S golfovým míčkem do balonu

X. ročník British Golf Cup 2015, pořádaný ve spolupráci se Štikami českého byznysu, přinesl nejen úžasnou atmosféru, ale také pestrý program, který zdaleka nezahrnoval jen golf. Ostatně, jeden z vítězů turnaje odletěl balonem.

Více o: Dýšina

X--British-Golf-Cup-2015---v__t__zov__.jpg
Foto: Helas

Krásné počasí na jubilejním 10. ročníku tradičního golfového turnaje jen podpořilo bezvadnou náladu všech účastníků, kteří se sjeli z celé země do Golf Parku Plzeň. Tradiční akci s podtitulem live green – go green – be eco připravil jako vždy Helas New Encounters Club, ve kterém se již 18 let scházejí na výjimečných setkáních majitelé firem a zástupci významných společností, přední čeští ekonomové a vítězové projektů Štiky českého byznysu, Exportní ceny DHL UniCredit a Ocenění Českých Podnikatelek.

Zatímco samotný turnaj nalákal na hřiště všechny dychtivé hráče, také ostatní hosté, pro které je golfový míček příliš nezvladatelný předmět a golfu se se zatím v životě vyhýbali, měli o zábavu postaráno v doprovodném programu nebo se mohli alespoň zúčastnit golfové akademie pro začátečníky.

V rámci doprovodného programu pro hráče i nehráče byly k zapůjčení elektro skútr a elektro vůz Tesla S, které poskytla společnost E. ON. Ukázky svých výrobků rovněž předvedla společnost Schneider Electric. Dámy mohly vyzkoušet kosmetiku la biOrganica a líčení kosmetikou Zuii.

Rovněž se představily Léčebné lázně Jáchymov a hosté si také mohli odnést domů vzpomínkovou fotografii z fotokiosku Olympus. K prohlédnutí byly i ukázky pracovních oděvů  Snickers a na výstavě luxusních zápisníků společnosti Boss Timer si hosté mohli zápisník i koupit. Připraveny byly samozřejmě také lákavé ochutnávky – cidery Recorderlig, 12letá whisky Chivat Regal, vína Gazela, produkty IsoLine, vynikající pralinky ze Siddharta Café pětihvězdičkového pražského hotelu Budda Bar, čaje Dilmah a kávy Reserva, míchané nápoje Matcha tea, křišťálová voda Aqua Angels, pivo z rodinného pivovaru Hendrych včetně možnosti ochutnat pivní mojito, doutníky ze Střední Ameriky a Toskánska CigarPoint a v podobě dárku i Koření od Antonína.

Členům klubů HNEC není cizí ani pomoc znevýhodněným. Na akci dorazila i Česká golfová asociace handicapovaných, kterou představil prezident asociace Miroslav Lidinský. Na konto asociace měli hosté příležitost přispět v rámci dobročinného bazaru nebo koupením lístku do tomboly.

Jednotlivé golfové soutěže společné pro muže a ženy měly své patrony. Golfová akademie a Nejlepší brutto výsledek tak patřila ke klubu Helas New Encounters Club, Nearest To Pin měla patrona ve společnosti Vodafone, o Longest Drive se staral Swiss Life, Hole In One patřil ke společnosti  E.ON a patronem tipovací soutěže byla společnost BUS TV.

Pro vítěze soutěže Nejlepší brutto výsledek připravil E.ON. horkovzdušný balon – a turnajový vítěz této soutěže nakonec skutečně přímo z hřiště balonem odletěl.

Partnery turnaje byly společnosti Vodafone, DHL Freight, DHL Express, E.ON, Schneider Electric, Gerlach, SCA Hygiene Products, Swiss Life, Lubricant, Palatinum, Auto Průhonice, Siddharta Café a Espresso. Mediálními partnery byli ČIA News, Pražskej Rej, FanOnline, Svět průmyslu, BUS TV, Regionální televize, Monty Rich, Profesní magazín Best of, Golfee, Golf Digest a Sharp Edge.


4 / 5 (1×)
Zaujal vás tento článek? Ohodnoťte jeho kvalitu.
  • Home
  • GOLFee
  • GOLF42
  • GOLFfantasy
  • Golf & Style
GOLFee.cz
O nás | Průvodce po webu | Podmínky užití | FAQ | Kodex | RSS Zpravodajství | RSS Aktuality | Mapa stránek | Doporučte nás | Registrace
Kontakty a spolupráce
Partneři projektu | Reklama | Možnosti spolupráce | Resorty | Kluby | Credits | Kontakt
Součásti portálu
GOLFee.cz - informace GOLFfortwo - komunita GOLFescorecard - osobní výsledky a statistiky

Originální český golfový informační a komunitní portál

GOLFee.cz spatřilo světlo světa na první jarní den v roce 2011 s cílem přiblížit golf všem. Dokázat, že prohánět míčky po fairwayích a trápit se na greenech nemusí pouze profesionálové, nebo manažeři v kravatách, ale každý, kdo kouzlu bílého míčku propadl. Pro všechny přitom přináší obsah, který nejen že zaujme, ale každému dá navíc šanci se na stránkách seberealizovat a pomáhat tak propagovat golf a pomáhat ostatním. GOLFee.cz prostě ŽIJE GOLFEM, stejně jako vy.

CO SE ŠUSTLO

Důležité a zajímavé informace. Rozšířené zpravodajství z PGA Tour, European Tour, Ladies European Tour a Czech PGA Tour. Vše podstatné o hráčích jako Tiger Woods, Phil Mickelson, Rory McIlroy, Luke Donald, nebo třeba Alex Čejka či Klára Spilková. Sledujeme dění v České golfové federaci (ČGF), českých resortech a partnerských tour.

KLUBOVNA

Přehledně uspořádaný virtuální prostor interaktivního světa GOLFee. Seznam všech zaregistrovaných uživatelů (klubistů), trenérů a caddie. K dispozici je také speciální golfový bazar, soutěže o zajímavé ceny nebo golfové ankety. V klubovně se toho po každé hře také hodně nemluví, takže nechybí ani ty nejlepší hlášky ze světa golfu.

SERVIS

Přehled aktuálních golfových turnajů v České republice, doplněný o seznam domácích golfových tour a hcp dnů. K nahlédnutí je také přehled golfových prodejen, e-shopů a dalších komerčních subjektů zaregistrovaných na našich stránkách. A když nemáte chuť někam vyrazit, můžete prolistovat náš golfový televizní program.

KRONIKA

Golfová historie i současnost na jednom místě. Přehled slavných golfových legend minulosti i hvězd aktuálního dění. Profily všech profesionálních hráčů hrajících na nejprestižnějších golfových tour světa a přehledy jednotlivých golfových turnajů. K nahlédnutí je také golfová etiketa, golfová pravidla a pojmový i slangový golfový slovník.

KDE HRÁT

Česká golfová hřiště a jejich nejpodrobnější seznam na českém internetu. Detailní přehled golfových resortů, hřišť i klubů, doplněný o unikátní interaktivní mapky golfových hřišť. K získání barvitějších představ o jednotlivých hřištích a resortech můžete využít našich recenzí, na zapsání vašich výkonů pak čeká naše propracovaná e-score karta.

Developed by SHERWOOD Media

Copyright © 2009 – 2013 LITEHOUSE Media s.r.o. Copyright © ČTK, AP, ISIFA / GETTY IMAGES a fotobanka getphoto.cz.
Publikování nebo další šíření jakéhokoliv obsahu serveru GOLFee.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno.