejné šance na vítězství. Vrátili jsme se k oblíbenému modelu a v jednom případě se CZ Golf Tour bude hrát dva dny po sobě – konkrétně 11. a 12. července na resortu v rakouském Waidhofenu, přičemž hráči se mohou těšit na více než lákavou nabídku ubytování v Golf Hotelu Waidhofen. Myslíme i na nehrající doprovod – během turnajů CZ Golf Tour budou pro začátečníky připraveny dvouhodinové akademie s našimi trenéry. A to jen za cenu oběda. Pro hráče chystáme také další drobná vylepšení, jako například pomoc s vykládáním bagů z Vašeho vozu či mytí Vašich holí po hře, abyste se skutečně cítili vítáni.

V letošním ročníku se dá očekávat další gradace soutěže O pohár klubů CZ Golf. Cíl jednotlivých klubů, respektive jednotlivých skupin napříč všemi kluby skupiny CZ Golf, je jasný – vyhrát v týmové soutěži a přivést tak na svůj resort mimořádný turnaj CZ Golf Masters. Ceny v individuálních kategoriích jsou neméně lukrativní – první tři v každé kategorii si domů odvezou unikátní skleněnou trofej v designu CZ Golf Tour 2015 a věcné ceny, vítězové získají také Divokou kartu CZ Golf Masters – plně hrazenou pozvánku na tento exkluzivní turnaj. Celkový vítěz každé kategorie bude odměněn neomezenéým hracím fee na příští sezónu.

Startovné i fee zůstává v nezměněné výši, pokud máte uhrazený hrací poplatek, zaplatíte pouze 400 Kč za celý den na golfu včetně plnohodnotné svačiny a oběda s výběrem ze dvou hlavních jídel. Pokud nejste členem klubů CZ Golf, je pro Vás připraveno zvýhodněné turnajové fee v tradiční výši 800 Kč.

Letošní, už šestý ročník této sportovní série turnajů startuje už 9. května v Golf Resortu Benátky nad Jizerou.
26.2.2015 v 22:26

Na Rohanském ostrově hrajeme za mimosezónní ceny
Areál Driving Range Rohanský ostrov v polovině ledna odstartoval zimní sezónu. Protože máme rádi naše greeny a jejich stav během golfové sezóny je pro nás prioritou, rozhodli jsme se omezit krátkou hru a po zbytek zimy zavřít putting green. Abychom Vám kompenzovali toto omezení, upravujeme ceník za hru na Driving Range: vstupné do areálu je zdarma a každý odpálený míček máte pouze za 1,50 Kč*. Otevřeno je denně od 8 do 17 hodin, připraveny jsou pro Vás krytá odpaliště, chipping green i teplé nápoje pro zahřátí na recepci.
Pokud Vás nebaví trénovat a raději vyrážíte rovnou na hřiště, máme pro Vás dobrou zprávu. Využíváme mírného klimatu v Polabí a resort v Benátkách necháváme otevřený pro neomezenu hru. Čeká na Vás tradiční linksové hřiště s letními odpališti i greeny a to za celodenní vstupné v pásmu E – tedy za pouhých 700 Kč získáte den neomezené golfové hry. Počasí však poručit neumíme a při námraze nebo sněhové pokrývce jsme nuceni hru omezit, kontaktujte tedy před svojí návštěvou recepci a informujete se o aktuálním stavu hřiště.
27.1.2015 v 11:49

Krátící se dny znamenají zkrácené ceny fee na resortech CZ Golf
Ještě není čas uklízet hole do sklepa, využijte příjemných podzimních dnů a přijeďte si zahrát na naše resorty za zvýhodněné ceny. Za celodenní fee bez omezení počtu odehraných jamek zaplatíte 700 Kč, rychlá devítka před setměním Vás bude stát pouhých pět stokorun. Využijte slunečných a suchých dnů, přijeďte před dlouhou zimou načerpat energii na naše resorty a vychutnejte si hřiště zahalená do pestrých barev podzimu.
13.11.2014 v 12:48

Svatomartinská husička na resortech CZ Golfu
Svatomartinská husička na resortech CZ Golfu
Zveme Vás na tradiční podzimní turnaje, kde nechybí odměna po hře v podobě výborné svatomartinské husičky a vína pro zahřátí.

