Počet klubů v databázi: 167

Prague Diamond Golf Club

klub bez domovského hřiště
Prague Diamond Golf Club
4.7 / 5 (3 ×)
golfový klub
rok založení: 2011
ČGF
Praha
Lahovice
K Sádkám 158
tel.: +420 728 472 322
web

o klubu: Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Krom skvěle modelovaného drivingu nabízíme našim návštěvníkům také pečlivě udržované chipping a putting greeny, hru z bunkeru či velmi zajímavou hru přes vodu. V zimních měsících pak hráči jistě rádi využijí možnosti hry na moderních 3D simulátorech, kde na ně čeká více jak 45 špičkových světových hřišť.
Náš klub klade velký důraz především na kvalitní a všestrannou výuku mladých golfistů. Z toho důvodu u nás také vznikla golfová akademie, jejíž odborný trenérský tým je zárukou efektivního a přitom pestrého tréninku mladých zájemců o tuto hru, ať už jde o úplné začátečníky či pokročilé golfisty. Spolupracujeme také se školami v okolí s cílem vybudovat kvalitní základnu pro budoucí generace milovníků této krásné hry.
Samozřejmostí je ale také široká nabídka kurzů a služeb pro širokou veřejnost. Nabízíme své služby úplným začátečníkům, přes pokročilejší hráče mající za cíl "zelenou kartu" až po zkušené golfisty, kteří chtějí zlepšit třeba jen některou součást své hry.
Areál PDCG disponuje krom skvělých herních podmínek také velmi příjemné zázemí v podobě stylového Golf Café, kde vedle možnosti občerstvení můžete využít i možnosti sledování golfových turnajů na velkoplošné plasmové obrazovce.
Pro firemní zákazníky pak máme připraveno také odpovídající zázemí pro jejich školení, prezentace, meetingy ale i večírky či teambulding. Je jistě možné navázat spolupráci také v oblasti zaměstnaneckých benefitů.
Stejně tak mohou příjemné prostředí Golf Café využít i naši členové či návštěvníci k uspořádání oslavy narozenin či jen k příjemnému posezení se svými přáteli.

členský VSTUPNÍ poplatek n/a
BASIC dospělý 2 990,- Kč
BASIC junior 1 590,- Kč
DIAMOND dospělý 16 990,- Kč
DIAMOND dospělý 27 990,- Kč
DIAMOND junior 8 990,- Kč
DIAMOND junior 13 990,- Kč
STUDENT 1 990,- Kč

Ceny poplatků jsou pouze orientační, pro přesné informace prosím kontaktujte přímo klubové stránky.

domovský resort: Prague Diamond Golf Club - Lahovice   

Členům našeho klubu jsou poskytovány slevy v těchto golfových resortech:

Čertovo břemeno Členství BASIC PO-ČT: 25% Členství DIAMOND PO-ČT: 50%
Golf & Country Club Svobodné Hamry Členství BASIC: 10% Členství DIAMOND: 50%
Golf & Spa Resort Kunětická hora Členství BASIC: 15% Členství DIAMOND: 50%
Kotlina Terezín Členství BASIC PO-PÁ: 30% Členství DIAMOND PO-PÁ: 50%
PilsnerGolf Resort Hořehledy sleva Po-Ne: 10%

Reciproční slevy jsou pouze orientační, pro přesné informace kontaktujte přímo klubové stránky.
i Doplňující informace a podmínky udělení reciproční slevy.

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Praha
Lahovice 159 00
K Sádkám 158
Telefon: +420 728 472 322
Manager klubu: Jan Kavalírek

KLUBOVÁ HŘIŠTĚ

 • Uzavřeno

  Driving range

  Prague Diamond Golf Club - Lahovice
  GPS lokace 50°0'15.506"N   14°23'47.957"E

  28/5
  170,- Kč

  cvičná louka

  Prague Diamond Golf Club nabízí prvotřídní podmínky pro zdokonalení jak dlouhé, tak krátké golfové hry. Dlouhý driving s možností hry z trávy i podložek více

  4 / 5 (3×)

GPS lokace: 50°0'15.506"N   14°23'47.957"E

Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2014
 • Home
 • GOLFee
 • GOLF42
 • GOLFfantasy
 • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.