Kam cestovat za golfem, kam se vyplatí zajet a zůstat přes noc V.

Golf je tak drahý, jak si ho sami uděláte. Máte vždy několik možností, ale pro ty, kteří nejsou členem virtuálního klubu a rádi cestují, je tu řada zajímavých nabídek. Golfové areály přicházejí i s nabídkou balíčků, které obsahují ubytování a další zajímavé služby. V pátém dílu vám přinášíme nabídky z Prahy a Středočeského kraje.

Více o: Beroun , Botanika , Černý Most , Konopiště , Loreta Pyšely , Mladá Boleslav , Štiřín

_RDP6906.jpg
Foto: © Robin Drahoňovský

Ano, i do Prahy se dá cestovat za golfem a ubytovat se přímo na hřišti. Ve Středočeském kraji je již nabídek více, ne však všechna hřiště vám nabídnou více než jen hru. Výběr z možností vám přinášíme v dalším dílu našeho letního seriálu o cestování za golfem.


BLACK BRIDGE

Nabízí "výhodný" golfový balíček, který zahrnuje ubytování na jednu noc, snídani, 2 green fee a 100 drivingových míčků. Pro dvě osoby balíček pořídíte za 7199 korun.

Ubytování v bungalovech na hřišti pak samostatně pro dvě osoby zakoupíte od 2290 korun. Cena zahrnuje snídani a 15% slevu na všechny poskytované služby a produkty.

Další nabídky:
HAPPY HOURS - v průběhu oběda 10 - 11.50 (út - pá) 18 jamek za 990 korun
RANNÍ DEVÍTKA - z 10. jamky 7.00 - 8.50 (út - pá) za 600 korun
SUNSET FEE
- všední dny 4 hodiny před setměním za 990 korun

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


BEROUN

V Berouně se dá ve dvou ubytovat v klubovém hotelu již od 2000 korun. Po celý červenec a srpen platí také nabídka neomezené hry na hřišti po dobu pobytu.

Hřiště Golf Clubu Beroun je prvním a jediným klubovým hřištěm v České republice. Je tak uzavřeno pouze pro členy klubu nebo jejich hosty. Využití nabídky ubytování je tak jednou z možností, jak si na hřišti v průběhu sezóny zahrát.

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


MLADÁ BOLESLAV

V Mladé Boleslavi je od letošního roku k dispozici ubytování ve vlastním hotelu přímo nad klubovnou. Cena balíčku ubytování, který zahrnuje také 2 hrací fee na osobu startuje od 4000 korun.

Další nabídky:
Žádné speciální nabídky a slevy na hrací fee momentálně k dispozici nejsou.

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


ŠTIŘÍN

Ringhoffer Golf Club ve spolupráci se zámkem Štiřín na letošní rok připravil několik nabídek. Relaxační balíček s golfem pro dvě osoby startuje na ceně 8480 korun a obsahuje kromě ubytování také dvě večeře, dvě greenfee a to vše dvakrát pro dvě osoby.

Další nabídky:
TÝDENNÍ GREEN FEE - pořídíte za 3600 korun
MĚSÍČNÍ GREEN FEE - pořídíte za 6600 korun
ROČNÍ GREEN FEE - pořídíte za 17 500 korun

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


KONOPIŠTĚ

Konopiště dnes má asi nejkomplexnější nabídku služeb, která nezahrnuje jen hotel a golf. Ceny balíčků pro jednu osobu s ubytováním, snídaní, vstupem do wellnes a hracím fee na golfovém hřišti dle výběru startuje na ceně 2700 korun.

Tři noci s neomezeným golfem pro jednu osobu pak pořídíte za 7890 korun. K dispozici je i řada dalších balíčků obsahujících relaxační a jinak zaměřené pobyty.

Další nabídky:
SUNSET FEE - v letních měsících pořídíte za 900 korun

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


BOTANIKA

Nabízí mnoho aktivit včetně ubytování. Chybí však nabídka, která by spojovala právě ubytování a golf. Přesto zde pokoj se snídaní pro dvě osoby pořídíte již za 1500 korun.

Další nabídky:
Botanika nabízí golfové balíčky pro větší skupiny osob. Pořídit tak zde můžete například Ranní hraní se snídaní, kdy od osmi hráčů získáte za 899 korun nejen hrací fee na 9 jamek, ale také snídani, oběd, žeton na driving, startovné, zpracování výsledků a další služby.

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


LORETA PYŠELY

Loreta nabízí ubytování ve vlastním hotelu přímo na hřišti. Cena dvoulůžkového pokoje pro dvě osoby se snídaní startuje na ceně 1950 korun. Pro ubytované je poskytována sleva na hrací fee a spa ve výši 20%, na buggy 10%.

Další nabídky:
SUNSET FEE - po 16. hodině je sleva z běžné ceny fee 30%
SPA -
na jednu hodinu za 500 korun (soukromá sauna a pára)

Interaktivní mapku a informace o hřišti naleznete ZDE


Kam cestovat po ČR za golfem?

Jihočeský a Plzeňský kraj – si přečtete ZDE
Karlovarský a Ústecký kraj – si přečtete ZDE
Liberecký a Královéhradecký kraj – si přečtete ZDE
Pardubický, Olomoucký kraj a Vysočinu – si přečtete ZDE
Jihomoravský, Moravskoslezský a Zlínský kraj – zase příště


4.7 / 5 (22×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.