Kdy: 8. listopadu 2014

Golf Resort Benátky nad Jizerou
Golf Resort Písek
Golf Resort Telč
Golf Resort Ústí nad Labem

Těšíme se na Vás!
5.11.2014 v 19:38

FREE FEE TURNAJE V ŘÍJNU 2014
V sobotu 25. října si můžete vyzkoušet hřiště v Golf Resortu Telč, Ústí nad Labem nebo v Benátkách nad Jizerou.
Připravili jsme pro Vás opět Free Fee turnaje, kdy je poplatek za Fee 0 Kč.

Propozice turnaje:
Postupný start z jamky č. 1
Čas startu: 9.00 hodin
Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
Ceny: poháry a věcné ceny
Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP

Přihlásit se můžete na serveru ČGF.
9.10.2014 v 09:21

Flajt za 1 900 Kč hrajte také o prázdninách!
Flajt za 1 900 Kč hrajte také o prázdninách!
KDY: vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 13.00 hodin
KDE: na resortech v Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou

Jak nabídky využít?
• přijďte si rovnou zahrát se svými přáteli
nebo
• nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.
13.8.2014 v 23:06

18 měsíců neomezeného golfu za 1111 korun měsíčně
18 měsíců neomezeného golfu za 1111 korun měsíčně
Přemýšleli jste, co se dá pořídit za 1111 Kč? Značkové tričko? Večeře s partnerkou? A co takhle měsíc neomezeného golfu? Pro ty, co umí počítat a rádi přemýšlejí dopředu, přináší CZ Golf 18 měsíců neomezeného golfu jen za 1111 Kč měsíčně.

Čeká na vás golf v té nejlákavější podobě, 5 špičkových resortů napříč celou ČR, 110 jamek jen pro vás, kdykoliv si budete přát. Pořiďte si od července naší kartu 18 měsíců golfu, a zajistěte si až do 31. prosince 2015 golf bez hranic. Prázdninovou hrací kartu zakopupíte ve všech areálech CZ Golfu.
10.6.2014 v 08:52

FREE FEE turnaje pokračují v sobotu 7. června
FREE FEE turnaje pokračují v Golf Resotech Telč, Ústí nad Labem a Benátky nad Jizerou v sobotu 7. června.

Vezměte své přátele s sebou na hřiště a zkuste si s nimi hru v areálech CZ Golf. Turnajové fee je zdarma, zaplatíte pouze startovné 600 Kč, které obsahuje kompletní turnajový servis včetně svačiny, nápoje do bagu a obědu po hře.

Soutěžíte ve 4 kategoriích o poháry a věcné ceny. Turnaj je otevřen i pro hráče bez HCP.

Termíny:

7. června 2014:

Golf Resort Telč
Golf Resort Ústí nad Labem
Golf Resort Benátky nad Jizerou
Propozice turnaje:

Postupný start z jamky č. 1
Čas startu: 9.00 hodin
Poplatky: fee – 0 Kč; startovné – 600 Kč
Stravování: svačina do bagu a voda, oběd po hře
Ceny: poháry a věcné ceny
Kategorie: 0 - 18; 18,1 - 36; 37 - 54; bez HCP
28.5.2014 v 23:08

Cvičná runda jen za 600 Kč před každým turnajem CZ Golf Tour 2014
Zahrajte si libovolný počet cvičných kol za jednotkovou cenu 600 Kč.

Této výhody můžete využít kdykoliv od okamžiku, kdy uhradíte turnajové fee a startovné ve výši 1 200 Kč.
Tato nabídka platí 14 dní před každým turnajem CZ Golf Tour na daném hřišti.

Termíny turnajů a kompletní informace o CZ Golf Tour 2014 najdete na www odkaz
28.4.2014 v 11:15

Novinky a bonusy: Rezervujte si svůj hrací čas a sbírejte CZ Gáče
CZ Golf neustále inovuje, jako jedni z prvních v Čechách přinášíme nejen online rezervace hracích časů bez obtěžující registrace, ale také možnost pohodlné platby kartou předem. Pro ty, kteří si zaplatí fee přes platební bránu, jsou připraveny lákavé bonusy:

Zaplaťte si fee na hřišti na portálu TeeTime předem a sbírejte CZ Gáče.
Pro členy CZ Golfu jsme připravili jedinečnou výhodu.
Za každou platbu fee nejen na hřištích CZ Golf na portálu TeeTime získáte CZ Gáče, kterými od května 2014 můžete platit na resortech CZ Golf – a to nejen na recepci, ale také v restauracích na našich resortech.

