FAQ´s neboli Často kladené otázky

CELADNA-5.jpg

Jak se stanu klubistou?

Stačí se zaregistrovat, zvolit správný typ členství (golfista, negolfista, trenér nebo caddie), vyplnit všechny povinné údaje a odsouhlasit podmínky užití. Okamžitě se stanete nováčkem na našem webu a budete moci využívat všech funkcí, které nabízí.


Co mi může členství v komunitě GOLFee.cz nabídnout?

Především se stanete součástí jedné velké golfové komunity. Budete mít přístup k důležitým informacím, které budete moci sami svou interakcí ostatním klubistům na stránkách poskytovat. GOLFee.cz je jedna velká zelená síť, kde si každý najde něco. A také něco dostane. Ať už nová přátelství, nebo i hodnotné ceny v našich soutěžích nebo věrnostním programu.


Co znamenají barvy míčků před mým jménem?

Barva golfového míčku obecně ukazuje formu členství na stránkách GOLFee.cz. Každý tak na první pohled rozezná, "s kým má tu čest". Nejedná se ale o žádné kastovní dělení, spíše o urychlení možné komunikace. Svou pozitivní interakcí na stránkách bude každý klubista stoupat výše v místní hierarchii, zvyšovat si své krédo. Ne z důvodu, aby se nad ostatními povyšoval, ale aby si o něm ostatní mohli udělat prvotní obrázek.

nováčekbílý míček se zeleným N má nováček mezi klubisty
negolfistabílý míček s X má negolfista
bílý míček má klubista, který se více zapojí do dění na webu
bronzový míček má pokročilý klubista
stříbrný míček má zasloužilý klubista
zlatý míček má čestný klubista
oranžový míček s P má patron webu
zelený míček s T má golfový trenér
modrý míček bez C má neaktivní komerční subjekt
modrý míček s C má aktivní komerční subjekt
pruhovaný míček má webový supervisor
pruhovaný míček s královskou korunkou má webový administrátor
červené X na jakémkoliv míčku znamená BAN za nesportovní chování

více ohledně jednotlivých tříd míčků se dočtete ZDE


Co znamenají kredity, které získávám, k čemu jsou a za co je mohu získat?

Kredity jsou naše forma odměny klubistům za jejich interakci na stránkách GOLFee.cz. Nechceme prozradit, za co a v jeké výši jsou konkrétní kredity přidělovány. Bude to také naše malé tajemství. Systém je však spravedlivě nastaven pro všechny stejně. Sami navíc časem zhruba zjistíte, za co vám kredity vždy o půlnoci na účet naskakují. Samotné kredity jsou důležité nejen pro postup v klubovém rankingu, ale bude je možné směnit za reálné odměny v našem věrnostním programu, který připravujeme.


Jak poznám, zda mohu někoho vyzvat ke hře, pozvat na kafe, nebo ho raději nerušit?

Každý klubista má u svého jména praporek, podle jehož barvy okamžitě poznáte, zda má zájem o hru, o kafe nebo si chce zachovat své soukromí a nechce být rušen. Každého pak můžete kontaktovat pomocí vzkazu, nebo mu poslat míček či kafíčko. Prvním vyzíváte ke hře, druhým naznačíte, že byste se chtěli potkat i jinde, než na golfovém hřišti.

zajdeme na golf?klubista s modrým praporkem by si rád s někým vyrazil na hřiště
zajdeme na golf a na kafe?klubista se zeleným praporkem má zájem o schůzku mimo hřiště
možná se potkáme na hřištiklubista s oranžovým praporkem si chce zachovat své soukromí


K čemu slouží zdi u klubistů, resortů či komerčních subjektů?

Zdi jsou nástrojem komunikace na našich webech. Klubisté si jejich prostřednictvím budou moci sdělovat své zážitky z proklatých greenů, resorty kluby a hřiště pak budou moci komunikovat se svými fanoušky. Stejně tak ostatní komerční subjekty, ať už se jedná o trenéry, caddie nebo třeba prodejny. Na zdech se dá řešit cokoliv, co neodporuje slušnému chování. Díky připravovaným možnostem navíc velmi ulehčí každému klubistovi jeho golfový život. A to jak ten reálný, tak virtuální.


Jaký je rozdíl mezi soukromým a veřejným příspěvkem na zeď?

Soukromý odpal je příspěvek, který se zobrazí na vaší soukromé zdi. Uvidí ho jen vaši přátelé, členové klubů nebo fanoušci. Počet těchto příspěvků není limitován. Jako soukromé lze vložit cokoliv, co systém nabízí.

Veřejný odpal je stejný typ příspěvku s tím rozdílem, že je viditelný pro všechny, a je umístěn na titulní stránku GOLF42.


Proč mohu dát veřejný příspěvek na zeď jen jednou za 4 hodiny?

Limitace čtyřmi hodinami je ochranný nástroj proti jakémukoliv typu tapetování. Je pro všechny stejný a je tedy spravedlivý. Pokud vložíte cokoliv jako veřejný odpal, pak se ostatní možnosti vkládání zablokují a běží počítadlo odpočtu, které vám signalizuje, kdy opět bude možnost dalšího veřejného odpalu. Vzhledem k tomu, že veřejné příspěvky jsou viditelné na velké zdi GOLFee, dáváme tímto opatřením stejný prostor pro všechny. Soukromé příspěvky nijak nelimitujeme.


Proč se stát fanouškem?

Stanete-li se fanouškem jakéhokoliv resortu, klubu, subjektu, trenéra nebo caddie, budete v budoucnu dostávat informace přímo od daného subjektu, které by vás mohly zajímat. Kdokoliv, jehož fanouškem se stanete, vás bude moci okamžitě informovat o novinkách, změnách nebo nabídkách.


Co je to BAN a proč se uděluje?

BAN je nástroj, kterým můžeme dočasně zamezit přístup na stránky klubistům nedodržujícím sportovní a společenská pravidla. Účet klubisty může být "zmrazen" na jeden, dva nebo sedm dnů. Po tuto dobu se ke svému profilu jednoduše nedostane. Po stanovené době bude účet automaticky odblokován a všechna práva klubistovi navrácena. K podobným sankcím ale chceme přistupovat pouze výjimečně v krajních případech, které věříme, že nastanou pouze jednou, maximálně dvakrát za deset let.


Proč mi chodí/nechodí upozornění na změnu stavu na mém profilu?

Automatické upozornění na změnu stavu na profilu prostřednictvím emailu můžete aktivovat/deaktivovat přes tlačítko Můj účet/nastavení profilu/nastavení soukromí. Zde můžete nastavit vše, co vás přes váš emailový účet může upozornit. Stejně tak zde můžete nastavit dobu pro uchovávání vzkazů nebo změnit emailovou adresu pro zasílání upozornění.


Našel jsem něco, co nefunguje, nezobrazuje se nebo jednoduše nechodí. Co s tím?

Snad se tak stane jen výjimečně a už teď nás to mrzí. GOLFee.cz je však neustále ve fázi vývoje. Stránky se navíc ladí pro všechny dostupné webové prohlížeče, což někdy může být důvodem chybové hlášky.

Pokud vám některá z aplikací nefunguje, je možné, že máte v paměti uloženou neaktuální verzi programu. Zkuste obnovit celý modul stisknutím CTRL+F5. Systém by se měl obnovit a rozběhnout.

Narazíte-li i přesto na jakýkoliv problém, napište nám na bugs@golfee.cz . Chybu se pokusíme co nejrychleji odstranit. Pomůžete tím nejen nám, ale všem klubistům na našem golfovém webu.


  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.