Český golfový klub členství nezdražuje a nabízí řadu novinek

Další dobrou zprávou pro české golfisty je zachování cen členství v největším českém virtuálním klubu ČGK. Ani pro rok 2015 se ceny nenavýšily. Přibyly však další nabídky a navýšila se kapacita na preferovaných hřištích. Od letošního roku si navíc zahrajete i v pražských Hodkovičkách, na Grabštejně nebo v Mostě. Zeptali jsme se manažerky pro komunikaci Evy Zimolové.

Více o: Česká hřiště , Český golfový klub

cgk-2015.jpg

Co tedy členové mohou v letošní sezoně očekávat?
Změny se dotknou herních balíčků, kde nabízíme členství již od pěti her měsíčně. Pro všechny typy členství máme připravenu nejen „full verzi“, ale také variantu s 20% slevou, která umožňuje hru pouze ve všední den. Ohlasy právě na tuto levnější variantu nás přesvědčily, že to byla správná volba, kterou členové hodně využívají.

Nejdůležitější zprávou však je, že ceny se podařilo udržet na stejné úrovni, jako v loňském roce.

Jak je to s nabídkou a portfoliem hřišť?
Ukončena byla spolupráce s hřišti Konopiště, Kunětická Hora a Stará Boleslav. Naopak do nabídky přibyly hřiště Hodkovičky, Grabštejn a Most. Došlo také k navýšení kapacity na Karlštejně, Zbraslavi, Barboře a v Terezíně, kde je dokonce kapacita pro naše členy od letošního roku neomezená.

Nabídka ale není zdaleka ukončena a brzy vás budeme informovat o dalších novinkách.

Co je největší výhodou členství v Českém golfovém klubu?
Je to výhoda a volnost cestování po široké nabídce českých golfových hřišť. Naše priorita zůstává stejná. Přinést členům možnost celoročního golfu za jeden poplatek a bez dalších nákladů. Výhoda je především pro ty, kteří se nechtějí vázat jen s jedním hřištěm a mají rádi golfovou rozmanitost.

Náš klub nabízí také druhočlenství, jako doplněk pro cestovatele, kteří již své domovské členství mají.

Budou v nabídce roku 2015 opět turnaje?
Pokračovat budeme v tradici ČGK TOUR, ve více než 20ti golfových turnajích na hřištích z našeho portfólia. A samozřejmě, že klub jako promotér pokračuje v cca 9ti leté tradici oblíbené GREENTOUR, která cestuje po krajině českého a moravského golfu. Dává možnost poznání, zábavy, prima party a sportu všem, od začátečníků, až po celé “rodinné klany” golfistů.

Jaká hřiště budou letos patřit mezi prioritní?
Jsou to již našim členům dobře známá hřiště: Albatross, Beřovice, Černý Most, Hodkovičky, Karlštejn, Mstětice a Zbraslav. V letošním roce jsme se bohužel nedohodli s hřištěm Konopiště, které bylo součástí této kategorie v minulých sezónách, ale pro změnu jsme našim hráčům umožnili hru na populárním pražském hřišti Hodkovičky. Hřiště Slapy jsme pro letošní sezónu zařadili do balíčků nabídky pro širší členskou základnu - do kategorie označené jako „E“.

Kompletní seznam hřišť 2015 naleznete ZDE

Co považujete za nejzajímavější novinku roku?
Asi již zmíněné Hodkovičky. Nicméně přidali jsme hřiště Grabštejn, poblíž oblíbené liberecké Ypsilonky, a v severních Čechách také Most. Máme však ještě připraveno pár novinek, ale ty si zatím necháme pro sebe, stále pracujeme na ladění portfolia naší nabídky. Veříme, že již brzo přidáme další zajímavé české golfové destinace.

Lze členství v průběhu roku měnit, navyšovat, snižovat?
Ano, rádi našim členům vyjdeme vstříc, a když jim golf v průběhu sezóny “zachutná” a rozhodnou se, že chtějí hrát víc, mohou si své členství navýšit. Snižovat člentsví bohužel neumíme, ale v případě nepředvídaných okolností (úrazu, případně zdravotního nebo osobního omezení) s každým, kdo nás o podobnou možnost požádá, projednáme jeho žádost individálně. Vždy hledáme pro obě stany optimální řešení. Pravidla navyšování jsme pro tuto sezónu trochu upravili a zveřejnili na našem webu tak, aby se hráči mohli již nyní rozhodnout, jak budou hrát celou sezónu nebo jak si své hraní rozplánují.

Více informací o Českém golfové klubu naleznete ZDE


4.4 / 5 (25×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.

Nejdiskutovanější témata pod článkem

  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.