Počet svých CZ Gáčů kontrolujte na své osobní stránce na portále TeeTime.
16.4.2014 v 17:49

CZ Fér-Way Tour 2014
Série čtyř turnajů, ve které soutěží golfový hráč s partnerem, který golf ještě nehraje.

Hraje se v jedné kategorii ve dvojicích – golfista s partnerem. Společně si projdou 9 jamek a oba dva si zahrají celou hru.

Jste nadšený golfista a chtěl byste si zkusit zahrát turnaj ve dvojici spolu se svým kamarádem, kamarádkou, přítelem či přítelkyní, který má s golfem jen minimální zkušenosti? Právě pro takovéto dvoučlenné týmy je akce určena.

Po společném přivítání všech týmů absolvuje golfem nedotčená část týmu skupinovou akademii na Driving Range, kde jí budou během devadesáti minut vysvětleny základy golfového švihu, pravidel a etikety. Hráč se mezitím může v klidu rozehrát. Nemá partner golfovou výbavu? Nevadí, stačí si při přihlašování zarezervovat také zapůjčení vybavení.

systém turnaje:

"Partneři" hrají na rány s maximálním počtem deset ran na jedné jamce, golfista hraje na STBL body.
Během samotného turnaje hraje golfový hráč/ka ze standartních odpališť, partner/ka z CZ Fér-Odpaliště, které je umístěno zhruba sto metrů od greenu.termíny:

7. 6. 2014 - Golf Resort Waidhofen

10. 5. 2014 - Golf Resort Telč

5. 7. 2014 - Golf Resort Benátky nad Jizerou

26. 7. 2014 - Golf Resort Ústí nad Labem

23. 8. 2014 - Golf Resort Písekcena turnaje:

1150 Kč za oba hráče
(zahrnuje Fee – 600 Kč za golfistu/ku a 200 Kč za partnera/ku + startovné 350 Kč, 2 x svačina do bagu a voda + skupinová lekce s trenérem, včetně tréninkových míčků pro partnera před zahájením turnaje)

Pokud je golfista člen skupiny CZ GOLF s uhrazeným ročním poplatkem pro rok 2014, je cena za turnaj pro oba hráče pouze 550 Kč


Více informací o turnajích CZ Fér-Way včas doplníme, informovat se o turnaji můžete také u manažera golfu Jana Lískovce: tel.: +420 739 507 421 jan.liskovec@czgolf.cz
24.3.2014 v 13:46

CELÝ FLAJT ZA 1 900 Kč
Neřešte cenu svého FEE, kupte si rovnou celý FLAJT! Akce platí také v sezóně 2014! Od 15. března si můžete Flajt za 1900 Kč zahrát vždy od pondělí do pátku, od 8.00 do 12.00 hodin. V Telči, Ústí nad Labem, Písku a v Benátkách nad Jizerou.

Přijďte si zahrát se svými přáteli, nebo nám zavolejte na recepci a zaregistrujte svůj požadavek na celý FLAJT ve třech či čtyřech hráčích. Jakmile se i další hráči přidají do Vámi požadovaného CELÉHO FLAJTU, potvrdíme Vám rezervaci. Naše recepce Vás odbaví za dělenou cenu celého flajtu.

Příjemné ráno na golfu zvyšuje odpolední pracovní nasazení!

Golf je radost, sport a zábava pro všechny!
21.3.2014 v 17:57

Balíček dvou FEE od 15. do 31. března na zkoušku
V sobotu 15. března začíná sezóna na všech hřištích CZ Golf. Ještě jste se nerozhodli, kde budete v letošním roce členem? Navštivte kterékoliv hřiště CZ Golfu a vyzkoušejte si, jak se vám u nás hraje. Nabízíme vám balíček dvou FEE s platností od 15. do 31. března 2014 za cenu 2 000 Kč. Pokud si zároveň do 31. března 2014 zakoupíte členství u kteréhokoliv klubu společnosti CZ Golf s hracím poplatkem na rok 2014, snížíme vám cenu členství právě o 2 000 Kč, za které jste zakoupili náš seznamovací balíček dvou FEE.

