Počet klubů v databázi: 167

1. Slovanský golfový Club

klub bez domovského hřiště
1. Slovanský golfový Club
4.3 / 5 (3 ×)
golfový klub
rok založení: 2009
ČGF
Plzeňský kraj
Stod
Ves Touškov 21
tel.: +420 728 760 955
web

o klubu: 1. Slovanský golfový Club vznikl v polovině roku 2009, hlavním mottem je přiblížit golf všem a hlavně našim dětem. Dokázat, že odpoledne se dá strávit daleko aktivněji a ne pouhým vysedáváním u internetu a televize - navíc za finančních podmínek, které nejsou o nic vyšší než u lyžování nebo tenisu. 1. Slovanský golfový Club je již registrován Ministerstvu financí a dne 6. 3. 2010 byl přijat za řádného člena České golfové federace ČGF.

Rádi bychom našim budoucím členům nabídli výhody, které okamžitě zužitkujete na tréninkových plochách Driving Range v Lobzích, na partnerských hřištích našeho klubu, při hodinách s profesionálními trenéry, při získání Zkoušky golfové způsobilosti a při klubových turnajích. Tento areál, který zahájil provoz v září 2009 s 15 odpališti z podložek (z toho 5 krytými) se v příštím roce rozroste o dalších 10 odpališt z travnaté plochy a o putting green. Následovat by měl také cvičný chipping (plánovaný na začátek sezony 2011). V plánech provozovatele areálu nechybí adaptace zdevastované budovy bývalé "morovny", která by měla také sloužit pro potřeby klubových členů.

Vstupní členské poplatky jsou jednorázové a časově neomezené. Omezené jsou pouze vstupní poplatky za děti, a to do 18 let věku. Vstupní členské poplatky jsou určeny všem, i zájemcům, kteří neabsolvovali zkoušku o způsobilosti hráče golfu. Každý z vás může tedy čerpat výhody vyplývající z tohoto členství.

členský VSTUPNÍ poplatek 5 000,- Kč
vstupní RODINNÝ poplatek 3 000,- Kč
členský vstupní poplatek RODINA 8 000,- Kč
členský vstupní poplatek JUNIOR 1 500,- Kč
členský vstupní poplatek SENIOR 2 500,- Kč
členský KLUBOVÝ poplatek roční 1 500,- Kč

Ceny poplatků jsou pouze orientační, pro přesné informace prosím kontaktujte přímo klubové stránky.

Žádné spolupracující resorty.

Milan “Brut” Bílek, HCP 25.3, 50 let
Petr Chejlava, HCP 26.9, 55 let
Petr Curha, HCP 54, 43 let
Josef “Pepino” Vávra, bez HCP, 44 let
Vilém “vhodek” Hodek, HCP 35.5, 40 let
Petr Šťastný, HCP 31.3, 54 let
Pavel Cink, HCP 54, 39 let

Záložka nebsahuje žádné komentáře, buďte první kdo připojí svůj komentář.


© Veškeré textové a obrazové informace v této záložce jsou vkládány a upravovány golfovým klubem.

Adresa: Plzeňský kraj
Stod 331 01
Ves Touškov 21
Telefon: +420 728 760 955
Prezident klubu: Jan Novák
Manager klubu: Mgr. Jiří Blažek
PRO: Nikos Iliadis
Trenér Miroslav Kokoška   

GPS lokace:

Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2011
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.