Trénink na Rohanu a hra v Benátkách, zajímavá nabídka pro rok 2016

Driving Range na Rohanském ostrově přichází pro rok 2016 s velmi zajímavou nabídkou. Jedno z nejlepších tréninkových zázemí v Praze již od prosince nabídne svým členům neomezenou hru na hřišti v Benátkách nad Jizerou za cenu ročního poplatku ve výši 12 500 korun. Pro juniory jen za pět.

Více o: Česká hřiště , CZ GOLF

Basic-hraci-fee-vizual.jpg

Pokud jste si oblíbili nebo byli členy golfového klubu na Rohanském ostrově a znáte jeho přátelskou atmosféru, pak od konce listopadu můžete využít další nabídku, která je připravena pro sezonu 2016.

BASIC ČLENSTVÍ S NEOMEZENOU HROU

Basic členství Rohanský ostrov s hracím fee vám nabídne trénink na velkorysých tréninkových plochách Driving Range Rohanský ostrov v kombinaci s neomezenou hrou na obou hřištích Golf Resortu Benátky nad Jizerou, a to až do konce golfové sezóny 2016.

Za 12 500 korun budete mít vyřešenou svoji golfovou hru v Praze a okolí.
Nabídka platí jak pro linksové hřiště Soudný, tak pro cvičnou akademii Dýmač a kompletní tréninkové plochy v Benátkách.

Součástí nabídky je také 300 kusů drivingových míčků (při platbě do konce března 2016), vstup na všechny tréninkové plochy zdarma, míčky na driving za jednu korunu a 40% slevu na celodenní hrací fee v dalších areálech společnosti CZ Golf (Písek, Telč a Terasy – Ústí nad Labem).

Navíc pro juniory do 18 let je možné získat Basic členství Rohanský ostrov s hracím fee v Benátkách za zvýhodněnou cenu 5 000 korun.

Více informací o členství BASIC naleznete ZDE


BALÍČEK PREMIÉRA

Stejně jako pro Basic členství je na Rohanském ostrově připravena speciální vánoční prémie.

Pro ty, kteří si zařídí Basic členství s hracím fee je v letošním roce přichystán mimořádný vánoční dáreček.

Při úhradě členství do 20. prosince máte šanci pořídit pro vaše blízké dárkový certifikát Golfová premiéra na tréninkové lekce pro začátečníky za pouhých 99 korun.

Darovat k Vánocům můžete svým kamarádům golfový zážitek za symbolickou cenu a pozvat je poprvé na golf.

Pro ty zkušené golfisty, kteří si pořídí Basic členství Rohanský ostrov nejpozději do 20. 12. 2015 a objednají si individuální lekci s našimi trenéry PGA, dostanou od nás druhou hodinu jako dárek zcela zdarma.

Více informací o dárku GOLFOVÁ PREMIÉRA naleznete ZDE


4.3 / 5 (12×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.