Přijďte si zahrát, důvodů je mnoho!
10.3.2014 v 19:05

Luxusní golfový balíček v Golf Resortu Telč
Nejen Weidhofen, ale také náš resort v Telči nabízí balíčky pro dvě osoby. Neomezený golf s ubytováním v luxusním hotelu od 4 999,- Kč. Více se dozvíte na www odkaz
20.8.2012 v 18:26

GolfBus: Tentokráte do Benátek a hrát se bude o ceny
Máte chuť prožít v neděli 29. 7. den, který je snem každého golfisty? Nikdy to nebylo jednodušší. Pojeďte s námi naším GolfBusem na hřiště do Benátek nad Jizerou a vyberte si, zda si nesoutěžně zahrajete ve svém flajtu, nebo si zahrajete náš mariňácký turnaj CK Fischer Marina tour. Náš luxusní GolfBus Vás odveze tam i zpět a ještě navíc Vás zdarma občerstvíme pivem Lobkowicz. Více na www odkaz
24.7.2012 v 11:26

CZ Golf odměňuje své členy
Společnost CZ Golf spouští akci, v rámci které bude mít každý její člen možnost pozvat dalších devět hráčů do hry zcela zdarma. Akce poběží devět týdnů a každý člen CZ Golf, jehož členství opravňuje k volné hře na hřištích CZ Golf, si bude moci přijít tři krát zahrát a vzít si s sebou do hry až tři další hráče.

Tato unikátní marketingová akce startuje v pondělí 16.7.2012 a platí na všech resortech CZ Golf až do 9.9.2012.
18.7.2012 v 12:08

Dny otevřených dveří v resortech CZ Golf
Rádi bychom akcí Dny otevřených dveří přiblížili tento sport širší veřejnosti. V jednotlivých resortech CZ Golf – Driving Range Rohanský ostrov Praha, Benátky nad Jizerou, Písek, Telč a Ústí nad Labem jsme proto vypsali termíny, kdy mohou děti se svými rodiči a ostatní veřejnost věkově neomezená navštívit naše tréninkové plochy (driving range). Více informací naleznete na www odkaz
9.5.2012 v 22:30

NA HŘIŠTĚ CZ GOLF - BEZ HCP
NA HŘIŠTĚ CZ GOLF - BEZ HCP
Hřiště CZ Golf se otevírají všem zájemcům o golfovou hru bez výjimky. A to i těm, kteří nemají osvědčení o způsobilosti ke hře, tzv. zelenou kartu.

Podmínkou pro hru na hřištích společnosti CZ Golf bez jakékoli golfové zkoušky je návštěva areálů po boku minimálně jednoho zkušeného golfisty a dále také dodržování všech golfových pravidel. CZ Golf samozřejmě očekává od všech návštěvníků svých areálů respektování golfových hodnot: čestnosti, fair play a slušného chování ke spoluhráčům i k hřišti. Pouze při dodržování pravidel totiž mohou být výsledky pravdivé, hráči spokojení a hřiště, jejichž údržba je velmi náročná, vydrží i pro další generace golfistů.
3.5.2012 v 17:48

OTEVŘENÍ VŠECH RESORTŮ CZ GOLF
V reakci na časté dotazy golfistů touto tiskovou zprávou sdělujeme, že všechny golfové areály CZ Golf budou v provozu dne 31. března 2012. Jedná se o Golf Resort Benátky nad Jizerou, Golf Resort Telč, Golf Resort Písek, Golf Resort Ústí nad Labem, Driving Range Praha Rohanský ostrov a na území Rakouska o Golf Resort Waidhofen.
27.3.2012 v 16:39


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Praha
Stodůlky 158 00
Bucharova 1314/8
Telefon: +420 725 707 633
Prezident klubu: Pavel Drahotský
Manager klubu: Tomáš Přikryl

KLUBOVÁ HŘIŠTĚ

 • Uzavřeno

  Dýmač 2x9 jamek

  Golf Resort Benátky nad Jizerou, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  18/54
  300,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Velmi pěkné cvičné hřiště, na kterém si zahrajete bez Osvědčení o golfové způsobilosti nebo jen tak, chcete-li si procvičit krátkou hru a přesnost. Všechny více

  4.3 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  Soudný

  Golf Resort Benátky nad Jizerou, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  18/72
  700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáctijamkové hřiště Soudný linksového typu je charakteristické dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem a členitým okolím greenů. Jamky více

  4.3 / 5 (14×)
 • Uzavřeno

  Soudný 1. devítka

  Golf Resort Benátky nad Jizerou, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  9/36
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáctijamkové hřiště Soudný linksového typu je charakteristické dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem a členitým okolím greenů. Jamky více

  3.8 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  Soudný 2. devítka

  Golf Resort Benátky nad Jizerou, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  9/36
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  První devítka osmnáctijamkového hřiště Soudný linksového typu je charakteristická dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem a členitým okolím více

