Jaro na Loretě v Pyšelích je plné novinek a bonusů

Loreta Golf Club Pyšely vítá hráče a své členy na prahu již své čtvrté sezóny. Přes zimu jsme nelenili, připravili jsme řadu novinek a zapracovali na detailech, které by měly Váš celkový zážitek ze hry na Loretě posunout zase o stupínek výš. Hlavní filozofií Loreta Golf Clubu Pyšely i nadále zůstává především budování klubu se silnou tradicí a vytváření nadstandardních podmínek pro své členy. Na co se tedy můžete na Loretě těšit v roce 2016?

Více o: Ankety , Loreta Pyšely

20140815_191830.jpg
Loreta - srpen 2014
Foto: © GOLFee.cz

Vysoká kvalita hracích ploch od prvního dne sezóny

Naší snahou je nabídnout Vám hru na Loretě vždy ve stoprocentní kvalitě. Díky pravidelné údržbě greenů bez velké aerifikace a pískování se můžete opět těšit na vysoký standard všech hracích ploch hned od prvních dnů po otevření hřiště. Věříme, že se tak na jaře staneme Vaší volbou číslo jedna v honbě za kvalitními greeny.


Roční členství Swing 2016 S jarní slevou 50% na fee

Po třech letech jsme se rozhodli zásadně obměnit nabídku ročního členství Swing. Za cenu jednoho fee na Loretě, 1 550Kč (990Kč / junior), získáte nyní registraci v ČGF, jedno volné fee na 18 jamek, slevu 20% na green fee v pondělí a úterý a další výhody člena. Jako jarní bonus získáte v březnu slevu 50% na fee!


Životní členství Premium na zkoušku jen za 25 000 Kč

Na Loretě je v první řadě kladen důraz na členský život a budování klubu s tradicí a spokojenými členy. Jedinečnou možností, jak se o tom přesvědčit, je nabídka životního členství Premium na roční zkoušku. Můžete tak prožít rok jako člen Premium s možností volné hry a všemi výhodami člena.

Po roce je na Vás, zda využijete výhodné individuální nabídky pro setrvání v klubu na permanentní bázi. Členam na zkoušku se můžete stát již za 25 000Kč na rok. Zvýhodněnou cenu mají junioři, studenti a senioři nad 60 let.

Chcete si osvěžit paměť? Zde najdete mapku hřiště LORETA PYŠELY


Trápí Vás pomalé tempo hry? Ranní rychlík je tu pro Vás!

Pomalá hra a doba, kterou trvá odehrát kolo golfu, je podle mnoha renomovaných výzkumů důvodem, proč golf nehraje celosvětově více lidí. Zkrátka nemají čas na pětihodinové a delší kolo golfu. Vychovat ze dne na den hráče ke svižnějšímu tempu neumíme.

Co ale na Loretě můžete využít, je “ranní rychlík.“ Šest prvních flightů dne startuje od 7:30 po dvou hráčích a pokud si chcete zahrát svižnou osmnáctku za čas okolo tří hodin za kolo, pak je rychlík určený právě pro Vás. V poledne tak již budete mít odehráno a můžete být v Praze v kanceláři nebo na jednání. Navíc si zahrajete za zvýhodněnou cenu fee!

Novinkou roku 2016 je víkendový ranní rychlík již od 7:00 hodin.


Loreta Hotel nabízí ubytování v krásné krajině Posázaví

Golfisté pomalu objevují, že z Lorety je škoda po hře golfu odjíždět. Dobrá večeře, víno na terase a spánek v hotelu uprostřed golfové hřiště v překrásné posázavské krajině určitě stojí za to. Přijete na Loretu za skvělým golfem a v příjemném prostředí zrelaxujete a dobijete baterky na další náročné dny. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky.


Výhodný balíček lekcí “jarní FRESH“

Zapracujte na jaře na své hře a po zbytek sezóny sklízejte ovoce svého snažení. Head Pro Jakub Važanský přichází opět s oblíbeným jarním balíčkem lekcí. Za cenu od 2 200Kč získáte čtyři lekce včetně pravidelné videoanalýzy švihu a možnost dalších konzultací.

Přejeme všem golfistům úspěšnou golfovou sezónu a těšíme se na viděnou na Loretě v Pyšelích.


POKUD BUDE POČASÍ NADÁLE PŘÁT, Loreta by se měla pro hráče otevřít o víkendu od 27. února. Pro bližší informace volejte recepci klubu +420 606 602 422.


4.3 / 5 (20×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.