  4.2 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  Dýmač

  Golf Resort Benátky nad Jizerou, golfová akademie, bez omezení
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  9/27
  150,- Kč
  znormováno

  golfová akademie

  Velmi pěkné cvičné hřiště, na kterém si zahrajete bez Osvědčení o golfové způsobilosti nebo jen tak, chcete-li si procvičit krátkou hru a přesnost. Všechny více

  4.9 / 5 (12×)
 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf Resort Písek, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 49°17'1.806"N   14°4'41.512"E

  18/72
  700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Osmnáctijamkové golfové hřiště, které je pro množství přírodních i modelovaných nástrah výzvou pro každého hráče. Na vzhledu prvních devíti jamek se podílel více

  4.8 / 5 (13×)
 • Uzavřeno

  18 jamek

  Golf Resort Ústí nad Labem, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 50°41'58.895"N   13°59'27.674"E

  18/71
  700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je situováno v severozápadní části Ústí nad Labem na okraji bývalého Všebořického dolu v rekultivované zóně. Využívá krajinné předpoklady zalesněného více

  4.3 / 5 (9×)
 • Uzavřeno

  1. devítka

  Golf Resort Ústí nad Labem, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°41'58.895"N   13°59'27.674"E

  9/35
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je situováno v severozápadní části Ústí nad Labem na okraji bývalého Všebořického dolu v rekultivované zóně. Využívá krajinné předpoklady zalesněného více

  5 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  2. devítka

  Golf Resort Ústí nad Labem, veřejné hřiště, HCP 54
  GPS lokace 50°41'58.895"N   13°59'27.674"E

  9/36
  600,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je situováno v severozápadní části Ústí nad Labem na okraji bývalého Všebořického dolu v rekultivované zóně. Využívá krajinné předpoklady zalesněného více

  5 / 5 (1×)
 • Uzavřeno

  PAR 73

  Golf Resort Telč, veřejné hřiště, doprovod HCP
  GPS lokace 49°12'44.101"N   15°25'21.675"E

  18/73
  700,- Kč
  znormováno

  veřejné hřiště

  Hřiště je situováno v nádherné přírodní scenérii Vysočiny, v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch, obklopeno vzrostlými lesy. Golfisté zřejmě více

  0 / 5 (0×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Benátky nad Jizerou
  GPS lokace 50°16'15.795"N   14°52'27.824"E

  43/15
  200,- Kč

  cvičná louka

  Velmi pěkné centrum s mnoha odpališti na driving range, dvěma plochami chip & putt o rozměru 300 m a možností nácviku hry z bunkeru. Obrovský patovací více

  4 / 5 (4×)
 • Otevřeno

  Driving range

  Driving Range Rohanský ostrov
  GPS lokace 50°6'10.656"N   14°27'42.766"E

  37/15
  200,- Kč

  cvičná louka

  Velmi příjemná cvičná louka v samém centru Prahy. 300metrový driving s 15 krytými a 22 otevřenými odpaliišti z trávy nebo podložky. Problémem je dosažitelnost, více

  3.7 / 5 (3×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Písek
  GPS lokace 49°17'1.806"N   14°4'41.512"E

  8/0
  200,- Kč

  cvičná louka

  • krytý driving range • putting green • pitching area • bunker play

  4.7 / 5 (6×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Ústí nad Labem
  GPS lokace 50°41'58.895"N   13°59'27.674"E

  15/0
  200,- Kč

  cvičná louka

  Driving range disponuje více než dostatečnou délkou i šířkou, target greeny, doplňkovými cvičnými greeny a překážkami. Celý areál je doplněn kvalitním více

  4 / 5 (3×)
 • Uzavřeno

  Driving range

  Golf Resort Telč
  GPS lokace 49°12'44.101"N   15°25'21.675"E

  10/0
  200,- Kč

  cvičná louka

  Cvičná louka v rámci resortu se dvěma cvičnými greeny, chipping area, cvičný bunker a odpaliště z rohože nebo trávy.

  3.5 / 5 (4×)
 • Otevřeno

  INDOOR golf

  Driving Range Rohanský ostrov
  GPS lokace 50°6'10.656"N   14°27'42.766"E

  3
  350,- Kč

  indoor

  GolfYacht nabízí mimo hry na driving range i hru na třech vnitřních golfových trenažerech Dead Solid Golf, které mimo jiné nabízí analýzu úderu míčku.

  3 / 5 (1×)

GPS lokace:

Datum poslední aktualizace: 13. 8. 2014
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.